Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Tango C8

    Nestartuje

    Tak oprava, lanko od kapoty jsem již urval. Dál jsem tam provázek, zatím to funguje. Já pod znak ruku nestrčím, tedy strčím, ale nedosáhnu na ten háček. Až bude teplo,tak něco vymyslím
  2. Tango C8

    807 spotreba

    Já raději foto svého PC nebudu dávat. stále tam svítí cca 10,5 l:D
  3. Tango C8

    Piskani ventilatoru

    Tak a je to zase zpátky, znova píska a není to ten co je na obrázku nahoře. Myslím že to bude nějaký centrální, protože nepřestává ani při směre foukání. A píska jenom když topí hodně, tedy alespoň myslím. Pak na druhý den již nepískal, teplotu jsem drobátko o stupínek snížil. Můžu poprosit o nějaký obrázek kde jsou vepředu ventilátory? Ten zvuk de ze strany řidiče. Dík kluci.
  4. Tango C8

    Už mám 807

    Hezká bílá paní
  5. Tango C8

    výfuk benzin C8 V6 benzin

    To asi na přesedu Pe.Tr. dotaz. Ten jediný má 3,0 V6, a myslím že je tu ještě jedna Phedra/Ulysse, stímhle motorem [upravil dne 10/2/12 13:45 od Tango C8]
  6. Tango C8

    Jaké letní pneu?

    Má pravdu. Za mně Michelin. Díval jsem se a michelinky jsou o 500kč za kus držíš než to jste napsali tady, takže asi nemá cenu očem přemýšlet, tedy alespoň u mně. Tak něco snád vyberete. [upravil dne 10/2/12 07:47 od Tango C8]
  7. Tango C8

    Jaké letní pneu?

    Tady je něco:
  8. Tango C8

    2.0i 16V 143 BVM 5 103kW

    Chlapy kde jste byly ? Najednou je vás tu jak .... no, ale vítám to. Snád si budeme předávat zkušenosti , takže to tu trochu zamoříme, všude je jenom HDI. Když tak přemýšlím, asi nemáme očem psát, vždyť to zatím jede, ne
  9. Tango C8

    Jaké letní pneu?

    Chtěl jsem ti poradit Michelin, ale když jsem si to přečetl, tak nic.
  10. Tango C8

    2.0i 16V 143 BVM 5 103kW

    No když ten plyn , myslím teď ho tam dávat něco stojí a mně se to neoplatí. Když to koupíš již s plynem, máš vyhráno. Dojezd je u mně tak 800 km, po dálnici při 130km. Mimo dálnice tak 900 km. TAkže u tebe to máš 800km benzín a 350km plyn? To je krásne
  11. Tango C8

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    Dík, to jsem přehlídl. Napsal jsem mu
  12. Tango C8

    Anomalie

    Jo, to jo, a hlavně přední blinkry blbnou. Kdyby mi tak hlásilo prdlé žárovky , např. vzádu:(
  13. Tango C8

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    Pánové, potřeboval bych háček roletky. Podařilo se mi ho \"opět\" urvat. Máte někdo navíc? Stačí jeden, když budou dva bude to jenom dobře. Děcká vždy nechaj vzádu roletku blbě upevněnou a vždy tu část víc dozádu, takže když se dveře otevírají, tak se to zasekne a pomalu urve dveře. V lepším případě se dveře zastaví, v horší to urve celou roletku. Kdyby někdo měl háček , dejte vědět.
  14. Tango C8

    Anomalie

    Těžko chlape, těžko. Ale asi ne, myslím že se tam de od pravého kola (po směru jízdy vpřed) , vytočit kola doleva, oddekolovat co tam je a pak si u toho. Pozor, plasty a podběch drží na šroubech. A přístup je naprd. Taky to budu absolvovat, ale až v létě. Mám odpojenou hadici od motorku směrem dozádu , protože ji mám někde v kufru prdlou.
  15. Tango C8

    Nestartuje

    Všechno je na drátky, jak loutky, tak lidi a auta Taky čekám až se mi urve lanko na kapotu, zatím drží na jednom \"vlásku\"
  16. Tango C8

    2.0i 16V 143 BVM 5 103kW

    Jak nemáš ukazatel paliva? Vždiť to kolečko z ručičkou máš ne? Asi si myslel že nekontroluješ ukazatel paliva, co? Jináč, kluci to je dobře že se to tady rozrůstá o benále v C8/807/Ullyse (Phedra asi tady není v benálu:myslim) [upravil dne 8/2/12 08:36 od Tango C8]
  17. Tango C8

    807 spotreba

    A zase tema pro MotoMoto. Kluci, udělejte si samotné tema pro FAP, zamezte přístup MotoMoto a můžete tam debatovat kdo a jak FAP vypnul a co sním udělal. Jináč Vám Moto nedá pokoj:D
  18. Tango C8

    2.0i 16V 143 BVM 5 103kW

    Jo new pánové, co takhle nějaké foto sem?
  19. Tango C8

    2.0i 16V 143 BVM 5 103kW

    No to je fkt, žere to olej, ale já jsem doléval myslím na 15 tis km asi 1litr a nejaké drobné. Max 1,5 l.
  20. Tango C8

    2.0i 16V 143 BVM 5 103kW

    Co tam máš za motor?
  21. Tango C8

    kapalina do ostřikovačů

    Máš ji zamrzlou v nádržce? Možno zamrzla v hadičkách, jelikož je jí tam míň, tak spíš zamrzne.
  22. Tango C8

    807 spotreba

    Přesně. Pochopil jsem jak si to myslel Proto tam asi taky dávají benzín, pro lidi co vozí decká do školky 1km daleko Ja vím, na dálky nafta a tak dále no
  23. Tango C8

    807 spotreba

    Myslím že ne:bojim Ale otom je už dost napsáno
  24. Tango C8

    807 spotreba

    Bigbadjohn: No a kvůli tomu, myslím krátké trasy, jsme přešel z nafty na benzín. Trochu mně děsili tyhle problémy, FAP, EGR a tak dále. Síce jezdím po městě za 12
  25. Tango C8

    Nestartuje

    Auto stálo od soboty, včera jsem nastartoval a bylo -8 Uvidíme zítra ráno, když bude víc. Ale kočička to zvláda:super
×
×
  • Vytvořit...