Někdo nemá problém z Vartou, jiný zase nemá problém z Exide, další zase z japonskou, tak co koupit boha vášho?
Tady tvrdíte že 2400 kč je moc za velkou baterku? To jsem Vám ještě neřekl příhodu z Espacem co jsem mněl, taky s baterkou. Nenastartoval jsem a co ted tak jsem volal prodejci co mi vozidlo prodal (jeden nejmenovaný prodejce renaultu v Břevnově) že to může byt různe ale že přijedou a vezmou novou baterku. Tak vyměnili baterku a naštěstí to bylo tím a cena? Držte se cca 6 tis. i z dopravou, výměnou - servisem. Ale říkal jsem si naštěstí že přišli, protože já levorukej vtedy, bych to nezvládnul, ještě padla nafta, bylo potřeba dlouhej nadstavec na odšroubování baterky, byla přidělaná dole.