Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. To je fakt.
  2. Espace 1,9dci, no myslím že jich je dost, dalo by se vybrat. Měl jsem 2,2dci a byl jsem spokojen, bez problému, ale je pravda, když jsem to kupoval mělo to jenom 78 tis a najel jsem jenom cca 20, takže jsem nestihl spoznat jiné problémy. Je pravda, když by si šel do espace tak 2,0dci, nebo 2,0T. A ještě v Espacu máš standart 2+3+2, nebo si uděláš 2+2+2 (v druhé řadě máš kolejnic víc). V C8, 807, máš jenom 2+3+2, nebo 2+2+2 a nic stím neuděláš. Uděláš 2+2+2, ale sedačky v druhé řadě máš úplně nastraně. Ale mně to nevadí, jelikož vzadu nejezdím [upravil dne 22/4/10 Tango C8]
  3. Tango C8

    Nový Sharan ala 807.

    Jo, to jo, ještěže Galaxy šel jinou cestou:-)
  4. Podívej se taky na Espace IV, krátky 1,9dci, doporučuji. V případě dotazů ohledně Espacu ti můžu poradit, mněl jsem ho 2 roky. Taky supr vůz.
  5. NO, kluci, jelikož mám C8, supr vozítko, spokojenost. Vadí mi jenom odkládání v kufru, žádna kapsa, nic, ale dá se zvyknout. šoupačky v elektrice, kvůli tomu jsem dotoho šel. A proč neuvažovat taky o Espace IV?? Jo, nemá šoupačky, ale kolejnice to má, a taky můžeš sedačky přesunout tak aby si to mněl jako 2+2+2, nebo 2+3+2 a standard. Motor doporučuji 1,9 dci. Ja jsem měl 2,2dci za dva roky bez problému ale musíš opravdu zacházet sním jako ve vatičce. 3,0dci , problémy. Prostor ve voze, musím přiznat, ale v Espace je místa víc, příde mi víc prostornější taky vzádu. TAkže kdy byli otázky na Espace, můžu zodpovědět, ale jak vravím, nezatracoval bych ho. Elektroniky je tam stejne jako tady. Ju a u Espacu nemáš tu středovúou bouli na řadičku, má to dole, takže na koleno je tam místa, můžeš větrat klacka C8, má 2+2, tedy to má Pe.Tr, verze Pullman.
  6. Tu záclonku musíš vyměnit celou - viz. návod na začátku. Tedy, myslím že ji vyndáš z pouzdra v tepecu a dáš novou. Ta siťovina je nalepená na tyčce. Háček de vyměnit samostatně. Když jsem měnil roletku, tak jsem použil všechno , zůstal mi jenom tapec a pár šroubků, ale tapec je v dezolátním stavu, nedoporučuji na použití. Tolik ode-mně, nevím co má a co ne Petr.
  7. Tango C8

    Nový Sharan ala 807.

    Tak a je tu další konkurence. http://www.novinky.cz/auto/197945-seat-predstavil-novou-sedmimistnou-alhambru.html
  8. Tango C8

    dnes jsem přezul

    já má přezuto už od 15.2. Hi. To jsem vozítko kupoval a mělo letní (v zimě stálo), tak už jsem to nechal. Pár krát na sněhu z letníma , to je paráda:aut
  9. Tango C8

    stresny nosic

    Ty jo:o , hm, nevím, mně se líbí to co je tam teď. Ale zase na druhou stranu, aspoň to jenom tak nečornou.
  10. Tango C8

    Zdravení

    Když jsem měl Espace, tak jsme se zdravili. Ale teď, no moc C8 nestřetávám a když jo, tak tam je ženská. Koukám pořád jestli někdo nemává
  11. Tango C8

    kontrolka tempomatu

    No jo po městě z automatem na tempomat to de:roker Ale co mi z klackem?
    • 6
  12. Jasneeeee:papa
  13. Jo, já vím. Jenom mně příde, že 4300k je moc tak do žluta. Ale asi ne u nových výbojek , co? Hm, nevím jak dlouho je tam mám já
  14. Už je roletka vyměněná. Dík za návod.:super
  15. No, v origo servis kupovat origo xenonové výbojky asi neeee:bojim . Myslím kolem litru za jednu výbojku na netu najdeš.(osram, philips - jiné tam asi mít nebudeš, jednině možná logo auta dolepené při výrobě) Řeším to taky, ale nevím jakou svítivost.
  16. Jo, jo. Dva šrouby zevnitř a jeden nahoře zvenku.
  17. Automatická nastavení tam je, zatím jsem to při startu nepostřehl, ale ale když jedu v koloně nebo tak nějak při rozjezdu nebo brzdění tak to je vidět že se nastavují. Výbojky stále přemýšlím.
  18. No, zručný, to asi natohle nebu:bojimdu. Ale dík za návod. Něco vymyslím a bude.
    • 29
  19. JAsné. Psal jsem ti na SZ.
    • 51
  20. Zdarec. Má někdo na C8 namontová světla pro denní svícení? Myslím kde je má, nějaké foto, kdyby bolo možné, nezlobil bych se. Uvažuji otom ale nevím které a kam je dat. JA vím, rozměry su dané, ale realné obrázky jsou jiné
  21. Moc dík. Volal jsem tam a zatím mají, zítra tam sjedu. :super:super
    • 51
  22. To je fakt. Ještě otázka, kdo to zapojí?Já jsem nato levej a raději to ani skoušet nebudu. [upravil dne 26/3/10 Tango C8]
    • 29
  23. No, to taky řeším. Přemýšlím, jestli výbojky nové, nebo LED. Hm, jenže xenony jsou supr. Přemýšlím a přemýšlím, stále nevím. A co v Německu nebo na slovači? Jak se k tomu chovají cajti?? Nebuzerují? No uvidíme
    • 29
  24. Hledal jsem na vrakačích, ale ten v Mratíne jsem nenašel. Nemůžeš mi prosím dát nějaký kontakt na ně? Potřebuji za řidiče, čiže do levých.
    • 51
  25. To asi musíš napojit na pc v servisu, tedy aspoň myslím. No, občas by jsem potřeboval úplně vypnout světla a to mně štve, že při automatike to nejde. No, nějak to zvládnu, nebo to nechám vypnout a budu točit kolečkem
    • 29
×
×
  • Vytvořit...