Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    406 coupé by tom406

    a kde ze se takova manzelka sezene?? to jo a nebo ze bych tu svou poslal k tomoj na prevychovu.... raději ne. ještě by se jí nechtělo domů třeba:D:D:D:D tak aspon bych vedel na cem jsem a pak mozna aby ona neprevychovla tu tvoji!
  2. oni

    306 maxi kit kopcový

    auto jsem videl na zivo a mel jsem moznost v nem i sedet,hned bych to chtel domu,krasny!fakt krasny....
    • 43
  3. oni

    406 coupé by tom406

    a kde ze se takova manzelka sezene?? to jo a nebo ze bych tu svou poslal k tomoj na prevychovu....
  4. oni

    geometrie a poloha volantu

    ja jsem z toho taky jelen,pac nevim co s tim! dat to do servisu nema cenu,pac si myslim,ze taky na prd prijdou! a jak mam zkusit jiny rameno?
    • 65
  5. oni

    geometrie a poloha volantu

    jj neco podobneho rikal i me,ale i tak dekuji za konverzaci i kdyz si me moc nepotesil! kdybych podle neceho teda vedel 100%, ze to je tim! mohl by se k tomu jeste nekdo vyjadrit!
    • 65
  6. oni

    geometrie a poloha volantu

    ach jo, jak moc se bude sjizdet teda ta guma muzu teda si myslet ze podle ty geometrie,je na vade teda ta zadni naprava! ale stejne mi neni jasny,jak je to mozny! u toho repasu opravdu nemohl udelat neco spatne?
    • 65
  7. oni

    geometrie a poloha volantu

    jenze to je prave ono,ze ja si nejdem vedom toho,ze bych nekdy nejak ublizil zadni naprave,predek dobra,ale zadek! nemohl proste neco udelat spatne na tom repasu? jak poznam spolehlive,ze to je to rameno? jinak kdyz dam pri prime jizde volant rovne,tak jedu hodne do prava! kdyz nad tim mavnu rukou? jak moc se budou spatne zjizdet gumy? [upravil dne 7/11/08 oni]
    • 65
  8. oni

    geometrie a poloha volantu

    nic nesteloval,ale vykozavalo hodnotu v zelenym policku.
    • 65
  9. oni

    geometrie a poloha volantu

    to jako fakt? takze chyba bude teda ve slavnym repasu zadni napravy! jenze rameno je puvodni co tam bylo. to si me moc nepotesil,takze se gumy budou sjizdet spatne?
    • 65
  10. oni

    geometrie a poloha volantu

    ale opravdu to srovnal,pac na tom monitoru jsem videl,jak to bylo v cervenym a postupne to dal na zelenou a OK
    • 65
  11. oni

    geometrie a poloha volantu

    ano ,jeste si to startoval,aby mel citlivejsi volant na serizeni do polohy rovne! pak vse seridil,vse bylo v zelenym a vsude bylo napsano OK. S tim bribrzdovanim,to zjistim! jinak teda uz fakt nevim! na protokoli je jen prvni mereni pred serizenim,jak to bylo kdyz jsem tam prijel,to staci? druhy neni vypsany!
    • 65
  12. oni

    Zvýšení výkonu 306

    tak ja nevim,dal sem si tu praci si precist tohle vlakno a nevim kdo to napsal,ale myslim si ze mel pravdu,on se na neco zeptal,dobre,par lidi mu to vymluvilo,ale proc do neho porad hucite at to nedela! tahle debata je o nicem mozna ti tady nikdo neporadi,pac ani oni nemaji zkusenosti! taky se nekdo zeptal - dat misto 1.4 silnejsi motor,vsichni ne,blbost,kup neco silnejsiho,pak sem vleze marty777 a ejhle,misto 1.4 motor z gti. co kdyz ten nekdo to auto ma rad jako celek, mam pitomou 1.4,sere me ze to nejede,ale auto mam rad a jezdim jak to umi!
    • 95
  13. oni

