Nevím kam to dát, tak napíšu sem:
Manželce se podařilo odřít kolo o obrubník. Poklicu ber čert, ale hnula závažím, takže musím asi na převážení, ale čeho se můj dotaz týče je - u toho najetí odloupla zboku kus gumy na pneumatice, velikost asi jak nehet a do hloubky tak 2-3mm. Mám se něčeho bát že se to vtom místě vyboulí, nebo kašlat nato, nebo koupit novou pneumatiku? Vzduch neuniká. Co myslíte?