Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. jj pekna,tahlemaska je taky moc pekna!
  2. to ja taky,pokud zasterky nejsou z vyroby,tak tam proste nebudou.
  3. oni

    zajimave fotky 306tek z internetu..

    Jo tak ta je pěkná koukal jsem na netu a nesehnal,asi jeste mrknu!
  4. oni

    zajimave fotky 306tek z internetu..

    ja bych bral tu masku co maj ty maxici na starym modelu!
  5. oni

    306GTi-6 by Béďa

    koukam,ze tady se bude asi klubat dalsi pekna 306-tka ze? no uz se tesim.....
  6. oni

    Taky bych se rád svezl

    moc krasny auto,moc.....:potlesk:potlesk
    • 23
  7. oni

    Elektrické stahování okýnek

    tak to se omlouvam,to jsme si nevsiml! a kdyby nahodou,mam jednu stahovacku z 306
    • 12
  8. oni

    zase další kdo má \"duplex\" + video

    to ART: moc pekne slusi tomu jako prdel na hrnec! celkove pekne auti.....
    • 50
  9. oni

    Pěkný stěrače

    jak to? vzdyt tam mas dva ostrikovace a u toho jednoho si muzes menit vizkozitu tekutiny...:blicismajlik
    • 14
  10. oni

    Pěkný stěrače

    to uz to bylo hodnekrat, ale to neznamena ze to nenidobry.....
    • 14
  11. oni

    Elektrické stahování okýnek

    tam ti mohl prasknout ten plast co je v okne a vede okno nahoru dolu nebo nahoru!
    • 12
  12. oni

    zadni lampy 306

    tak supr,uz to nemusim hledat!tak ti navod ode me pomohl?
    • 13
  13. oni

    Elektrické stahování okýnek

    to netusim!opravdu! no tak mu garaz pujc,je to prace na dve hodky se vsim! ale jestli zezenete jinou,tak ji vymente!stejne to ale budete muset rozdelat tak,ze vam okynko spadne! kdyz oddelas ten kryt,tak hned uvidis o co jde!
    • 12
  14. oni

    zadni lampy 306

    tak nemam,ozvi se mi v pondeli na icq,vecer tu urcite budu!
    • 13
  15. oni

    Nabouchana 306 T16

    krasny auticko,dalsi ukazka,ze kdyz se chce,jde vsechno
    • 27
  16. oni

    zadni lampy 306

    o vejkendu ho vmeu v garazi a nejak dodam! mozna moment,mozna ho mam tady!
    • 13
  17. oni

    Elektrické stahování okýnek

    zadny ozubene kolecko,je tam plastovy kolecko na kterem jsou namotany ocelava lanka!pokud se kamarad neboji,odvrtejte ten nyt co drzy plech kryci toho kolecka!urcite se lanka dostali s drazky a to cvakani je,ze drou o sebe! jinak pokud to nebude moc poruseny,jde to rychle opravit!staci vycistit ty drazky a lanka jdou dvouma klestema proti sobe dobre narovnat!
    • 12
  18. oni

    Montáž mlhovek

    pokud sundas naraznik,tak na narazniku je z druhe strany je naznaceno,kde je dira pro origo mlhovky na 306 starej model,takze se nemusis bat,ze to nebude soumerne!zeptej se clena jirky wolfa,ten to tak dodelaval!
  19. oni

    repas zadni napravy 306 a jine prace

    jj tak nejak to rikal ten pan! kdyz jsem mu rikal o zvyseni, rikal ze optimum je o zub dva,vsiml jsem si ze poloha kola v blatniku polohu nezmenila,ale celkova vyska vozu v zadni casti!
    • 39
  20. oni

    chlupatý potah na volant

    proc se ptas? mam....
    • 15
  21. oni

    zajimave fotky 306tek z internetu..

    tak to pak dej vedet jak to bude vypadat!
  22. oni

    Mlžení skel - jak nejlíp mu zabránit

    no ja zkusil to redidlo a fakt to hodne pomohlo!!
    • 33
  23. oni

    chlupatý potah na volant

    to by bylo vubec super,ale to se nam nepostesti a hlavne to potrebujem do patka!
    • 15
  24. oni

    chlupatý potah na volant

    jasny pochopil jsem,studuju tam,takze parada,diky za tip! a videl jsi ho tam nekdy ted nebo uz je to dyl?
    • 15
  25. oni

    chlupatý potah na volant

    fakt? tak to se tam zitra pojedu mrknout!
    • 15
×
×
  • Vytvořit...