Přejít na obsah

rhinos

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 233
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele rhinos

  1. rhinos

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Mozna se pletu ale kdyz jsem si konfiguroval u bmw auto ve dvoulitru a ctyrhrnek a pak trilitr v sestihrnku tak to zas takovy rozdil nebyl
  2. rhinos

    Vysoká spotřeba

    uprimne...otazka je jak moc realne ty hodnoty uvadene Peugeotem jsou. Ja s 508GT a 150 kW jezdil okolo 8 litrů. Na dálnici jsem sice čuměl jak tomu padá spotřeba ale při popojíždění to lezlo pořád výš a výš... Jinak u automatu se doporučuje trochu jiný způsob řízení. Spíše co nejrychleji dosáhnout požadované rychlosti a tu udržovat Problém může být i mechnický a ten ti žádná diag neodhalí... Viz třeba už ty zmiňované brzdy,nebo třeba nějaké přidřené ložisko? Nebo nějaké to ekokurvítko... Asi bych ti stejně jako kolega nade mnou doporučil zajet za Strakim
  3. rhinos

    Kamera do auta

    to vypada fakt slusne... Ja mam Lamax C7 a hlavne potme mimo mesto to je slabota. Akorat jsem zvyklej kdyz me neco zaujme stisknout tlacitko na kamere a zamkne se mi cely aktualni zaznam...v mem pripade 5 minut. To tady asi nejde? Zamkne se jen tech 20 sekund jak jsem cetl v nejake recenzi?
  4. rhinos

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    jo to se na bmw velkém foru říká. Nové bmw prý nemá duši a jsou poruchové. Říká se že poslední dobré jsou E65 a pak člověk zjistí že majitelé jsou v nich ročně za 100k a víc. Já bych to tak tragicky neviděl
  5. rhinos

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    ja bych tomu ještě vytkl sedačky...není to úplná sociálka ale o krapet lepší by mohly být...a pořád na TOP s dofuky a odvětráním to bude mít daleko
  6. rhinos

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    no tak to tlacitko to je to nejmensi. Už si nepamatuju jak to bylo v 508 ale měl jsem ji s bezklíčem a pohoda. V bramboře taky startuju klíčkem a když přesednu jinde tak ho hledám automat když mu dáš to co má mít a nevěříš na doživotní náplň tak taky pohoda. To samé olej ... ideálně zkrátit výměnu na půl a ne až po 30 000 Akorát konkrétně u tohoto auta bych nevěřil moc najetým km...původ je nizozemsko...teoreticky by to mohlo sedět ,ale byl bych na pozoru
  7. rhinos

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    tak v trojce to je taková fábie ale stejně záleží na stupni výbavy. Když porovnáš co jde narvat do brambory v příplatkové výbavě a pak jiné auta tak jen čumíš Ale lepší interiér můžeš čekat v 5er a hlavně 7er to je už jiná liga. A svižné to umí být taky slušně. Ono ty menší modely jsou buď "sporťáky" nebo rodinné bastly a tam se s extra pohodlím nepočítá.... Slušnej kompromis je 6er No a co se týče výkonu tak vždy přece záleží na výkonové křivce. Já sice nemám 2.2 v benzínu ale když přesedám mezi P407 a 5er tak prostě to že to má jiný krouťák poznám hned při rozjezdu. Ale je fakt že porovnávám dvě nesrovnatelná auta
  8. rhinos

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    můžeš mi osvětlit co máš požadavky na interiér? bmw ti nevyhovuje,alfa taky ne
  9. rhinos

    P5008 pro rodinu<

    no ono pak od dodavky neni daleko ke karavanu a to by se mi libilo ale to fakt uz neni auto na daily
    • 39
  10. rhinos

    P5008 pro rodinu<

    no ale pozor držák nápojů v bmw je v příplatkové výbavě takže tam být ani nemusí
    • 39
  11. rhinos

    P5008 pro rodinu<

    kluci dík za vyčerpávající info Kolega má bohužel 1.6 VTi prý mu všichni říkaly že benzín je lepší Ten Expert by byl super ale ona s tím bude převážně jezdit manželka a už slyším že s takovou krávou nezaparkuje... Tak u Seatu jsem uvažoval právě o té Alhambře páč ji tu sousedi mají sic starší ale prý spokojenost. Tak uvidíme rozhodím sítě na co narazím. Budu se držet nafty No ale ač sám jezdím v něčem jiném tak srdcovka je pořád Peugeot a když jsem koukal na ty kousky na sautu tak bych si určitě vybral a i barva by manželce vyhovovala
  12. rhinos

    Za kolik tankujete?

