chtel sem se na neco zeptat,tak to pisnu sem,je tu hodne peknejch vzhledu fora akorat me mrzi,ze u vetsiny se barevne neodlisuje odkaz na web,coz je docela problemovy,tak jestli je velmi slozite to nejak dodelat!prosim neukamenujte me,pac tomuhle vubec nerozumim..