    geometrie a poloha volantu

    kdyz ono ja totiz nedokazu rict od kdy ten volant je na krivo,ale rekl bych od te doby co jsem vzal tu diru,jenze ja ho mam natocenej do leva a ja vzal pravy kolo,tak by spis bylo do prava ne? tomu tipkoj to bylo taky divny,pac kdyz nechal volant krive,bylo to decentne rozhozeny,tak srovnal volant a pak i geometrii a volant je stejne krivo! prej mam k nekomu na kontrolu napravy a kdyz to ne,tak presadit volant,ale coz nejde! budu mu teda verit,ze gumy se sjizdet nebudou a na ten volant,ale nevim jestli si zvyknu!
    • 65
  14. oni

    geometrie a poloha volantu

    tak to jestli se volant nekam natoci nevim,ale po obede vyzkousim, smer auto udrzi to vim! a tu vuli pri vypnut motoru zkusim taky!
    • 65
  15. oni

    geometrie a poloha volantu

    tak se volant bude mirne cukat,ale smer udrzi... nevim ale cemu rikas tvrde.
    • 65
  16. oni

    Přehřívání 306 1,6

    no popravde to ze mas teplotu nad 90 mi neprijde divny,to je mozna normalni,ale to ze ti porad jedou sahary! nevim jestli vyresi,ale pokud je ucpanej a das novej tak urcite pomuze!
    • 34
  17. oni

    geometrie a poloha volantu

    takze jsem dnes byl znova opet na geometrii v barumu. velice prijemnej chlapek,vse zmeril,nebylo to uplne nuno,ale tolik to hnuty nebylo,vse srovnal,vuci volantu,kterej mel strcenej do takovyho pripravku aby byl rovne! zadek je taky dobrej! koukal jsem na monitor,vse bylo v zelenym tak jak ma! jenze volant je porad vychylenej,auto drzi smer! i to ze jsem chytil diru,vse jsem mu rikal! kontroloval vule,prej dobry! tak proc ten volant? je nekde neco hnutyho? prej nemam mit strach o spatnym sjizdeni gumy,to mi muze zarucit! jediny ceho jsem si vsimnul,pri zabrzdeni na zpatecku mi nekde u pravyho kola lupne,ale to bych typoval spise na stabilizacni tycku,tlumice jsou novy,tak me nic jinyho nenapada!
    • 65
  18. oni

    Stmívač osvětlení - výroba

    jeeee ja to chci taky......
    • 21
  19. chtel jsme se zeptat jestli neprichazite do styku s ochranou bezbarvou folii! popripade kde by se dali sehnat treba jen odrezky nebo tak! zkousel jsem kontaktovat nektere firmy,ale ani jeden mi neodpovida na moje dotazy!
  20. oni

    Ako na volant?

    hele chlapi kdyz sundam volant,muzu pak nastartovat a zkusit to bez pytle a pytel tam dodatecne po vypojeni baterky zase vratit!
    • 11
  21. oni

    306 brno

    souhlasim..
    • 42
  22. oni

    geometrie a poloha volantu

    nn,ranu dostalo jen predni kolo,zadni je v poradku,bylo to v zatacce! jinak volant mam na druhou stranu nez si popisoval,leva cast je nize nez prava,takze jakobych jel doleva!
    • 65
  23. oni

    Farba na elektrony

    Njn to sou husty kari a kolik maj koni:myslim
    • 16
  24. oni

    geometrie a poloha volantu

    tak to bude asi trefa do cerneho,asi pred nekolika mesici jsem chytil dost velkou diru pravym kolem,nechaval jsem rovnat i hlinik,kterej byl bouchnutej,na stopro nereknu,jestli ten volant je od ty doby,ale je to dosti mozne! coz me ale vubec nepotesilo,pac co ted s tim! znovu do toho servisu. co vse kontrolovaly nevim,ptal jsem se jak to na tom bylo,rekl,ze sbihavost byla 2 mm,coz je pry dost a ted je to uz vse serizene!,auto pred tim mirne tahlo doleva,ted je vse ok,jede rovne,pri przdeni a pustenem volantu drzi smer! jen teda ten volant! na geometrii jsem sel s tim,ze jak jsem prehazoval zimaky,vsimnul jsem si,ze u praveho kola je sjetej vnejsek a u leveho kola,je sjeta vnitrni strana gumy,coz by naznacovalo to tahnuti do leva ne?
    • 65
  25. oni

    renovace ALU

    bude to super... nemas cerny plechace,ty udelaj taky vic nez stribrny,ale tod jen muj nazor...
×
×
  • Vytvořit...