Přejít na obsah

Tajgers

Uživatel
 • Počet příspěvků

  38
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Tajgers

 • ID člena 63234
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 27.5.1989

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508
 • Rok výroby
  2015

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Mýto
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  tajgers@email.cz

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Oprava v Peugeot Výměna regulace tlaku paliva. Oprava V tom diagnostika + oprava + preprogramovani palubní pc +aplikace čističe paliva + aditivum za 1000 Kč. Celá částka byla 6435 Kč.
 2. Tajgers

  Navigace - aktualizace

  Je to půjčené, my to vrátíme až bude novější verze .
 3. Tajgers

  Navigace - aktualizace

  Děkuji Už jdu na to.
 4. Tajgers

  Navigace - aktualizace

  A kde to půjčuješ? Že mapy jsem našel ale Alert zóny ne.
 5. Tajgers

  Navigace - aktualizace

  Mám rok výroby 2014. Teď momentálně mám mapy v autě 2015 a Alert zónu nemám vůbec. To máš koupené nebo půjčené na netu
 6. Tajgers

  Navigace - aktualizace

  Na předchozím modelu 508 jsem našel chlápka který mi tu češtinu přidal na počkání před barákem za 1500 Kč. Ale potom nastal problém.... 1.parkovaci senzory vůbec nebyly slyšet 2.volani přes Bluetooth bylo horší než předtím (echo + mě slyšeli 2krát) Po každém update rt6 chce kalibrační soubor. Teď mám facelift a tam ta čeština je (text + hlas) Pouze mapu si budu muset nahrát.
 7. Tajgers

  Automatické otváranie kufra

  To bude určitě stačit. Měl jsem 690 a bylo to dobrý,tak že 715 bez problémů budou stačit.
 8. Tajgers

  Automatické otváranie kufra

  Jsou blázni za 35 EU jedna? Tam je důležitá síla zdvihu a v jakém úhlu to zabírá. Si myslím že tihle bych měli stačit hlavně potom neber červený pružiny protože jsou slabé a v zimě to nebude fungovat. Dej vědět jak to funguje
 9. Tajgers

  Automatické otváranie kufra

  Tak to musíš koupit nové vzpěry. Cena okolo 600 stovek. Jsem to měl taky tak po výměně kufr se otevřel krásně na horu.
 10. Tajgers

  kuna v motoru

  Deramax pomůže pouze na myši ale kuna je vychcana ti to nevadí. na půdě na chatě jsem jednu měl a pomohly mi tablety do WC... Hrozně jim to vadí.
 11. Tajgers

  Automatické otváranie kufra

  Na předchozím autě 508 sw 103kW jsem měl pružiny + silnější vzpěry Fungovalo to skvělé ale pouze když bylo teplo. Večer když už bylo chladnější počasí kufr se otevře na 20 procent. V zimě to asi fungovat nebude vůbec. Nebo silnější pružiny který dokážou tak těžký dveře nadzvenout ještě víc. Jinak jsou různé pružiny jsou silnější a slabší. Měl jsem červený. Ale určitě se tam ta pružina vyjde a ještě tam zbylo místo.
 12. Tajgers

  Vysoká spotřeba

  Ještě doplním Řídil jsem jeho auto a on moje, Cesta na Tempomat plynule. Tlak v pneumatikách před jízdou na autech zkontrolovano. Spotřeba kontrolována podle pp každých 10 km a vždy byl min 1 litr rozdíl. Já nechci ušetřit za každou cenu a ten 1 litr mě nezabije Ale štve mě to že je tam něco špatně a že servis Peugeot mi vyjede kus papíru kde je uvedena hodnota pp a tvrdí že je vše v pořádku. A ještě mě překvapilo že autorizovaný servis dává do Peugeotu olej modul při tom jsem si myslel že tam má být total. Asi vyzkouším buď jiný servis Peugeot nebo někoho jiného.
 13. Tajgers

  Vysoká spotřeba

  Rozdíl je když jezdím já, Jezdím docela plynule a naopak v každém autě spotřeba mi klesá. Žena stim jezdít nějak nechce prý je to moc velký auto ale to už je jiný problém.
 14. Tajgers

  Vysoká spotřeba

  Ano přesně tohle jsme udělaly... Auta jsme prohodily.
 15. Tajgers

  Vysoká spotřeba

  Tak jsem po servise ... I když nemůžu říct že to byl servis Udělali mi diagnostiku a napsaly mi že spotřeba je podle pp 6.7 což prý je vpoho. prace 30 minut... Nechal jsem tam 1000 Kč a to je celý servis. Tak mi to pořád nedalo domluvil jsem se z majitelem stejného vozu na testovací cestu 38km dálnice 24km mimo dálnici a 12 km město. Dálnice Tempomat 120 km, mimo dálnici 90 km... Výsledek jeho auto spotřeba 5,2 moje 6,9. Tak už opravdu nevím kde je zakopaný pes.
×