Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Tango C8

    palubna doska 807

    Páčky zralé na opravu nebo na výměnu. Oprava tu někde je (možná sekce 407), celkem porod. U mně se vypínají mlhovky a nebo dálkače a nebo se světla sami rozsvítí Výměna, jestli máš ESP (co asi jo, tak to bude tak 10 tis) [upravil dne 29/1/13 12:58 od Tango C8]
  2. Ja vím , jenom ně to napadlo jako gaučové vozidlo. Jináč z novějších pak C5.
  3. Citron CX, nebo DS. CX jsem nedávno viděl
  4. Mrznout? No, mně to nepřijde že by se mrzlo vzádu v autě, právě naopak, občas musím ubrat teplotu, protože to topí až moc (nastaveno na 22 st.). Ale je to opět mimo tema. Mně to funguje - hauk, domluvil jsem. [upravil dne 29/1/13 11:28 od Tango C8]
  5. Myslíš nové auto?
  6. Chlapi, stále řešíte to samé. O tlačítku REAR je tady toho napsáno dost:ticho [upravil dne 29/1/13 08:42 od Tango C8]
  7. Tango C8

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    Kolega schání držáky kde zahákneš spodní díl pásu. Potřebuje to co je připevněné na v kufru na boku, ten otvírák na pivo:D Nepotřebuje tu část pro sponu na sedačce.
  8. Tango C8

    Pojistka ostřikovačů

    To je ta lepší varianta:super
  9. Tango C8

    Citroen c-elysée 1.6 hdi

    Renault je nej:D
  10. Tango C8

    Akumulator

    To bylo tak 4 roky dozadu , a jak to Espace umněl tak psalo to všechny hlášky co, ABS faulty, ESP faulty, Airbag faulty a tak dále, takže já vystrašený co se děje a připraven na cestu:myslim A teď jsem se poučil a koupil baterku \"jenom\"za 3 tis (to \"jenom\" jako pro mně, pro Vás moc)
  11. Tango C8

    Akumulator

    Někdo nemá problém z Vartou, jiný zase nemá problém z Exide, další zase z japonskou, tak co koupit boha vášho? Tady tvrdíte že 2400 kč je moc za velkou baterku? To jsem Vám ještě neřekl příhodu z Espacem co jsem mněl, taky s baterkou. Nenastartoval jsem a co ted tak jsem volal prodejci co mi vozidlo prodal (jeden nejmenovaný prodejce renaultu v Břevnově) že to může byt různe ale že přijedou a vezmou novou baterku. Tak vyměnili baterku a naštěstí to bylo tím a cena? Držte se cca 6 tis. i z dopravou, výměnou - servisem. Ale říkal jsem si naštěstí že přišli, protože já levorukej vtedy, bych to nezvládnul, ještě padla nafta, bylo potřeba dlouhej nadstavec na odšroubování baterky, byla přidělaná dole.
  12. Já mám andílky a nakupujeme, já vím že se něco sbíra, že jsou albumy. Jak píšu, já to vím, andílci to vědět nemusí, vědí jenom že tam něco za nákup dávají. Ale zatím jsou kluci jenom ve školce, tam se to tak nebere. Na škole to bude jiné.
  13. Tango C8

    Citroen c-elysée 1.6 hdi

    Jináč k 301 , C-Elysee a tak dále je tam ješte Fiat Linea, Reanult Fluence a jiné (nehledal jsem) A teď co? Nevím jestli jsou ve stejné cenové kategorií ale asi jo, při nějakých akcích.
  14. Ok, ale jak občas máme nějaké anomálie, tak u mně by sjeli bez nějakého drbnutí Možná
  15. Tango C8

    Ubrzdí to kamion?

    Jo, ten Mergl jsem taky koukal a začíná brzdit tedy dřív.
  16. Tango C8

    Ubrzdí to kamion?

    NO, je otázka jestli je naložený na max. nosnost a nebo prázdný a je fakt tohle používat na D1 tak řidič vyleze mokrý až na ponožkách.
  17. Tak a mám vtom bordel a nebo konečně jasno? Je pravda že něco tam cvakne a je to ta věc pro klímu.
  18. Ale to vím. Jenom, nevrátí se zpátky když nastartuješ, bez nějakého drbnutí do páčky? A nebo musím drbou do páčky aby sjeli dolu. Měnil jsem stěrače, ale tohle si nepamatuji. Já jenom abych nedal stěrače nahoru (servisní poloha) a pak na okně led a já nastartuji a stěrače hezky sjedou po ledu nedej bože aby byli přimrzlé i v servisní poloze.
  19. Vevnitř to neslyšíš, venku jo
  20. Tuhle zrovna přes víkend jsem stál u nastartovaného svého vozu, síce mám benzín, ale mně ventilátory sepnou když je to na 95 a víc stupních. Protože když stojím, tak mi teplota stoupna na 95 - 100 st. když se sepnou tak klesne na 90.
  21. Co to? Hezky napsáno. Říkám, já měl zato že se při mínusech nesepne, ale asi jsem se spletl
  22. Nejsem si jist, ale raději nebudu tvrdit něco co nevím na 100% Já mám zato že při mínusech se nesepne vůbec
  23. Od nějakých minusových teplotách nespíná vůbec. Tuším:myslim
  24. Jo jo, stěrače přimrzají, je to blbé že se nedají zvednout. A za jízdy dole u stěračů to namrzá , dál nad jak je okno a jde nato topení, tak to je ok. Dveře se snažím pořádně ometat, odstranit přimrzlé části aj od kolejnic. A zatím ok. [upravil dne 23/1/13 08:28 od Tango C8]
  25. Již je několik lidí co jim to funguje, tak asi bude chyba ve vašich vozidlech.
×
×
  • Vytvořit...