Těžko chlape, těžko. Ale asi ne, myslím že se tam de od pravého kola (po směru jízdy vpřed) , vytočit kola doleva, oddekolovat co tam je a pak si u toho. Pozor, plasty a podběch drží na šroubech. A přístup je naprd. Taky to budu absolvovat, ale až v létě. Mám odpojenou hadici od motorku směrem dozádu , protože ji mám někde v kufru prdlou.