NO, kluci, jelikož mám C8, supr vozítko, spokojenost. Vadí mi jenom odkládání v kufru, žádna kapsa, nic, ale dá se zvyknout. šoupačky v elektrice, kvůli tomu jsem dotoho šel.
A proč neuvažovat taky o Espace IV?? Jo, nemá šoupačky, ale kolejnice to má, a taky můžeš sedačky přesunout tak aby si to mněl jako 2+2+2, nebo 2+3+2 a standard. Motor doporučuji 1,9 dci. Ja jsem měl 2,2dci za dva roky bez problému ale musíš opravdu zacházet sním jako ve vatičce. 3,0dci , problémy.
Prostor ve voze, musím přiznat, ale v Espace je místa víc, příde mi víc prostornější taky vzádu. TAkže kdy byli otázky na Espace, můžu zodpovědět, ale jak vravím, nezatracoval bych ho. Elektroniky je tam stejne jako tady. Ju a u Espacu nemáš tu středovúou bouli na řadičku, má to dole, takže na koleno je tam místa, můžeš větrat klacka
C8, má 2+2, tedy to má Pe.Tr, verze Pullman.