To si četl v ABC malých techniků a přírodovědců ?
Nevym jak tvoje letní gumy, ale moje trochu tvrdnou kolem -4 a co sem měl předtím tak kolem -6ti.
Možná jezdíš na gumovejch konečcích, zkontrolulj si, jestli nemáš napodlaze před sedačkama pneumatiky.
No neubejvaj tolik jako staré zimáky, to jepravda, ale když zaprší, tak neodváděj zadalka tolik vodu jako letní a taky tolik nebrzděj, ani na vodě, ani na suchu.
To je jedno, můlokdo si může vybrat gumy jako boty, podle toho jak je zrovna venku...
mas nejaky zazracny gumy ne??? to co psal doktor je na strankach autorevue a rikali to bv auto salonu tak jna tom asi necio bude!!ale rikli jen o tom ze to prestava fachat pod 7stp