to netusim!opravdu! no tak mu garaz pujc,je to prace na dve hodky se vsim! ale jestli zezenete jinou,tak ji vymente!stejne to ale budete muset rozdelat tak,ze vam okynko spadne! kdyz oddelas ten kryt,tak hned uvidis o co jde!
zadny ozubene kolecko,je tam plastovy kolecko na kterem jsou namotany ocelava lanka!pokud se kamarad neboji,odvrtejte ten nyt co drzy plech kryci toho kolecka!urcite se lanka dostali s drazky a to cvakani je,ze drou o sebe! jinak pokud to nebude moc poruseny,jde to rychle opravit!staci vycistit ty drazky a lanka jdou dvouma klestema proti sobe dobre narovnat!
pokud sundas naraznik,tak na narazniku je z druhe strany je naznaceno,kde je dira pro origo mlhovky na 306 starej model,takze se nemusis bat,ze to nebude soumerne!zeptej se clena jirky wolfa,ten to tak dodelaval!
jj tak nejak to rikal ten pan! kdyz jsem mu rikal o zvyseni, rikal ze optimum je o zub dva,vsiml jsem si ze poloha kola v blatniku polohu nezmenila,ale celkova vyska vozu v zadni casti!