Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Tango C8

    Umístění poviné výbavy

    A bud rád že nezahučel do motora
  2. Tango C8

    problém s vodou

    U tebe to neplatí
  3. Co takhle něco keramické? Má to nějaké omezení, ale v běžné domácnosti se dají využít celkem slušně.
  4. Tango C8

    oprava ruční brzda

    Přední brzdy nejsou na ručku
  5. Od výroby bude asi dobře přilepené a co když ho měníš , tam bych si tak jistý nebyl.
  6. Tango C8

    Umístění poviné výbavy

    Co??? Si děláš kozy ne? Kdyby to šlo (de to ale kam stím) tak z motora vyndám ten hever a klič na kola. Abych tam cpal jiné krámy:bojim Už takhle čekám kdy za jízdy vypadne klíč nebo hever, na těch naších tankondromech.
  7. Tango C8

    problém s vodou

    To je normální. U mně stačí když stojím, tak teplota vyskočí těsně nad 100. Při jízdě je zase těsně pod 90. Ale mám benzína:myslim
  8. Tango C8

    nosič kol

    citrosaurus - dík za ponuku je to drobátko z ruky frklec - tažný nemám. Taky děkuji. Mám u kolegu možnost k půjčení na střechu, ale jak jsem psal jinde, asi nosiče nedostanu na příčniky, jelikož on má držáky kol na T šroubek do příčniku.
  9. Tango C8

    kolik kol se vejde na střechu?

    Kluci, dají se nějako dostat na příčník T šrouby, co jsou na obrázku nahoře? Z boku to asi nepůjde. Co má Galaxy příčniky, tak ten má v příčníkách nahoře ješte otvor, kde se to dá zasunout a pak posouvat. Tak jestli memáme něco podobné. Mněl někdo sundanou tu gumu na příčník, jak to tam vypadá? T drážka tam je určitě. [upravil dne 30/8/12 10:18 od Tango C8]
  10. Tango C8

    nosič kol

    Kluci, potřebuji nosič kol na zadní dveře, ale uchycení do drážky kolejnic na příčníky. Přesně tohle co je na obrázku by se mi hodilo. Má to někdo na půjčení? Kupovat to asi ne, to by byl ranec. A nebo kde by se to dalo sehnat, když už. [upravil dne 30/8/12 08:52 od Tango C8]
  11. Tango C8

    oprava ruční brzda

    Doporučuji promazat lanovody.
  12. Tango C8

    Střešní okna

    No a já mám nový software, alespoň můj první mechanik to říkal že ho tam dal. No a proto se mi zrcátka odklopí taky při odemčení auta, né až při otočení klíčku v zapalování.
    • 9
  13. Tango C8

    Střešní okna

    No, bohužel ne a nevím proč a je to taky jedno ne. Když jedu k auto otevřu dveře dálkou a větrá se to stejně.
    • 9
  14. Tango C8

    Střešní okna

    Ale pozor, u některých vozidel to takhle nejde. Mně např. de jenom zavřít dálkou okna, otevřít ne.
    • 9
  15. Tango C8

    Cestování v 8 lidech?

    Až budeš přemýšlet podrobněji, tak jednu sedačku koupím od tebe:aut. Ale lavici tak lehko neseženeš
  16. No, asi ve Švýcarsku (odkud to auto je) a PHA je jiné slunce. Na mích světlech ani ťuk. Já myslím že to je tím sajrajtem co si kdo nato lije. Jináč nevím.
  17. Tango C8

    Cestování v 8 lidech?

    Tak tak. Co, Kveton, budeš měnit sedačky za lavici?
  18. Tango C8

    Cestování v 8 lidech?

    Jak tam můžeš mít pak 7? Leda že by si dal dozadu lavici, to pak by šlo:P
  19. No právě. Stačí jednou nějaký sajrajt na světlá dát a máš do konce života auta vystaráno. Proto občas (krom myčky) nanesu růčo na kapotu vozidla vosk a hotovo. Žádné jiné chemikálie nedávám.
  20. Tango C8

    Cestování v 8 lidech?

    A nebo nandal
  21. Tak ať slouží. jináč tie světlá asi opravdu bude třeba přeleštit. Já mám vozidlo o rok starší, ale takhle světla vůbec nevypadají. Čočky taky přetřu zevnitř, ale kdy, to nevím:D Pak dej vědět jak to šlo.
  22. Foto někdy změním, ale musím se dokopat. Jináč brzdy komplet nové a taky třmeny (vzadu)a lanovody.
  23. Tango C8

    Ostrekovač zadného okna

    Asi máš vypojenou hadičku u motorku, ale když použiješ ostřik vzádu a není voda pod autem vepředu, tak je možná problém v motorku. Tedy jestli ti nevytekla někde v autě, jako mně, nebo kolegovi nahoře. Já mněl rozpojenou hadičku vzádu v kufru.
  24. Tango C8

    Ostrekovač zadného okna

    Kluci, tady:
  25. Tango C8

    stírací lišty....807(C8)

    Ale to nejsou s ostřikem né? Vy máte ostřiky na kapotě , či?
×
×
  • Vytvořit...