Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. tak se mi naskytla sance a ostrikovace mam taky a je to super,pravda,strikaj nize,ale myslim si ze to vubec nicemu nevadi! ale chce to davat bacha,at to nenasaje bordel,jinak je s tim kaput!
  2. chtej u citroena na novou xsaru myslim,kamos je ma na 306 a dobry,ale sam by ti rekl presne na co sou,myslim ze na tu xsaru,napis clenu ZABIT
  3. oni

    Pomoc se semetralni praci

    ja jsem to ted dostal a jak jsem napsal tak se to jmenuje,chce to asi vseobecne,kazdopadne u dopravniho prostredku a to osobniho auta,jinak dik za tu normu,hned na to mrknu!
  4. chtel jsem se na vas obratit jestli treba nemate materialy,zkusenosti,podklady,cokoli a je to na tema zpusob a metodika mereni spotreba motorovyho oleje a paliva..
  5. pochopil jsem to dobre ze na podvozek porsche dali kastli z volgy?
  6. oni

    Ostřikovače

    no ten filtrik je supr napad,to hned udelam,jinak taky mam ty ostrikovace ze 120 a strikaj v pohode,nemuzu si stezovat a stojej par kacek! jinak ty rozprasovace jsou taky dobry,ale jak se jednou ucpe,skoro KO,pac nejde nijak vycistit!
  7. oni

    Podpora kamarada pri soutezi...

    no me to pise taky a nevim cim to je!
  8. http://www.autosport-tuning.cz/cs/i-tuner/hlasujte-pro-auto-mesice/detail/?vote=636&id=636 a je to danny s WV polo GTI dekuji vsem...
  9. no kdyz to srovnam s modelama do ted,tak to je pekny a interier je teda hodne povedenej!
  10. oni

    motor s prevodovkou

    tak se mi naskytla moznost koupit motor s prevodovkou z 206 motor je typu KFW chci se zeptat,jak a v cem je ten motor jinej s tim mojim?
  11. nemam slov,nejhezci 406 na klubu a nejen na nem, budu oplakavat s tebou!
  12. oni

    306GTi-6 by Béďa

    ja si myslim ze to bude dost,pak na delsi cesty to nebude nic moc,ale je peknej,jsem zvedavej jak bude vypadat na aute,o tehle koncovce jsem premyslel!
  13. oni

    Tuning na Peugeotika 306

    urcite,jako kdyby se znova obnovili budu jedine rad!
  14. oni

    Zvýšení výkonu 306

    ale ano,dobre nevidim nic spatneho kdyz dotycny co uz o tom neco vi napise ze je to blbost a ze se to nevyplati! to ten dotycny uzna,ale stejne by ho to zajimalo,my nevime jaky ma moznosti, finance a chtic neco udelat,tak nechapu proc mu ty informace neposkytnout,kdyz je nekdo taky vi! toho ovsem neomlouvam,ze nekterym clenum nadaval,to ne! proto jsem se na to ptal,ze jsem nic nezaznamenal,ale ono se to smazalo!
  15. oni

    Tuning na Peugeotika 306

    prave a co pak vid?
  16. oni

    Tuning na Peugeotika 306

    kdybych se nebal je rozdelat,tak uz tam jsou krouzky co se davaj do BMW
  17. oni

    Tuning na Peugeotika 306

    jj to bych mohl,rovnou ti rikam,pokud to sviti,nech to svitit,je to pak na pytel a ja tenhle boj uz vzdal!
  18. oni

    Zvýšení výkonu 306

    kdyz ja se mu ani nedivim,tak se nekdy musim drzet,nekdo se na neco zepta a oni mu to vyvracej,tak rekne dobry,ale stejne ho to zajima a stejne porad furt mu to vyvracej!
  19. beru jednu sadu prosím.... A ty co bys chtel Ty uz tam polokozu mas mam,ale tahle plnokuze by byla lepsi:P:D
  20. oni

    406 coupé by tom406

    v tomhle ti docela zavidim,to je pak uplne jina chut do prace..
  21. oni

    406 coupé by tom406

    koukam, ze se nikdy nenudis. jj mas to moc pekny a hlavne zavidim tvoje rodine zazemi,ktere te podporuje,to je malo kde takhle,toho si vaz!
  22. oni

    406 coupé by tom406

    promin tam nemel bejt otaznik,ale vykricnik,a to VVN je jak psal Miku! to vetsi uz fakt nedelaj co? ty jo,tvoje kara bude pak opravdu ECHT, co mas jeste v planu tak zhruba...
  23. oni

    Zvýšení výkonu 306

    me to prave taky zarazilo,to nahlaseni a smazani muselo probehnout v strasne kratkou dobu,ted uz je to jedno! ale souhlasim s kvaskym,taky hned jak se zalozi nejake takove vlakno,uz predem vim,co tam bude odpovezeno!
  24. beru jednu sadu prosím....
  25. oni

    406 coupé by tom406

    tak je velky bago? to mas v aute VVN ?
×
×
  • Vytvořit...