Přejít na obsah

Martin 1981

Uživatel
  • Počet příspěvků

    574
  • Registrace

Vše od uživatele Martin 1981

  1. Martin 1981

    dovoz auta ze SR do CR

    takze takto http://forum.autobazar.eu/predaj-auta-do-zahrani-ia-pl-t19997.html
  2. Martin 1981

    dovoz auta ze SR do CR

    neviem ci sa to da nejako od.....ale pri dovoze a vyvoze do SR musi byt kontrola originality,neviem na co je to dobre lebo je dost pripadov ze auto preslo cez KO a bolo kradnute http://natankuj.sme.sk/c/5635094/auto-ktore-na-slovensku-preslo-kontrolou-originality-bolo-ukradnute.html [upravil dne 5/1/11 20:15 Martin 1981]
  3. no mne tiez dlhsie toci a naskoci,mam uz nachystane nove zhavice DENSO,dufam ze sa start zlepsi
  4. no aj ja chcem kupit dom,zatial somnic nenasiel ,,,fuuuuuuuuuu ty tam mas dvojgaraz to by sa nase dva peugeotiky potesili:D
  5. a nastartoval si vpohode ?ja dnes ziadna slava a bolo len -3,vymenim tie zhavice a potom uvidim co dalej:roker
  6. Qcko mne tak tiez startuje a aj to stymi svetlami ze preblikli ale to sa stalo len raz,teraz sa trosku oteplelo s -14 na -3skusal som nastartovat a startuje lepsie,mam obj. nove zhavice Denso uvidim ci to bude ono a dufam ze to bude ono:aut
  7. Martin 1981

    Podezřelá cena

    PEUGEOT mal 2,2 benzin motor?
  8. Martin 1981

    Co to je za znacku brzd?

    mna tiez dost ludi odhovaralo od NK a zatial su super
    • 41
  9. u nas napadlo asi 5cm tak 3dni dozadu,zacalo mrnut a cesty su hotova katastrofa
  10. Martin 1981

    Start pri -17 Celzius

    caute ,ma 2L HDI 66kw viac druhov zhavicou alebo su tam rovnake,zatial startujem ale nieje to nic moc, naskoci na 1x inak je to 406,rv2003 jaj toto je o 407,som sa sekol [upravil dne 29/12/10 14:34 Martin 1981]
    • 45
    • 32
  11. caute,palubak mi zacal hlasit slaba bateria v kluci,co to asi tak stoji v peugeote alebo da sa to zohnat niekde inde
    • 75
    • 65
  12. Martin 1981

    z 66 na 80 kw

    čip a je to kolko ta vyslo cipnutie a co na to vsetko treba?
    • 48
  13. tak,tak,,,,,,,,dnes u nas na spravach 4mrtvi v 206ke pri 110km-H:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk
    • 23
  14. ale je to pecka co vyzorom bezne a nenapadne auto dokaze,ked tak frcal urcite kopa ludi nechapala co ich to objeha a v takej rychlosti:D:D:D:D:D
    • 23
  15. je to fakt magor:aut pravdepodobne je to v nemecku a oni maju useky s neobmedzenou rychlostou,ak sa mylim tak pardon [upravil dne 28/11/10 21:48 Martin 1981]
    • 23
  16. nasiel som to tu: http://peugeot-406.autobazar.eu/30-v6-pack-confort-id1965674.html PS\"nemam nic spolocne s inzeratom a ani nechcem robit reklamu:cool:
    • 23
  17. ja som na tom nesiel,to som nasiel na nete,no co to je?
    • 23
  18. www.youtube.com/user/mirobelica#p/u/18/IrSJ_T0gSdw www.youtube.com/user/mirobelica#p/u/20/LUYyW2YOct4 :mrk:mrk:mrk:roker
    • 23
  19. Martin 1981

    další konkurence pro P-C

    VELMI SLABA konkurencia...........hahahahahahahaha
    • 37
  20. ja som teraz dal prvy krat vif zimny a zda sa mi ze motor ide tichsie
    • 14
  21. Martin 1981

    Jakou používáte navigaci?

    aku navi mi odporucite do 100e?ako funguje aktualizacia alebo rossirenie o nove mapy,do kazdej znacky sa daju stiahnut? co tato?http://www.mp3.sk/navigon-1410-mapy-43-krajin-europy-kupon-na-80-zlavu-freshmaps-p-104476.html [upravil dne 3/11/10 17:54 Martin 1981]
    • 86
  22. Martin 1981

    Kde tankujete vy?

    fuuu to fakt chces tankovat tuto drahu naftu?to si si mohol radsej kupit benzinak,nieje lepsie dat normalnu naftu s VIF?JA osobne neveri ze na slovensku je nejaky rozdiel v nafte za 1,14 a 1,30:bacha [upravil dne 1/11/10 09:45 Martin 1981]
    • 49
  23. Martin 1981

    Kde tankujete vy?

    slovnaft alebo agip
    • 49
×
×
  • Vytvořit...