Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    sedacky 206 RC

    jj to je on,akorat me rikal sedmicku!jsou docela pekny,sam bych je bral,ale cena je vysoka!!
  2. spadnout z toho je jista smrt......
    • 7
  3. ta predni dira je dobra,ale ty boky mi prijdou moc clenite,ty uz tam vubec nemuseli bejt! a ten duplex by tomu taky slusel!!ale jinak ti zavidim tve vozitko.....
  4. jj ten predni naraznik bych volil decentnejsi,ale jinak moooc pekny....
  5. oni

    sedacky 206 RC

    no o jednech z s16 bych vedel!!
  6. oni

    Zapsani 15-tek do TP

    takhle mi to rekl ten chlapek na inspektorate,takze ano!
  7. oni

    Jak jsou na tom jinde?

    no ten znak lvicka tomu bawu slusi daleko vice.......
  8. oni

    Zapsani 15-tek do TP

    no pan na inspektorate rikal,ze budou chtit poslat faxem technicak! v praze to pry posilaj do francie a pak to jde zpet,takze sem se pomalu smiril ze to zapsani nevyjde,ale zatim me to nic nestoji,tak proc v tom nepokracovat! spis me nastval v peugeotu u nas ze ti neco reknou,pri tom to prej musel vedet ze to je k nicemu,pac videl,ze mam v technicaku zapsanou alternativu!
  9. oni

    Zapsani 15-tek do TP

    takze dalsi informace, byl jsem na inspektorate a tam mi rekli ze ten papir od peugeotu by mohl pouzit pokud bych v technicaku nemel zapsanou zadnou alternativu,ale jelikoz tam alternativu uz mam,tak s tim nic nenadelam! musim ovsem rict ze pan byl velmi ochotnej coz se v dnesni dobe uz vubec nevidi a poradil mi ze si mam napsat rovnou na peugeot do prahy, a ze v mem pripade v tom taky nevidi problem!tak sem psal do prahy mejla aby mi poslali informace a zatim nic,doufam ze se ozvou!!
  10. no to bylo jako ze jsem myslel ze si nas utvrdil v tom ze to neni stelovatelny! kamos si je objdenal,tak sem pak zjedavej jak to bude fachat!
  11. stelovatelne nejsou, ale nastesti to vychazi tak, ze strikaj zhruba na prostredek, takze se to rozprasi takrka na cele okno..rozhodne vuci puvodnim pokrok tak o 200%..vedet tohle uz pred dvema lety, tak se mi investice vratila na kapaline do ostrikovacu:D my sme na ne dnes s kamosem koukal v peugeotu a prave nam prisel nestelovatelnej,ale kdyz to rikas tak do nich taky asi pujdu!!
  12. oni

    Lakování černych lišt na nárazníku

    nechci se odrazovat,ale doma sprejem nikdy nedocilis toho co oni v lakovne!!!
  13. a tommy jsou stelovatelne,strikaji presne tam kam maji?
  14. oni

    Mlhová světla

    ale to jsou na novejsi model,vzdyt by do XSI narazniku vubec nesedeli a vypadalo by to hrozne!
  15. oni

    Paintball 19.4.2008 - Mimoň

    jj jinak stiflere,neni problem,kamos mi odpadnul tak nechci jet sam, tak pokud bude mit volno a prispel by si na beno,neni problem pro tebe zajet!hm?
  16. oni

    Mlhová světla

    ja jsem koupil obyc dalkovy od helly co maj u kazdy pumpy a myslim si ze nevypadaj zle,jsou ciry a mam taky angely,takze to vypada dobre....
    • 18
  17. oni

    Xenony a budiky?

    prej existuje nejakej odrusovac kterej se da pred antenu,myslite ze by to mohlo fungovat??
    • 14
  18. oni

    Xenony a budiky?

    tak jsem ted byl venku a zkousel jsem ukostrit zvlast balůast a zvlast radio a nic,jen kdyz jem ukostril radio jako krabici tak se signal jeste z horsil! spis me teda napadli co ten balast uplne odizolovat aby se kastle vubec nedotykal!!
    • 14
  19. oni

    Xenony a budiky?

    me zase nechodi radio a taky mi uz nekdo poradil kostru!ale jak mam ty xenony lepe ukostrit??
    • 14
  20. oni

    P306 výfuk

    a jestli chces tak jeden laityng mam ted na prodej....
    • 18
  21. oni

    Tak sem si udelal radost...

    co to mas za vejfuk....??
    • 13
  22. oni

    xenony H1 do 306

    ono staci dobre nastavit,mam cocku v ni xenon a mam to nastaveno tak,ze i kdyz jsem nalozenej neoslnuju a kdybych oslnoval lidi by si blikli. a mimochodem ja bych zavedl xenony do vsech aut uz z vyroby,protoze je svetlo daleko vetsi a je proste vic videt at si rika kdo chce kdo chce!
    • 22
  23. Ma 306 180km/h a mozna by o malinko jeste sla, rodinna Octavia II RS 245km/h a taky by jeste sla!! [upravil dne 27/3/08 oni]
  24. oni

    Která kola??

    ono oskliva kola bez auta pak s autem dostavaji uplne jinej vzhled a auto s nima!!
    • 51
  25. oni

    vykresy do AutoCADu

    jinak zacal davat normalne motor v rezu,prevodovku a podobny,tak pokud by nekdo mel,muzete posilat na mejla a budu moc vdecnej!!
    • 38
×
×
  • Vytvořit...