Kluci, dají se nějako dostat na příčník T šrouby, co jsou na obrázku nahoře? Z boku to asi nepůjde. Co má Galaxy příčniky, tak ten má v příčníkách nahoře ješte otvor, kde se to dá zasunout a pak posouvat. Tak jestli memáme něco podobné. Mněl někdo sundanou tu gumu na příčník, jak to tam vypadá? T drážka tam je určitě.
[upravil dne 30/8/12 10:18 od Tango C8]