Nevypneš, jenom je ručo tlačítkem sklopíš, tak jak deš do myčky. Pak je zase vyklopíš, a při zamknutí vozu se normálně sami sklopí. Dělám to tak na chatě, a asi to budu dělat v zimě. Vypneš motor, sklopíš zrcátka a pak se nebudou vyklápět a zaklápět. Vyklopíš je tlačítkem spátky a zase funguje automatika dál.
No a přesně jak píšeš, tak jsem to mněl když jsem to kupoval. Pak mi maník v citronu nahral nový soft a nejde to (myslím okénka dolu dálkou, odklopení po nastartování). Ale je o jedno, ne:papa
Já mám odklopení po odemčení vozu, sklopení po zamčení, asi tak jak většina. Když nechci aby se odklopily zrcátka při každém odemčení, tak je před zamčením voz sklopím tlačítkem. Např. na chatě, kde do vozu lezu často. Dobrá věc např. v zimě.
NE, vypneš motor, vyndaš klíček otevřeš dveře a rozblikají se blinkre.
No a umně je to dva krát zapípání před startem, tedy když vložím klíček do zapalování, chci startovat, zapípá nějaké varování, či co. Většinou, když mám naložené auto
Na Espace IV, kde v zimě při jízde mi zamrzli stěrače, jak přes ne stříkala voda, tak na C8 (stejná zimní jízda) mi stěrače nezamrzli. Takže si to jenom pochvaluji. Myslím to že jsou integrované ve stěrači.
No podruhé jsem začal vstřikmi a byli to svíčky. Jelikož diagnostika se nechtěla napojit, tak jsme vyměnili vstřiky, pak zase dia nic a zkontrolovali jsme svíčky a ejhle, byla jedna vprd... Pak se auto chytlo aj na dia. Po výměně všeho:bacha
TAk čeče. Mně to udělalo dva krát. Ale, bylo citit že auto jede na tři válce, takže prvý krát to byl vadní vstřik, vyměnilo se to a vše fungovalo. Po roku znova a znova auto jelo na tři válce. Takže pro jistotu vyměněné zbylé tři vstřiky a ejhle stále problém. Takže jsme prošli svíčky a jedna byla vprdeli. Takže závěr asi pro tebe jednoduchý, zkontroluj svíčky nejdřív. Může to být tím. Pak zapalovací cívka a nakonec vstřiky, asi
Vyzkoušej svíčky., je to na začátek ta levnější varianta.
Promazáno. Když jsem sundal kolo, tak se to vracelo tak do půlky, stříknul jsem nato mazadlo a samo se to pak vrátilo úplně. Takže jsem to pořádně promazal a zatím to de celkem dobře. Uvidíme časem. Dík za rady.
Já potřebuji přední masku na C8 (chromový znak).
Tak kdyby někdo nato narazil, nebudu se zlobit. Na www.allegro.pl to mají ale neposílá do ČR:bacha
[upravil dne 7/7/11 07:41 Tango C8]