no zacal jsem podnikat, takze kombika nejen z praktickeho hlediska,ale i s estetiskeho,pac kombiky se mi proste vzhledove libej. a jsem zrovna tip, co v aute dost spava,takze luzkova uprava podminkou. ano passat b5,takze do roku spise 2000, stary PD nebo rotax, nesmrtelny motory, ale me to spise tahne k ty 406tce. ted mam moznost, kamaraduv bratranec prodava 406 starej model, zitra se na ni pojedu podivat, je to 1.9 tdi o vybave nevym nic ani kilometry, ale jsou komlet delany obe napravy, cepy,loziska,tycky, proste vse, dva roky zpet brzdy, 3000km po rozvodech a naplnich,takze sednout a jezdit,ale starej model a chce za to 50. tak jsem ted hodne nerozhodnej, libi se mi 406 co prodava hugo boss, ale je to zase ranec penez a za ty penize by byl passat krasnej. co se tyce vovla, mas pravdu, palubovka je naprosto katastrofalni..