Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Počkej počkej. Kudy si tam šel? Přes tu mřížku (na obrázku je to č.11)? Přesně tak, držím palce - původně jsem si rozebral celé zadní dveře, práce na prd, všechno tam odtrháš atd..a na konec to bylo v tom sloupku. Hm, podle toho obrázku ale není spojka ve sloupku ale to vypadá někde nad kolem? No, ale asi když si to řešil, tak budeš mít pravdu. Juknu nato. Ju a to si dělal poslepu ne?
    • 29
  2. Počkej počkej. Kudy si tam šel? Přes tu mřížku (na obrázku je to č.11)?
    • 29
  3. Jo, už asi vím. Musím nato kouknout.
    • 29
  4. Myslíš ten spoj na ten ostřikovač, že je za světlem? TAkže netřeba to sundávat celé? No ale asi to sundám, když to pude, jelikož tam mám nateklou tu vodu
    • 29
  5. Tango C8

    jak vyčistit motor po zimě ?

    Juknete na tohle, co se může přihodit když se čistí motor. http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=50&t=48808 Nevím, ale ja co jsem měl auto, tak na žádném jsem nečistil motor a ani hadříkem né. Je to blbost, dle mně. [upravil dne 22/3/11 14:49 Tango C8]
    • 33
  6. A ostřikovač, ale ten tu někde je. Jen mám pocit, že to nebude u mně téct vtom spoji ale někde až pomalu jak je ten otvor ke světlám. Protože tam to bylo mokrý. No ale jak koukám, tak to tam někde vychází jak je spoj:myslim [upravil dne 22/3/11 14:40 Tango C8]
    • 29
  7. Tady plasty. To vypadá, že to drží na 3 šroubky [upravil dne 22/3/11 14:43 Tango C8]
    • 29
  8. Dostal jsem to. Dík. Až se nato někdy přes léto vrhnu, tak to skusím nafotit, tedy jestli nezapomenu, protože tohle jsou u mně akce, když mně nas.. žena, tak du kutit do auta.
    • 29
  9. Kluci. Máte někdo schéma jak rozebrat bok v kufru , myslím plasty po stranách. Nerad bych nato šel silou a něco urval. Teče mi tam voda z ostřikovače, asi někde bude prdlá hadička, tak to potřebuji rozebrat. Dík. [upravil dne 22/3/11 14:06 Tango C8]
  10. Tango C8

    zadní ventilace - nejde

    Já to mám stejně.
    • 91
  11. Tak světla DRL namontována, svítí krásně (zatím a doufám, že budou svítit napořád). Někdy přihodím foto. Dal jsem tam tyhle. http://www.autoradiashop.cz/autoradia/detail.aspx?id=9805 Jsou stejná jak od Philips jenom o cca 60% levnější. Foto 1: Tá louže je od vody do ostřikovačů [upravil dne 6/4/11 08:13 Tango C8]
  12. Tango C8

    Nový člen

    Jo jo, to bude určitě tím.
    • 78
  13. Tak přezuto na letňáky a dnes ráno čumím z okna jak puk, padá snížek, ještě že nikam nejdu autem.
    • 43
  14. :super:super
    • 34
  15. Tango C8

    Nový člen

    Tak tě vítám. Hm, čím to je že zase C8 de do kurzu. Žeby hezčí zadek?:aut
    • 78
  16. Přesně. Ušetříte tak paru deci. Auto je samo o sobě těžké, takže příčníky tu spotřebu už nesníží. Já jezdím za 10 a jsem tady furt. Naložený nenaložený. Spíš asi udělám to co Pe.tr na tu bezpečnost proti zlodějům. [upravil dne 17/3/11 10:12 Tango C8]
    • 34
  17. Tango C8

    Parkovací asistent

    Tak proto tam je tá díra . Já se divil naco.
    • 38
  18. Tak nový kolegové, doufám že se pochlubíte taky fotkami a co to všechno tam máte namontované, ve vašich krásných C8. :aut:P
    • 14
  19. Přesně, C8 nemá ten trojúhelníček v levo před dveřmi. Co je škoda. Espace IV to má. A dávat ji na dveře nechci. [upravil dne 15/3/11 13:43 Tango C8]
    • 26
  20. Taky mám to kolečko. Nejdřív to drželo celkem dobře, pak při vyšších teplotách ne. Tak jsem se nasr... a kolečko přilepil patexem a drží jak přibité (ale nafurt ). Ono, na C8 dávat navi na přední sklo je blbost, asi bych nic neviděl na navi . Takže to mám u budíků. Občas se od kolečka odlepí ten držák navi, ale pak to přilepím znova pomocí té páčky a je klid.
    • 26
  21. Neboj, já mám taky C8. Dobře si si vybral
    • 14
  22. Tango C8

    Surně Dodávku - vyřešeno

    No, leda tak na sedačku, ale ne tu v autě. Hold C8 je malé auto
    • 10
  23. Tango C8

    Surně Dodávku - vyřešeno

    TAk je vyřešeno. Děkuji za pomoc:super
    • 10
  24. Tango C8

    Surně Dodávku - vyřešeno

    NO, asi to tak dopadne. TAky jsem tak převážel ledničku, no čekal jsem kdy to vypadne:D. Ale sedačka je kuže a nechci to popruhma nějako poškodit. Ju a jednu sedačku nemůžu vyndat, mám tam něco urvané, takže nejde ven, kráva jedna. [upravil dne 11/3/11 14:21 Tango C8]
    • 10
  25. Tango C8

    Surně Dodávku - vyřešeno

    No to právě nemám. Tá kratší část mi do auta asi vleze, ale tá dlouhá ne a na střeše stím nechci moc jít. Každopádně děkuji za ponuku.
    • 10
×
×
  • Vytvořit...