no pan na inspektorate rikal,ze budou chtit poslat faxem technicak! v praze to pry posilaj do francie a pak to jde zpet,takze sem se pomalu smiril ze to zapsani nevyjde,ale zatim me to nic nestoji,tak proc v tom nepokracovat! spis me nastval v peugeotu u nas ze ti neco reknou,pri tom to prej musel vedet ze to je k nicemu,pac videl,ze mam v technicaku zapsanou alternativu!