Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    spotreba a katalyzator

    tak jsem byl v kelly a koupil nejakou druhovyrobu za 1500. vrznu to tam a snad to bude ok.
    • 15
  2. oni

    spotreba a katalyzator

    panove, ja vim ze starline neni kvalitou nic moc, ale vypada to ze budu musich od nich vzit katik. co vy na to?
    • 15
  3. tak tady ten hreben jezdi pod tim klickem,jak jsem spraven pochopil. tak si myslim,ze necim musi jit se zaprit o ty zuby a nekam to zatlacit, tady spis vypada,ze prave ten hreben je pridrenej,zarezlej a rpto se utrhly ty zuby a pak ten klicek..
    • 37
  4. oni

    GRiMx - telefon

    ozve se.. :papa
  5. covece cumim doslova jako debil, suprova prace, doufam,ze pojedes nekam na brzdu,tady by me opravdu zajimal celkovy vysledek..
  6. oni

    spotreba a katalyzator

    tak jsem tady precetl nektere clanky a jsem z toho nejak spatnej. to jeste abych k ty spotrebe resil dal vic veci? kdyz mi na emisich technik rekl,ze lambdou emisou nebudou,ze je v pohode,ze ma dobry hodnoty,tak tim ze ma dobry hodnoty,znamena to,ze musi dobre fachat nebo i pres to muze blbnout?
    • 15
  7. oni

    spotreba a katalyzator

    jenze kdybch jel na sitic,tak to poznam na otackach ne,ale ty mam normalni a sytic funguje jak ma, nastartuju a otacky padaj pres tri hodnoty,kde se vzdy mirne zastavi na svych 800. jinak jasne, myslel jsem taky kyslik v plynech, to jsem spatne napsal..
    • 15
  8. oni

    S16ka zacala zlobit :(

    ten dle meho nebude mit zapalovaci rampu,tam budou kabely. zkusil bych covece jeste veymenit kabely a pokud ne kabely,tak zkusit tu civku.. jinak ja mel neco podobneho a byli to kabely.
    • 8
  9. oni

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    :potlesk:potlesk parada
  10. oni

    spotreba a katalyzator

    to ferry: prave ze zase on to zduvodnoval tim,ze kdyz je kat ucpanej, tak pri vyplachovani se vraci do pistovy komory vice plynu nez by melo,tudiz zase vic plynu jde ven a lambda to posoudi jako chudou smes,tak prida benzin. ted otazka ze tohle i tvoje vysvetleni zneji logicky. kazdpoadne svicky,kabely a veskery filtry i oleje jsou ted meneny. jinak ty cidla vymenit muzu, mam je az na ten mam senzor,na tom novym motoru uz nebyl nebo mel jinej konektor,ted si nejsem jistej. o vykon mi ani tak nejde. jde mi o spotrebu. jinak co se tyce ventilu, je mozny aby se po nejakych dvou letech rozhodili? to sem nechal delal tesneni pod hlavou a ventili byli serizene. auto tenkrat melo o litra spotrebu mensi. jeste teda zkontroluju ty netesnosti v sani? tim myslis vse co je za klapkou nebo i s airboxem? a jeste otazecka? to cidlo na chladici kapalinu,jak by mohlo mit vliv na spotrebu?
    • 15
  11. oni

    spotreba a katalyzator

    nikdo nic chlapi?
    • 15
  12. tak si myslim, ze jackass jsou nic moc oproti tomuto: http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/dudesoni-4x06-navrat-ke-korenum
  13. oni

    Motor se dusí a klepe

    takze,pokud by byla lambda v prdeli, technik by to sdelil. jinak katik mam taky v prdeli,dnes absolvovana stk. resim akorat vymenu,nahradu ci prorazeni. jinak vyblikani funguje ale mam navod pouze na stary model. : http://auto-diagnostika.com/lanky-autodiagnostika/51-vyblikani-peugeto-citroen.html
    • 19
  14. oni

    2x 405 & Audi S4 Avant

    to vypsda velmi dobre, to bych taky bral,ale 40 ecek za to mi prijde dost teda..
  15. oni

    spotreba a katalyzator

    treba toto: http://www.evyfuk.cz/doplnky/univerzalni-katalyzatory/euro-2/keramicke-katalyzatory/EX-KER%25201/
    • 15
  16. nekteri tady vedi,ze jsem resil docela vysokou spotrebu na svem aute. dnes na emisich jsem to zjistil, katalyzator je v haji, hodnota emisi (ted nevim presne co to bylo) byla 1,5 a ma byt max 0,5. takze mi bylo poradeno at ho vymlatim a nebo dam novej. samo na nej nemam. takze otazka zni. muze to byt opravdu pricina zvysene spotreby a pak koupit jetej origo, uni a nebo vymlatit?
    • 15
  17. oni

    Spotřeba Corolly

    no docela by me to zajimalo, protoze tchan si chce kupovat suzuki sx4 s 1.6 vvti a docela by me zajimal spotreba, kombinovanou udavaj 6.5, coz si myslim ze skutecnost bude jinde.
    • 18
  18. oni

    Historie mobilní komunikace :-)

    tady je co jsem vystrachal ja.....
  19. nalepky super,jen mi nekdo uz konecne reknete, co znamena ta ruka, vsimnul jsem si ve videu wagenwerks, ze se takhle zdravi....
  20. oni

    cerny kour

    rekl bych ze to spatne spaluje,ale proc ti nepovim. nejsem naftak.
  21. no zase to tak levny neni, silenbloky jsou 4 a dva nejsou zrovna levny a prace je to tak na hovnec. a rovnou rikam,kup kvalitni, ja koupil nejlevnejsi a po roce jsou v haji.
    • 15
  22. oni

    ToMmova 306-ka-nová TK

    tak to co se ti stalo s tema dverma, se stalo uplne stejne me, to bylo kurev, nakonec jsem to zakitoval,zastrikal, neni to tak videt,ale je to tam a obcas si jeste reknu jakej jsem debil.
  23. oni

    Motor se dusí a klepe

    jeste bych to videl na vymenu zapalovaci rampy, jednu doma mam. pac kdyz tvuj problem vyresili trochu svicky a pak to pokracovalo, hledal bych dale tam.
    • 19
  24. oni

    Gsxr-750

    mas nadherny stroje. a tato je taky luxusni, nekdy bych taky rad vyzkousel neco takoveho.
    • 32
  25. oni

    problem s kockama

    psa mame,ale ten je zrovna milovnik kocek. jinak sehnal jsem sklopec,bude nejak v tejdnu a zaroven peknou sportovni vzduchovku s optikou.takze se uvidi, radsi bych aby vlezla do sklopce a vyvezu ji mimo. tohle je teda taky kocour,pac mam celou predni kapotu pozbrkanou nebo jak se to rika,kdyz strikaj ty svoje smrady. je to cejtit strasne.
    • 27
×
×
  • Vytvořit...