Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Tango C8

    Už mám 807

    Nevypneš, jenom je ručo tlačítkem sklopíš, tak jak deš do myčky. Pak je zase vyklopíš, a při zamknutí vozu se normálně sami sklopí. Dělám to tak na chatě, a asi to budu dělat v zimě. Vypneš motor, sklopíš zrcátka a pak se nebudou vyklápět a zaklápět. Vyklopíš je tlačítkem spátky a zase funguje automatika dál.
  2. Tango C8

    Už mám 807

    No a přesně jak píšeš, tak jsem to mněl když jsem to kupoval. Pak mi maník v citronu nahral nový soft a nejde to (myslím okénka dolu dálkou, odklopení po nastartování). Ale je o jedno, ne:papa
  3. Tango C8

    807

    Jo jo, pro vozíčkáře je toho dost v zahraničí. A co tohle: http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/citroen/c8/9059507
    • 93
  4. MotoMoto: co to máš za světla DRL, nějaký noname? Já mám stejné. [upravil dne 26/7/11 od Tango C8]
  5. Tango C8

    Už mám 807

    No, asi ne, tedy u mně ne
  6. Tango C8

    Už mám 807

    Já mám odklopení po odemčení vozu, sklopení po zamčení, asi tak jak většina. Když nechci aby se odklopily zrcátka při každém odemčení, tak je před zamčením voz sklopím tlačítkem. Např. na chatě, kde do vozu lezu často. Dobrá věc např. v zimě.
  7. Tango C8

    Už mám 807

    NE, vypneš motor, vyndaš klíček otevřeš dveře a rozblikají se blinkre. No a umně je to dva krát zapípání před startem, tedy když vložím klíček do zapalování, chci startovat, zapípá nějaké varování, či co. Většinou, když mám naložené auto
  8. Tango C8

    Už mám 807

    Tak to se mi nikdy nestalo. Ju, ještě občas mi dva krát zapípa před nastartováním, bez hlášky.
  9. Tango C8

    Už mám 807

    Jo, mně tak se někdy rozblikaj blikače po zastavení. Ale jenom někdy a je jedno které dveře otevřeš první. Takže taky nevím co to znamená.
  10. Tango C8

    Už mám 807

    Jo, např. klíč v zapalování
  11. Tango C8

    přední ostřikovače

    Na Espace IV, kde v zimě při jízde mi zamrzli stěrače, jak přes ne stříkala voda, tak na C8 (stejná zimní jízda) mi stěrače nezamrzli. Takže si to jenom pochvaluji. Myslím to že jsou integrované ve stěrači.
    • 23
  12. Tango C8

    Už mám 807

    Mně taky neukazuje že mám vypálenou žárovku. Ani vodu v ostřikovači nehlásí
  13. No, to si raději kup jiné auto z el. dveřmi Když říká předseda že se nedoplatíš, tak mu věř. A to je pravda že je supr:super
    • 31
  14. Joo, tak to je pro mně španělská vesnice. Nechám to takhle, snad to nevadí
  15. A ještě jedna
  16. Nevím jak nahrát fotky pod sebe:mad:
  17. Tak, tady je moje vozítko. [upravil dne 19/7/11 08:05 Tango C8]
  18. Tango C8

    depolution fault

    No podruhé jsem začal vstřikmi a byli to svíčky. Jelikož diagnostika se nechtěla napojit, tak jsme vyměnili vstřiky, pak zase dia nic a zkontrolovali jsme svíčky a ejhle, byla jedna vprd... Pak se auto chytlo aj na dia. Po výměně všeho:bacha
    • 7
  19. Tango C8

    depolution fault

    TAk čeče. Mně to udělalo dva krát. Ale, bylo citit že auto jede na tři válce, takže prvý krát to byl vadní vstřik, vyměnilo se to a vše fungovalo. Po roku znova a znova auto jelo na tři válce. Takže pro jistotu vyměněné zbylé tři vstřiky a ejhle stále problém. Takže jsme prošli svíčky a jedna byla vprdeli. Takže závěr asi pro tebe jednoduchý, zkontroluj svíčky nejdřív. Může to být tím. Pak zapalovací cívka a nakonec vstřiky, asi Vyzkoušej svíčky., je to na začátek ta levnější varianta.
    • 7
  20. Tango C8

    depolution fault

    Svítí kontrolka motoru?
    • 7
  21. Tango C8

    seřízení ručky

    Promazáno. Když jsem sundal kolo, tak se to vracelo tak do půlky, stříknul jsem nato mazadlo a samo se to pak vrátilo úplně. Takže jsem to pořádně promazal a zatím to de celkem dobře. Uvidíme časem. Dík za rady.
    • 39
  22. Tango C8

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    To ja velmi dobre viem ale ide to aj inak. JO? A jak?
  23. Tango C8

    Bublina C8 opousti tento svet :(

    C8
    • 25
  24. Tango C8

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    Já potřebuji přední masku na C8 (chromový znak). Tak kdyby někdo nato narazil, nebudu se zlobit. Na www.allegro.pl to mají ale neposílá do ČR:bacha [upravil dne 7/7/11 07:41 Tango C8]
  25. Tango C8

    Úložný systém v kufru

    Sourozence 807 nepočítám - Espace, Galaxi, C4 Grand, S-max, (C-max), Saharan, Alhambra Ještě je něco? Krom dodávek:D
    • 48
×
×
  • Vytvořit...