Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. jako masakr chlape, jak si nakonec tu rez docilil? vypaa to velmi dobre...
  2. oni

    corka nafty z kamionu

    no jestli chcete naftu stavte se, aspon si nacvicime na vas to sekani rukou.... nikdo mistni to prave neni. kazdopadne to svetlo na fotobunku neni spatny...
    • 32
  3. oni

    Paint Zoom - zkušenosti

    a co si vygoooglil na jinych forech? vyplati se to koupit nebo ne?
  4. oni

    Kuna

    tea 1000 kacek se mi za to davat nechce. to ji radsi snad vemu tou vzduchovkou.
    • 42
  5. oni

    Kuna

    uz jsem to tady resil. ja mam problem s kockou. pres moje auto leze do pristresku. sehnal jsem si poradnou vzduchovku a jako naschval se jeji navstevnost zmensila,ale chodi stale.
    • 42
  6. vypada to dobre chlapi, ja bych to jen umistil uplne do zadu,aby to bylo na zadnich dveri a blatniku.
  7. oni

    Kuna

    myslite ze by ten pipak fungoval i na kocky? jestli jo, mel bych o to zajem...
    • 42
  8. oni

    corka nafty z kamionu

    jj na to jsem koukal. jak jsem psal vyse,pak je strach,ze znici celou nadrz nebo nekde hadice..
    • 32
  9. oni

    corka nafty z kamionu

    no to jsme cetl,tyhle gps na plovak. ale ze bych nasel firmu co to provadi?
    • 32
  10. oni

    corka nafty z kamionu

    prave ze mechanicke zabespeceni mi prijde k nicemu, pac pokud prijde pro naftu,tak si veme a radsi at si veme jen naftu nez pak menit nekde privodovy hadice nebo celou provrtanou nadrz. spis nejak signalizace nebo alarm. vim ze neco existuje,ale nikde se o tom moc nepise. jinak ono se to rekne, clovek prijede po 5 dnes a chce se vypsat. jsem rikal,kdyby slo na to vicko nejak privezt vysokyn napeti, jen by si nekdo sahnula dostal by prdnu.
    • 32
  11. uz dnes po druhy kamosovi vykradli naftu, to uz kozla strka k baraku a stejne nic. jaky mate na to reseni vy? je tu dost kamionaku. existuje nejaky alarm na vicko nebo nejak jak se proti tomu vyvarovat?
    • 32
  12. oni

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    uz mi to prijde trapny, ale zaslouzis si to.. :potlesk:potlesk
  13. oni

    jak uspisit rez

    :super jestli bude rat, tak jedine schvaluju..... ta technicka sul, si myslim je dobra volba..
    • 23
  14. no to gti kolem stromu je peknej humus :blicismajlik a nejvic mi je lite toho rolland garos cabria..
  15. oni

    Používáte ještě ICQ?

    nevim,fejsbuk nemam,ale vim,ze na mirande chodi uplne skvele..
  16. oni

    Kuna

    ted jsem koukal u nas v barvach lakach,maj sprey na kuny, nejak je to odpuzuje, je to primo urceny do motoroveho prostoru,jak je to ucinny netusim.
    • 42
  17. oni

    foun od operatora

    ja prave pokukuju po nikii n8 nebo nejakym HTC
    • 13
  18. oni

    foun od operatora

    ale tak ja vim z vlastni zkusenosti, ze lidi si ty telefony neberou. a pokud by mel nekdo jistej foun az peknou cenu tak co? hafo lidi zase ty telefony bere jenom aby je prodali..
    • 13
  19. oni

    foun od operatora

    no ja nevim jak to funguje jinde,ale u vodafounu to na jmeno nedavaj. no zalezi za kolik by byl smao konkretni telelon, to je jasny ze zadarmo by to nebylo..
    • 13
  20. chci se zeptat. neni zde nekdo, kdo plati vetsi ucty a tak ma vetsi slevu na dotovany telefon a nevyuziva techto sluzeb?
    • 13
  21. jj je to pecka, vpyada to dobre. ja jsem to chtel z boku proto, protoze uz si mylsim ze na to snizeni jsou to maly kola. uz to tam dela s lemem blatniku takovej divnej tvar..
  22. dej jsem fotku ciste a presne z boku.....
  23. oni

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    pockej snoubenka? tady se nekdo s necim nepochlubil.. jinak stranky a foto pekny..
  24. oni

    sraz Relaxmeeting

    no koukam, teda koukat jsem nemel. nakonec jsme prijet nemohli, ale byla to velka skoda no... snad priste se sejde zase dobra parta. takbych se mrknoul na nejaky fotky.
  25. oni

    pug by oni - prodano :(

    to neni spatny... no zase to na me pusobi tak nejak nedodelane,ale psatnej napad to neni. diky za to..
×
×
  • Vytvořit...