ale ano,dobre nevidim nic spatneho kdyz dotycny co uz o tom neco vi napise ze je to blbost a ze se to nevyplati! to ten dotycny uzna,ale stejne by ho to zajimalo,my nevime jaky ma moznosti, finance a chtic neco udelat,tak nechapu proc mu ty informace neposkytnout,kdyz je nekdo taky vi! toho ovsem neomlouvam,ze nekterym clenum nadaval,to ne! proto jsem se na to ptal,ze jsem nic nezaznamenal,ale ono se to smazalo!