Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Zpateckova svetla

    a da se nejak opravit nebo musim kupovat novy??je tam jenom prisroubovany ze??
    • 13
  2. oni

    Upevnění registračních značek

    takze pokud to je SPZ nebo RZ a dostanu ji bez der tak do ni nesmim vrtat?
    • 24
  3. oni

    Jak muzi ovladaji zeny

    a nejen zeny koukam!!!!!!
    • 9
  4. oni

    Zpateckova svetla

    nevite presne jak to cidlo funguje,ja jsem zjistil,ze kdyz dam fofrklacek uplne silou nadoraz tak se svetla rozvitej,ale pokud ho pustim,zase zhasnou!!takze to bude tim cidlem ze???
    • 13
  5. oni

    ALU kola + gumy

    no ty prvni o nich fakt hodne premejslim!!jen k tem zlatejm,videl jsem je v liberci na 406,ktera mela s tejnou barvu jako ja a muzu rict ze to vypadalo skvele!
  6. oni

    ALU kola + gumy

    http://www.autokseft.cz/mak-cruiser-gold-65x15-pi-492.html a tyhle zlaty???
  7. oni

    ALU kola + gumy

    http://sweb.cz/xbarcio/1512926.jpg jak se vam libi toto kolecko??
  8. oni

    ALU kola + gumy

    jj je to naprd!!!tak budu se tesit!! jinak chci vas poprosit jestli nekdo nemate foto kol speedline gt?dekuji
  9. oni

    Upevnění registračních značek

    dekuji!!
    • 24
  10. oni

    Upevnění registračních značek

    tak ted jsem z toho uplnej magor,jakej je teda rozdil mezi RZ a SPZ????? [upravil dne 27/3/06 oni]
    • 24
  11. oni

    Upevnění registračních značek

    no to fakt ne,ale ja vim ze se dost mluvilo o tom,ze kdyz je chycena sroubama tak ty srouby nesmej mit jinou barvu!!!
    • 24
  12. nevite nahodou jak je to ted s upevnovanim znacek co se tyce toho plastu nebo sroubu co se smi a nesmi a co se naopak musi!!diky!!
    • 24
  13. oni

    ALU kola + gumy

    tak az je budes mit na autiku tak jsem hod foto abych vedel,ja se porad nemuzu rozhodnout jakej typ kol mam zvolit!!
  14. oni

    megahustey tuning

    nebyl to nahodou takhle skodylak?????
  15. no ja nemluvim o kokpit sprej,primo prodavaj sprej na vnejsi plasty,lemy,prahy,narazniky a atd..jinak jestli to chces strikat sprejem tak si kup nejdriv podklad na plast nebo rovnou barvu na plast a pak to nastrikej bezbarvym lakem,delale jsem to a uz rok ok!takze asi tak!!
    • 24
  16. oni

    autoskola

    vim co myslis,ja jsem to nemohl v autoskole vubec pochopit,je to tak trochu proti rozumu,ale JE TO TAK!!!!!!!!!!
    • 15
  17. no vim ze prodavaj na pumpach ruzny ozivujici spreje primo za tim to ucelem!jinak ja mam dobry zkusenosti s pravym vojenskym lestidlem na boty,ten co se musi nejdriv zapalit aby roztek!!ale ani jedno nebudes delat jen 1x to urcite do zimi by si delal vicekrat!!
    • 24
  18. oni

    autoskola

    proc se ti zdaj divny?
    • 15
  19. oni

    Výměna oleje - postup.

    tak to se mi libilo,kolik z vas to tak praktikuje???
    • 33
  20. oni

    autoskola

    77 z 80,jeste jsem to nezapomnel!
    • 15
  21. oni

    Pár vtípků

    to jsou pekny vtipky,toz nebyli by dalsi??
  22. oni

    uz aby bylo jaro

    tak jsem na to nemohl koukat a sel jsem to teda umejt a zjistil jsem ze mam auto pekne od kaminku,jeste aby ne kdyz sem videl cim to letos sypali!
    • 41
  23. oni

    kola na 205tku

    no policajti nevedi pac velkej technicak sebou nevozis,spis jestli se neco stane a pojistovna zjisti,ze mas kola jiny nez v papirech tak budes platit nebo nic nedostanes!
    • 12
  24. oni

    P205 T16

    Jestli máš průměrně 50 000 Eček, tak skoro všude... Otázka je , jestli chceš civilní verzi jako třeba tuhle http://www.fa-automobile.com/detail_vente.php?id=52&v=302&PHPSESSID=35443ac3fb7336001698d0b2d7db1bb0# nebo závodní a jakou přesně. Taky musíš chvilku počkat, nebo nabízet. Přeci jen povinnost byla civilních 200 kusů a na závody jich taky nebyly tisíce.... [upravil dne 22.3.06 vector] huzta karka,toz ji taky chci..
  25. oni

    náhoda ...

    huztyyyyyyyyyyyyyyyyy..........................
    • 11
×
×
  • Vytvořit...