prave ze mechanicke zabespeceni mi prijde k nicemu, pac pokud prijde pro naftu,tak si veme a radsi at si veme jen naftu nez pak menit nekde privodovy hadice nebo celou provrtanou nadrz. spis nejak signalizace nebo alarm. vim ze neco existuje,ale nikde se o tom moc nepise.
jinak ono se to rekne, clovek prijede po 5 dnes a chce se vypsat.
jsem rikal,kdyby slo na to vicko nejak privezt vysokyn napeti, jen by si nekdo sahnula dostal by prdnu.