neviem ci sa to da nejako od.....ale pri dovoze a vyvoze do SR musi byt kontrola originality,neviem na co je to dobre lebo je dost pripadov ze auto preslo cez KO a bolo kradnute
http://natankuj.sme.sk/c/5635094/auto-ktore-na-slovensku-preslo-kontrolou-originality-bolo-ukradnute.html
[upravil dne 5/1/11 20:15 Martin 1981]
Qcko mne tak tiez startuje a aj to stymi svetlami ze preblikli ale to sa stalo len raz,teraz sa trosku oteplelo s -14 na -3skusal som nastartovat a startuje lepsie,mam obj. nove zhavice Denso uvidim ci to bude ono a dufam ze to bude ono:aut
caute ,ma 2L HDI 66kw viac druhov zhavicou alebo su tam rovnake,zatial startujem ale nieje to nic moc, naskoci na 1x inak je to 406,rv2003
jaj toto je o 407,som sa sekol
[upravil dne 29/12/10 14:34 Martin 1981]
je to fakt magor:aut
pravdepodobne je to v nemecku a oni maju useky s neobmedzenou rychlostou,ak sa mylim tak pardon
[upravil dne 28/11/10 21:48 Martin 1981]
nasiel som to tu:
http://peugeot-406.autobazar.eu/30-v6-pack-confort-id1965674.html
PS\"nemam nic spolocne s inzeratom a ani nechcem robit reklamu:cool:
aku navi mi odporucite do 100e?ako funguje aktualizacia alebo rossirenie o nove mapy,do kazdej znacky sa daju stiahnut?
co tato?http://www.mp3.sk/navigon-1410-mapy-43-krajin-europy-kupon-na-80-zlavu-freshmaps-p-104476.html
[upravil dne 3/11/10 17:54 Martin 1981]
fuuu to fakt chces tankovat tuto drahu naftu?to si si mohol radsej kupit benzinak,nieje lepsie dat normalnu naftu s VIF?JA osobne neveri ze na slovensku je nejaky rozdiel v nafte za 1,14 a 1,30:bacha
[upravil dne 1/11/10 09:45 Martin 1981]