Počkej počkej. Kudy si tam šel? Přes tu mřížku (na obrázku je to č.11)?
Přesně tak, držím palce - původně jsem si rozebral celé zadní dveře, práce na prd, všechno tam odtrháš atd..a na konec to bylo v tom sloupku.
Hm, podle toho obrázku ale není spojka ve sloupku ale to vypadá někde nad kolem? No, ale asi když si to řešil, tak budeš mít pravdu. Juknu nato. Ju a to si dělal poslepu ne?