    ja ted tankuju na shellu ten jejich "premiovy" diesel za 30.7 s body
  13. Asi to tu bylo 1000x Opet jsme se rozrostly takze aktualne 2x dospeli a 3x deti 8,4 a mimino Vize je takova ze obcas by se vezla i tchyne. No a v tehle sestave i bez tchyne nekam jezdit v P407SW uz moc nejde. Takze neco vetsiho...Uvazuju o Seatu,Citroenu a nebo Peugeotu. Ty Citroeny mi prijdou az podezrele levne i v porovnani s Peugeotem. Dost casto jsou s automatem...ten mi nevadi. Mam ho v BMW a spokojenost ale neserou se v tech citronech vic nez je zdravo? Spise bych potreboval poradit s motorizaci u te P5008. Kolega si koupil ojeteho v Peugeotu. Takze teoreticky provereny kus...ale skoro hned stal v servisu snad mesic. Ma to ale 1.6 a ten jestli si dobre pamatuju byl lehce problematicky? Zase pak ty 1.6 jsou levnejsi... Mam se ho tedy bat? dik za jakoukoliv konstruktivni radu
    • 39
  14. rhinos

    takhle rozhodně NE!

    ja bych spise usekal ruce inzenyrskym v Peugeotu za to umisteni
  15. rhinos

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    tak to je znama obezlicka ze ty drahe oleje jsou original a ty levne nejsou... Ja takhle nakupuju casto a nerikam ze se to nemuze stat...ale vetsinou originalni olej z eshopu je na pulce ceny kamennych. Proste marze je marze
  16. rhinos

    Za kolik tankujete?

    musis ale pocitat s tim ze ten drive neni myslen pro kazdodenni aditivaci takze ta cena ve vysledku neni tak drasticka. Otazka je jestli je to lepsi nez zde oblibeny TEC2000
  17. rhinos

    Za kolik tankujete?

    Globus Plzeň 26.8
  18. nechci vám brát iluze ale ani bmw už není to co bývalo. A umí pořádně oturbené motory. V Usa dokonce prodává třílitr ve čtyřválci. Na druhou stranu 508GT ještě v původní motorizaci sic v dehtu nebylo špatné auto a zvlášť po faceliftu.
  19. Dá se to na jeden zátah. Byl jsem v Giualianove je to mezi San benedetto del Tronto a Roseto degli Abruzzi. Cestou tam jsem sice přespal protože se mi výrazně posunul odjezd ale cestu domu jsem vzal na jeden zatah a to kus pred Gardou zacla nesmyslna kolona a trvala snad tri hodiny. Kdyz tak porovnavam tak nevim kazdy ma neco do sebe. Ale ja v Chorvatsku jezdim hodne dolu bud na Makarskou nebo Peljesac. Pisek je fajn ale na druhou stranu kdyz jsou vlny tak pod vodou u brehu moc neuvidis. A nejak jsem vubec nepochopil system siest a restauraci:) Mel jsem apartman a byla u toho i restaurace ... a ted budu za chronickeho stezovace ... ale treba ta pizza me vubec nenadchla. Jezdim hodne sluzebne Nemecko,Rakousko,Svycarsko a i obcas Italie takze me to docela prekvapilo. Jestli to treba byla nejaka lowcost pizza Priste nevim jel bych klidne jeste niz... CO me naopak nadchlo byl system dodrzovani dopravnich predpisu....a docela jsem se i prizpusobil
  20. rhinos

    Kamera do auta

    Jak moc ma byt ta levnejsi levna?
  21. rhinos

    P407SW rázy při jízde

    to je fakt to by mohlo taky být...kouknu
  22. rhinos

    P407SW rázy při jízde

    a jak moc narocna je oprava? Ono se s nim ted tak rok a pul nejezdilo tak mozna to zarezlo a ted se utrhlo. Brzdove kotouce byly slusne rezave ale ty jsem ocistil a je to OK
  23. Včera když jsem jel vyšší rychlosti jsem zaznamenal jakoby ránu od kol. Myslel jsem že praskla guma ale vše bylo OK. Dnes jsem ujel ještě asi 20km bez jakýkoliv problémů ale pak jsem musel trošku intenzivněji brzdit. Pak třeba od 20km/h mi něco mlatí zespoda a má to kovový zvuk. Dokonce mi to i hýbe volantem. Dojel jsem s tím ještě na parkoviště a při plném rejdu hodně kovový zvuk jakoby se něco o něco třelo... Příjde mi že levé přední kolo je lehce vytočený ale možná se mi to jen zdá.... Netuší o co může jít? Tipuju třeba nějakej homokinetický kloub na přední nápravě?
  24. dik,kouknu
  25. jo chceme cestu rozdělit na dva dny. Noc co jsem tak koukal asi u Gardy...nebo jestli má někdo tip na ekonomické ubytování Jsem koukal třeba na okolí Benátek ale ceny za ubytko jsou docela brutální Když by to bylo jen aby si člověk s dětmi jeden podvečer odpočinul a ráno mohl jet dál... Jinak v tématu k Chorvatsku se řešila i možná trasa cesty...je nějaká doporučená do střední Itálie? Já řeším jen jestli to vezmu tunely a nebo přes Alpy na kukačku
×
×
  • Vytvořit...