Caute vospolok. Sporadicky sa tu riesieva problem chladenia chladiacej kvapaliny saharami.
Ked som kupil auto minuly rok, mal som aj ja s nimi problem, navyse komplikovany aj nefunkcnou klimou. Vtedy som zhanal info samozerejme, najskor som sa pytal tu. Na niektore otazky som dostal odpoved, no na viacere nie, tak som zacal surfovat po webe, merat, analyzovat, ... az z toho vzniklo par poznamok. Nakoniec som na zaklade informacii z webu, a aj svojich vlastnych skusenosti urobil kratky elaborat, o ktory som sa rozhodol podelit s ostanymi 306-Pezotakmi.
Najdete tu jednotlive strany, ale na konci aj cely dokumet v pdf formate.
Ak tam najdete chyby, alebo mate navrhy na vylepsenie, kontaktujte ma prosim.
Ak admin uzna toto vlakno za uzitocne, mozno by ho mohol presunut do sekcie \"Urob si sam\" .
Strana1