Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    auto - bazar - ždár nad sázavou

    http://www.auto-soska.cz/peugeot-406-20-hdi-break-exklusive-2000-det-128-25-1-25-25.html a co toto?
    • 58
  2. oni

    tip na nejaky horor

    paranormal activi, jednoznacne, ani kapak krve,ale psycho horor a je to dost pecka si myslim.
    • 54
  3. oni

    auto - bazar - ždár nad sázavou

    no poku dby si zitra straky mel cas a mohl tam zajet, pokud to nemas z ruky a pak mi treba cinknul nebo prozvonil, zavolal bych ti,jestli to ma cenu. jinak kazdy jiny auto do tech 70 v podobne vybave uvitam, pokud nekdo hledate nekde jinde nez ja, budu rad..
    • 58
  4. oni

    pug by oni - prodano :(

    to je prave to, ze neverim tem aaa, ale dost me to mrzi,pac to auto vypada dobre...
  5. oni

    auto - bazar - ždár nad sázavou

    sakra, ach jo, ale proc? tak moment... http://www.aaaauto.cz/cz/peugeot-406/car.html?id=2202806&body=C&make=92&model=66&palivo=2 tak tento!
    • 58
  6. oni

    pug by oni - prodano :(

    http://www.aaaauto.cz/cz/peugeot-406/car.html?id=2202806&body=C&make=92&model=66&palivo=2 byl by nekdo ochotnej a sel by sen a to podivat? projet se a zjistit veskere mouchy... [upravil dne 3/10/11 07:50 od oni]
  7. http://peugeot-406-break.autobazar.eu/cz/20-hdi-110-fap-id2804401.html byl by nekdo velmi ochotnej se zajet podivat na toto auto? a pripadne se svezt a omrknout veskere mouchy? diky... actualni prispevek na konci,tento prvni uz neplati. [upravil dne 4/10/11 07:42 od oni]
    • 58
  8. oni

    pug by oni - prodano :(

    no po roce 2000 pasika ani nahodou, to bych musel zase pod 2000
  9. oni

    pug by oni - prodano :(

    http://auto.bazos.cz/inzerat/12069491/PRODAM-PEUGEOT-406-HDI-COMBI-80KW-rv-2000-NEHAVAROVAN.php a http://auto.bazos.cz/inzerat/11934367/Prodam-Peugeot-406-20HDI-combi-rok-2003.php
  10. oni

    pug by oni - prodano :(

    no asi do tech 70, vic ne..
  11. oni

    pug by oni - prodano :(

    jj to me pak taky trklo. kazdopadne me ta sediva dost nadchla, cena ujde, vybava taky. kilometrum neverim, ma par kosmetickych much, ale nic strasnyho.
  12. oni

    pug by oni - prodano :(

    http://peugeot-406-break.autobazar.eu/cz/20-hdi-110-fap-id2804401.html toto je moc pekny kus, co myslite??
  13. oni

    pug by oni - prodano :(

    jj to je on, ten je opravdu krasnej... nasel jsem toto: http://peugeot-406-break.autobazar.eu/cz/20-hdi-id2730110.html
  14. oni

    pug by oni - prodano :(

    Volvo jsem asi uz vyradil z vyberoveho rizeni. PDcka si myslim, ze jsou nesmrtelny,takze tak. 406 zatim vede, ale nemuzu najit spravnej kompromis. Kdyz uz bych sel do 406,tak v nejaky lepsi vybave za rozumnou cenu, treba z horsim lakem.. hledam, ale zatim me nic neoslovilo. ta 406 od hugo bosse je uz davno pryc.
  15. oni

    pug by oni - prodano :(

    no zacal jsem podnikat, takze kombika nejen z praktickeho hlediska,ale i s estetiskeho,pac kombiky se mi proste vzhledove libej. a jsem zrovna tip, co v aute dost spava,takze luzkova uprava podminkou. ano passat b5,takze do roku spise 2000, stary PD nebo rotax, nesmrtelny motory, ale me to spise tahne k ty 406tce. ted mam moznost, kamaraduv bratranec prodava 406 starej model, zitra se na ni pojedu podivat, je to 1.9 tdi o vybave nevym nic ani kilometry, ale jsou komlet delany obe napravy, cepy,loziska,tycky, proste vse, dva roky zpet brzdy, 3000km po rozvodech a naplnich,takze sednout a jezdit,ale starej model a chce za to 50. tak jsem ted hodne nerozhodnej, libi se mi 406 co prodava hugo boss, ale je to zase ranec penez a za ty penize by byl passat krasnej. co se tyce vovla, mas pravdu, palubovka je naprosto katastrofalni..
  16. oni

    pug by oni - prodano :(

    mam, ale je to na tipcarsu a to jsem nejde vhodit odkaz, ale kdyz se kouknes,tak je to posledni v crne metalize 2.2 hdi s polokuzi. jinak si mylsim ze tam je i vice peknejch k mani. kdyz ja se takhle dost bojim, nejradsi bych neco tady z klubu a tady jsou dve, jedna od hugo bosse a od bv406 a obe jsou luxusni.. [upravil dne 2/10/11 09:21 od oni]
  17. oni

    pug by oni - prodano :(

    kdyby nahodou, hodte jsem treba inzerat na 406 v kombajnu, nejlepe 2.0 hdi 80kw s lepsi vybavou. max vybava by urco nevadila...
  18. oni

    pug by oni - prodano :(

    jj ted na ty volva koukam a to spojeni prave jak pises s mitsubishi a renault me moc nebere. pak jeste passat b5 s 1.9 tdi PD.
  19. oni

    pug by oni - prodano :(

    tak panove, znamej je ochotnej mi dat za meho peugeota 30 000,- a ja vim, ze normalne bych je za nej nedostal, tak ted premyslim,jestli to prodat nebo ne? Ted premyslim co noveho koupit a to bud novej model 406 combi nebo volvo v40. oboje je zhruba stejna cenova relace. peugeot je bazarove mozna drazsi. ja ani nevim, co od volva cekat, jaky ma mouchy a tak? co myslite? a nebo auto si nechat a proste ho dojezdit. [upravil dne 2/10/11 08:43 od oni]
  20. a kdyz sahnes na palubku po ty novy zelve je to mastny nebo uplne suchy, jako kdyby na tom nic nebylo?
    • 65
  21. oni

    pug by oni - prodano :(

    Jak jsem psal vyse, lesticka Dodo a kosmetika normfest.
  22. oni

    pug by oni - prodano :(

    no ja si myslim ze bude tech deset, pac cca kdyz zacne svitit zebravy voko,tak pres sto kilaku jeste najedu.
  23. oni

    pug by oni - prodano :(

    ja bych to potreboval vedt presne,ale nvubec nevim kde to zjistit. ja jsem nejvic tam nacpal 62
  24. oni

    P309 1.1

    jj ja vim, ale stve me to. modry rucky bych chtel. zkusim na zkouskovych budikach seskrabat tu barvu,aniz bych to sundaval, uvidime, jinak diky za rady..
  25. oni

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    Tak tak, jak pise linkisek a jeste opravim, ze prave na pastelovych barvach je to pak jeste horsi, ale myslim si ze SV24 a jeho 605 je v metle ne?
×
×
  • Vytvořit...