Asi to tu bylo 1000x
Opet jsme se rozrostly takze aktualne 2x dospeli a 3x deti 8,4 a mimino
Vize je takova ze obcas by se vezla i tchyne.
No a v tehle sestave i bez tchyne nekam jezdit v P407SW uz moc nejde.
Takze neco vetsiho...Uvazuju o Seatu,Citroenu a nebo Peugeotu.
Ty Citroeny mi prijdou az podezrele levne i v porovnani s Peugeotem.
Dost casto jsou s automatem...ten mi nevadi.
Mam ho v BMW a spokojenost ale neserou se v tech citronech vic nez je zdravo?
Spise bych potreboval poradit s motorizaci u te P5008.
Kolega si koupil ojeteho v Peugeotu.
Takze teoreticky provereny kus...ale skoro hned stal v servisu snad mesic.
Ma to ale 1.6 a ten jestli si dobre pamatuju byl lehce problematicky?
Zase pak ty 1.6 jsou levnejsi...
Mam se ho tedy bat?
dik za jakoukoliv konstruktivni radu