Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Senzor deště bych právě oželel. Tie gmové pási tam mám, ale mám tam akurát zastrčené žvejky.
  2. Myslel si moji bledomodrou metalizu?
  3. :potlesk
  4. Jináč já mám taky roletku stím plátem, a normálně ji zatahuji z roletkou a taky visí, nikdy se nestalo že by spadla nebo co. Tam mám děštníček hezky zaháknutej a je taká kobercová, takže je příjemnější.
  5. No, PC píše stále 10,2l/100km - no a asi má pravdu (neměřím to presně na 0,01l, když je hladové oko, natankuji a hotovo) . To je tak po městě. Mimo město (mimo dálnice) to bude cca 9l/100km. Když jedu většinou dálnice do 130km/h tak na plnou nádrž ujetu 800km:papa
  6. Tango C8

    dnes jsem přezul

    No, není to až na lamely. Nedalo mi to a volal jsem do pneuservisu, kde sdělili, že jestli tam není vidět lamely, tak není se čeho bát. Ale ptám se Vás jaké máte zkušenosti.
    • 56
  7. Tango C8

    dnes jsem přezul

    Nevím kam to dát, tak napíšu sem: Manželce se podařilo odřít kolo o obrubník. Poklicu ber čert, ale hnula závažím, takže musím asi na převážení, ale čeho se můj dotaz týče je - u toho najetí odloupla zboku kus gumy na pneumatice, velikost asi jak nehet a do hloubky tak 2-3mm. Mám se něčeho bát že se to vtom místě vyboulí, nebo kašlat nato, nebo koupit novou pneumatiku? Vzduch neuniká. Co myslíte?
    • 56
  8. Já to mněl taky, to mi bylo asi 10. Mněl jsem všechny Liazky z návěsem, krom Aralu:D [upravil dne 9/11/12 09:35 od Tango C8]
    • 21
  9. Tango C8

    voda na podlahe u spolujazdca

    Je to od klimatizace, budeš mít asi ucpanej vývod pod autem a tak ti to teče do vozu. Alespoň u mně to tak bylo, je to nešikovně ještě spojené u podlahy. Tak skus se podívat nato. [upravil dne 8/11/12 08:52 od Tango C8]
    • 6
  10. Tango C8

    Potkal jsem klubáka...

    Možná Sasula:myslim
  11. Tango C8

    Teplota motora

    U mně je za normální jízdy ručička na 90 , stačí jenom na chviličku zastavit a ručička putuje k 100 a pak tam poskakuje, podle toho jak spíná ventilátor. Pak se rozjedu a ručička jde dolu na 90. Takže asi normální
    • 9
  12. Tango C8

    hádanka

    To zní rozumě Ta korunka ke korunce už méně, jde přeci o bezpečnost. Mě mrzí, že to na tomhle autě nemám Při nepříznivých podmínkách musím občas zastavit a světla omýt ručně Bud rád že to nemáš, vono to zase taká sláva ohledně očištění není. Taky je občas musím očistit růčo.
    • 60
  13. Tango C8

    hádanka

    Pe.Tr. - nic se ostřikovačům nestane. Před dvěma lety jsem jel asi 600km v zimně a v tedy když mrzlo, tak kupodivu pršelo a celej předek byl samej led. Ostřikovače to přežili bez úhony a na světlech nebyl nalepený žádný led. Jináč taky mám v návodu na pozici F4 napsané jiné, ne ostřikovače světel a to mám 2002. [upravil dne 6/11/12 11:43 od Tango C8]
    • 60
  14. Tango C8

    Nejde na startovat:

    Oteplilo se??
    • 23
  15. Silikon. olej a v pohodě. Když byly fest mrazy a přitom namrznutá voda na dveřích a kolem, tak jsem to pořádně očistil a asi jednou jsem na dveře zatlačil aby ten led popraskal, ale to jsem udělal asi jednou.
    • 20
  16. Tango C8

    Nejde na startovat:

    Hm, a proč se chechcete raz do roka na pumpe? Myslíš, že to co mi přejedeme, tak ty ušetříš? No , ale nebudu ti kazit radost
    • 23
  17. Tango C8

    dnes jsem přezul

    Najde o to že má benzín ale že má sourozence, takže klidně můžeš taky z naftou dorazit. A nemáš to pod Tatry drobatko dál od Žiliny? Bude to asi někdy január - február a nebo až velká noc. Ale určitě napíšu.
    • 56
  18. Tango C8

    dnes jsem přezul

    Jasněěěě. Hele , někdy po novém roce pojedu do LE, tak můžeme dát srazík. TO se domluvíme po novém roce.
    • 56
  19. Tango C8

    dnes jsem přezul

    A jeje, důchodci a sváteční řidiči vyjedou na univerzálních kolech na hřbitovy. Ještěže hlásej cca 10 stupňů. NEmyslím tebe xpetrix:D
    • 56
  20. Tango C8

    dnes jsem přezul

    • 56
  21. Tango C8

    dnes jsem přezul

    JJ, naco vytahovat. Dolít tu modrou a hotovo. A nebo stříkat a stříkat a stříkat, při xenonech vycákat vodu komplet nebude problém.
    • 56
  22. Tango C8

    prispevky na fejsbuuuku

    \"Fejzbuk\" mně taky nebaví, mám ho ale jenom kdyby spolužáci ze střední nebo základky něco zorganizovali a kde nic tu nic.
    • 6
  23. Tango C8

    dnes jsem přezul

    Byt tam u Vás tak mám zimáky již od septembra. A tu zimní vodu do ostřiku mám taky zatím letnou
    • 56
  24. Tango C8

    dnes jsem přezul

    Oživíme. Přezuto na zimáky - vždyť už jde zima ne:P
    • 56
  25. Super U mně je to tak, že když svítí jenom DRL, tak když dám blinkr doprava, tak po vypnutí blinkru se rozsvítí světla, normální, pak zhasnou. U blinkru doleva to nedělá. Tak pokud je teplo musím nato juknout.
    • 14
×
×
  • Vytvořit...