Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    tah motoru 1,4

    opravdu to vypada na tu zapalovaci rampu,dej si chvilku a hledej tady na foru,urco se to tu probiralo!!
  2. oni

    tah motoru 1,4

    jo takze mas asi zapalovaci rampu pokud ti dobre rozumim!palivovej filtr je kdyz si lehnes k prave strane auta pred zadni kolo v urovni nadrze! (to velke cerne plastove) tak hned za prahem bude takovej valecek o prumeru 5 cm a delce 10 cma do nej a z nej povede hadicka!!tak to je on!bacha na odelavani hadicek,aby si neulamal ty pacicky (prace pak navic!!)jinak ta rampa je drazsi nez kabeli a klidne tou to muze byt!
  3. oni

    Asi změním profesi...zn.prodej aut

    a co je nejhorsi tak sme s klukama zkouseli udelat jeden s tech paklicu a ono to s tim jde,odemknete normalni fabku,ale pak nam chybel dasli kus na otevreni dveri,tim chci jenom rict ze to je fakt nebezpecna stranka,natrenovat si to doma a pak hura do sveta!!!a nikdo nic nezjisti!!!ale krast nebudu na to jsem moc velkej srab a co z toho!!
  4. oni

    sruby na kola peu. 306

    haha to je srandy za jeden preklep!!!!!!:D:papa
  5. oni

    tak a u nas uz snezi

    No je to takový bílý studený mokrý svinstvo, na kterym auto krásně klouže, tak snad jo oni: A co třeba parkoviště u TRW (za Olympií), tam ses podívat nebyl? Je to docela velký, jen si ho nejdřív projdi, aby tam nečuměl někde třeba sloupek nebo kus betonu. tam jsem byli vcera s kamosem a moc velky to neni,skoncilo to bouchlim rafkem,takze tam uz ne-e!!!!!!!:bojim
  6. oni

    tah motoru 1,4

    palivovej nebo jakej??kabely normalne ke svickam,zapalovaci!!!
  7. oni

    tak a u nas uz snezi

    ja chci taky takovy mistecko,tadyx kolem bolky o zadnem nevim!!beeee!stane se mel si stesti !!!!
  8. oni

    tak a u nas uz snezi

    jj jsou tam a pred brnem se to taky nejak hromadi!!!
  9. oni

    tak a u nas uz snezi

    me to tez ukazuje v pohode!akotat zadny kolony nevidim!!
  10. oni

    prezuvate gumy za letne?

    tak mi sem nahod neco pocem budu moudrejsi,nechci se hadfat a rad se necemu priucim!!
  11. oni

    tak a u nas uz snezi

    ja se tesim az napadne to bily svinstvo a ted abych nevijel,ani nahodou,kdyby lidi byli pripraveny nejezdili jako prdly nic by se nestavalo!!!
  12. oni

    prezuvate gumy za letne?

    ja abych se uz bal tady cokoli napsat!!!
  13. oni

    sruby na kola peu. 306

    jj ja vim sorry!!momentalni ublb!
  14. oni

    prezuvate gumy za letne?

    To si četl v ABC malých techniků a přírodovědců ? Nevym jak tvoje letní gumy, ale moje trochu tvrdnou kolem -4 a co sem měl předtím tak kolem -6ti. Možná jezdíš na gumovejch konečcích, zkontrolulj si, jestli nemáš napodlaze před sedačkama pneumatiky. No neubejvaj tolik jako staré zimáky, to jepravda, ale když zaprší, tak neodváděj zadalka tolik vodu jako letní a taky tolik nebrzděj, ani na vodě, ani na suchu. To je jedno, můlokdo si může vybrat gumy jako boty, podle toho jak je zrovna venku... mas nejaky zazracny gumy ne??? to co psal doktor je na strankach autorevue a rikali to bv auto salonu tak jna tom asi necio bude!!ale rikli jen o tom ze to prestava fachat pod 7stp
  15. oni

    Nehoda 307

    no toto,dnes je ozne opravdu cokoli.
  16. oni

    tak a u nas uz snezi

    mlada boleslav to same,porad snezi a uz tam muze byt tak 10-15 cisel a to v boleslavi neni vubec bezne!!
  17. oni

    ESP

    nevim jak u peugeota ale o skodovek,pokud je esp v cinnosti tak kontrolka blika!!bude tzo asi to same!! [upravil dne 24/1/07 oni]
  18. oni

    pořád dochlazuje

    no jak uz jsem psal v minulem v vlakne v servisu mi rekli pokud tech 110 je na chvilku tak u 306 je to normalni! 2vinorak!tak tam chladic vindeja poradne ho prostrikej vodou,kup na to nejaky sracky u pumpy toho je hafo! zrovna se zeptam na stupnici vteploty,ty carky po 90n znamenaj co?maj ruznej odestup a posledni cislo je tecj 110 nebo vice??
  19. oni

    Zadní světla 306

    tak zadni svetla uz jsou na miste a muzu rict ze s tim byla piplacka,ale pouze moji chybou,takze predelani kontaktu je docela jednoducha prace!!!
  20. oni

    bordel v benzinu

    kolik te kostovalo to vycisteni???
  21. oni

    olej v manuální převodovce

    kdyz se to tema tu rozjelo,muzu se zeptat kolik presne oleje a jaky olej do me 306 1.4 rok 97??dekuji,predpokladam ze se nalejva otvorem jak je cidlo na zpatecku,ale kde se vypusti!taky kdyz mam studenej olej takl ty kvalty strasne skacou jakoby!!dekuju!
    • 9
  22. oni

    Něco pro bikery.

    na podobny trase jsem sotva lezl po nihach a oni hned takhle,to mu rikam adrenalin,fakt mazec!!
  23. oni

    sruby na kola peu. 306

    tak to znamena ze nejsou stejny,protoze ja vim ze srouby z favorita tam nejdou a jeste k tomu ja mam 306 break a kamos ma sedana a srouby co sli me tak jemu nesli!!!
  24. oni

    a zase ty zeny!!!!

    omlouvam se ze jsem to jsem dal po druhy,ale tam ten prispevek mi nesel spusti,takze jsem to jsem proste dal!!
  25. http://www.autorevue.cz/default.aspx?server=1&article=10966
×
×
  • Vytvořit...