Přejít na obsah

Martin 1981

Uživatel
  • Počet příspěvků

    574
  • Registrace

Vše od uživatele Martin 1981

  1. Martin 1981

    Lacné PZP na SK?

    120e union
    • 13
  2. Martin 1981

    ake repro do dveri

    ano hralo to dobre ale lavy reprak uz zacina chrcat tak preto zistujem moznosti
  3. ake repro do dveri myslim znacka a model do 406break k origo radiu clarion,vie niekto odporucit?a samozrejme za prijatelnu cenu,dik za tipy:papa
  4. ze usadeny karbon:D:D:D
    • 27
  5. Martin 1981

    Striebroooo!!!

    aj to ze proti kanade vyhrame 1z10:D
  6. Martin 1981

    Striebroooo!!!

    :super:super:super:super
  7. Martin 1981

    Striebroooo!!!

    Myslite ze rusi budu majstri bez prehry???????
  8. Martin 1981

    Striebroooo!!!

    GOOOOOOOOOOOL
  9. Martin 1981

    Striebroooo!!!

    Som rad ze mate ten trenig:D:D:D
  10. Martin 1981

    Striebroooo!!!

    SLOVENSKO-CESKO 4-2 NA 4.2 DO PRAZDNEJ BRANY:super
  11. Martin 1981

    Striebroooo!!!

    aby ti nepadla sanka po zapase
  12. Martin 1981

    Striebroooo!!!

    To este nevies alebo mas magicku gulu,,??? [upravil dne 19/5/12 16:17 od Martin 1981]
  13. Velcice autobeno a este pri topolcanoch autonovotny
    • 15
  14. Martin 1981

    engine immobiliser fault

    no mne toto pise obcas,vyberem kluc so spinacky a skusim znovu a ide nastartovat a nepise nic ,kde moze bit chyba?bojim sa aby ma to niekde nenechalo [upravil dne 5/5/12 06:58 od Martin 1981]
    • 15
  15. Martin 1981

    silenbloky ramen

    no mne delphi cca 2r a 35000km a este su ok tak neviem,za mna delphi aj cena je ok
  16. Martin 1981

    peugeot 408

    mne sa paci ta 408cka,je pekna:super,urcite krajsie ako das auto grup:D
  17. Martin 1981

    alu disk LEAGUE

    ja mam tieto ale pred 2Rokmi stali 74e kus na tejto istej stranke http://www.pneudom.sk/zbozi/disky/hlinikove-disky/dezent-rb-65x15-4x108x651-et15-silver.html
  18. Martin 1981

    Zimné Vif-ko

    ok,dik
  19. Martin 1981

    Zimné Vif-ko

    vadi to ked mi letne vifko zamrzlo?nic tam nepisu o tom v navode
  20. Martin 1981

    Zlatý střed pneu 17

    aky to je vyrobca este som to nepocul
  21. ja mam matador mp44 a su celkom ok za tu cenu,keby je viac prachov tak dam semperit speed life http://www.az-pneu.sk/semperit-speed-life-195-65-r15-id32976 [upravil dne 25/3/12 13:01 od Martin 1981]
    • 28
  22. http://www.military-today.com/trucks/peugeot_p4.htm
  23. Martin 1981

    Pneu - Yokohama

    yokohama niesu zle gumy!!!
  24. uplne suhlasim,ja kastrool nechcem ani vidiet este aky je rozdiel TOTAL 5W40 9000 a TOTAL 5W40 9000energy [upravil dne 4/3/12 20:55 od Martin 1981]
    • 28
  25. http://peugeot-406-break.autobazar.eu/20-hdi-roland-garros-id3087005.html ale ta cena je dost velka
×
×
  • Vytvořit...