Přejít na obsah

miroja

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 345
  • Registrace

Vše od uživatele miroja

  1. miroja

    poškození klimatizace P406

    Staci, ak tam pripojis aj ziarovku cca 5-15W.
  2. Pred par mesiacmi som menil olej (Total 10W-40). U nas v jednom kamennom obchode (ine som neskusal) 5l za 42 Ecok, z toho isteho netoveho obchodu ako si dla link 24 Ecok tusim aj s postovnym.
  3. Vymenu chladica na 306-ke popisal marko306 a najdes to v casti \"urob si sam\". Minuly rok som musel menit chladic aj ja a hodne mi jeho popis pomohol. Viem, ty mas 307-ku, ale mozno ako inspiracia by to bolo uzitocne si aj ten navod precitat.
  4. miroja

    CD s katalogem ND na pezoty

    Dik za ponuku, no na zraz nepojdem. No mam nejake moznosti doviezt to z Prahy alebo aj z intraku v Brne, takze mozno by to slo skor toto cestou. Este to preverim a ozvenm sa ti cez sukromnu spravu.
  5. miroja

    CD s katalogem ND na pezoty

    No ja by som mal tiez zaujem :-)
  6. miroja

    Neroztáčí se větráky - P306

    Nestacilo by popsat problem raz? Vid pravidla fora, bod c. 2
  7. Cely dokument v pdf formate sa sem uploadnut koli obmedzeniu na velkost suborov fora neda, tak si ho mozete stiahnut odtialto.
  8. Strana8
  9. Strana7
  10. Strana6
  11. Strana5
  12. Strana4
  13. Strana3
  14. Strana2
  15. Caute vospolok. Sporadicky sa tu riesieva problem chladenia chladiacej kvapaliny saharami. Ked som kupil auto minuly rok, mal som aj ja s nimi problem, navyse komplikovany aj nefunkcnou klimou. Vtedy som zhanal info samozerejme, najskor som sa pytal tu. Na niektore otazky som dostal odpoved, no na viacere nie, tak som zacal surfovat po webe, merat, analyzovat, ... az z toho vzniklo par poznamok. Nakoniec som na zaklade informacii z webu, a aj svojich vlastnych skusenosti urobil kratky elaborat, o ktory som sa rozhodol podelit s ostanymi 306-Pezotakmi. Najdete tu jednotlive strany, ale na konci aj cely dokumet v pdf formate. Ak tam najdete chyby, alebo mate navrhy na vylepsenie, kontaktujte ma prosim. Ak admin uzna toto vlakno za uzitocne, mozno by ho mohol presunut do sekcie \"Urob si sam\" . Strana1
  16. miroja

    2.0 HDi nestartuje teplý

    Snimac je len jeden, ale je dvojity (obsahuje dva samostatne termistory). Jedna cas je pre budik, druha pre riadiacu elektroniku motora. Uz sa to tu viackrat preberalo hlavne v suvislosti so saharami.
  17. miroja

    radio

    Ano, moze to tak byt. Ak je prehriaty IO s koncovym stupnom radia, moze sa vypnut, aby sa ochranil pred znicenim. Auz si ho skusil nechat hrat mimo auta ?
    • 6
  18. miroja

    Konektory na pr.sedackach??

    A detail snimaca.
  19. miroja

    Konektory na pr.sedackach??

    Bocne sninmace airbagov na mojom aute. Su namontovane zvnutra na prahoch ...
  20. miroja

    Konektory na pr.sedackach??

    V novsich modeloch by to malo ist cez rele, ktore pritiahne, ked zapnes klucik do polohy II. Keby to bolo zapojene za klucikom bez rele, zrejme by to uz bolo dost na kontakty, keby mimo klucika, tak by si to mohol nechat zapnute, ked odides z auta a zabudenes vypnut ohrievanie pod zadkom. Jednak by to pomerne rychlo a spolahlivo vybilo baterku a mozno by to mohlo byt aj nebezpecne z hladiska vzniku poziaru v kabine... neviem. Podla mna celkom logicke, nie ?
  21. miroja

    Vybijení baterie

    Kolko ti to berie ked uplne odpojis radio?
  22. miroja

    Konektory na pr.sedackach??

    Podla mne dostupnych info vyhrievanie sedaciek rele ma. malo by to byt druhe zlava v spodnom rade (myslim teda modely po facelifte). Asi pred pol rokom sa tu riesili aj relatka v kabine a tusim aj vyhrievanie sedadiel. Skus pohladat, urcite cosi uzitocne najdes
  23. miroja

    radio

    Skusil by som najskor radio nechat hrat mimo auta. Ak pojde OK, potom mozno perechod kablov vo dverach ??? Predokladam, ze sa radio po tych troch hodinach nevypne (svieti) a stichnu len repraky.
    • 6
  24. miroja

    Při plnym rejdu klesnou otáčky

    Hmmm, ale ty mas ECU, ta si pri zatazeni motora otacky dokoriguje...
  25. miroja

    Jednotka imobilizéra

    Kde to nakoniec bolo? A ako si sa tam dostal? Nemas nejake foto umiestnenia?
×
×
  • Vytvořit...