Přejít na obsah

miroja

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 345
  • Registrace

Vše od uživatele miroja

  1. miroja

    velká spotreba

    Ano, mas pravdu, prehladiol som to v tvojom vypise zo serviceboxu..
    • 17
  2. miroja

    velká spotreba

    http://imageshack.us/photo/my-images/853/mf2779967012b5832d64bdf.jpg/ Tak toto je ten starsi naftak, 1905 ccm Novsi (1868 ccm - 69 HP/51 kW) vzera inak. [Edited on 7/9/11 12:54 by miroja] [Edited on 7/9/11 12:59 by miroja]
    • 17
  3. Nie, bavil som sa s nim po Slovensky (aj ked zaklady nemciny mam :-) )a celkom reagoval... Asi skor vycitil ton hlasu nez co znamena samotne slovo. Byvali sme v tom samostatnom apartmane, co bol vedla domu, takze ked boli otvorene vchodove dvere, tak nas na navstevoval aj dnu. Vosiel, skontroloval vsetky izby a skoncil v kuchyni, kde skamral cosi pod zub. No ale mali sme zakazane cokolvek mu dat . Bolo tam ozaj prijemne aj cena bola fajn (35 ecok za noc pre tri osoby + kupelny poplatok). Cestou spat sme sa zastavili na Plitviciach. Nie je to najlacnejsie, ale je tam ozaj pekna priroda.
    • 26
  4. V piatok som sa vratil z Chorvatska a platil som tam kartou vsetko, co sa dalo. Naftu, vsetky myta na dialnici, nakup v Lidli, vstupenky na Plitvicke jazera... Kunami som platil len za zmrzliny, pohladnicu,suveniry, a nejake tie ich \"krugy\".
    • 86
  5. miroja

    Teploměr 406 Coupé

    Pravdepodobne snimac vonkajsej teploty. Ak sa nemylim, mal by byt v spatnom zrkadele spolujazdca. Original je dost drahy, riesila sa tu nahrada termistorom a dvomi odpormi. Skus pohladat.
  6. Ak sa nemylim, tak modre je pre budik, zelene pre ECU.
    • 8
  7. Tak som spat z Turanj (u) ... Mal si pravdu, velmi prijemni ludia a boxer ako bonus...
    • 26
  8. Skus skontrolovat kostry aj plusy. Zameraj sa na tie hrubsie vodice (AKU-Starter-Alternator-Poistkova skrinka v mot. priestore). Pozrel by som aj svorky na akumulatore.
  9. Dik. To uplne staci na urcenie polohy.
  10. To nie su hmotove odpory, ale samonosne - z odporoveho drotu navinute \"vzduchove cievky\". Kdesi je tu aj lepsia fotografia, skus pohladat ... Edit: Ak mas novsi model auta, na regulaciu otacok ventilatora sa nepouzivaju odpory, ale regulacia elektromotora je elektronicka. Najskor si prever to. Kdesi tu na fore bola popisana oprava aj toho modulu. [Edited on 19/8/11 by miroja]
  11. miroja

    nespíná sahara

    Neuviedol si takmer nic o svojom aute (rocnik, motor, klima??...). O par prispevkov vyssie som pisal: Nepomohlo by ti to?
  12. V pohode, teraz som sa dovolal... Hovoril som zo starsou pani, tak ze maju volne. Odovzdal som pozdrav od teba a ze mam aj ja pozdravit. Nevedel by si mi nejako na googlemaps oznacit o ktory dom sa jedna?
  13. Cau. Tak som tam skusal volat, ale dostal som hlasku, ze cislo neexistuje. Pravdepodobne tam chybaju asi 2 cislice predvolby Zadarskej zupanie... 00385 je medzinarodna volacka Chorvatska (0) 23288743 je ich lokalne cislo... Nemas nahodou adresu, ze by som to kukol na googli
  14. Toto sa mi volako najviac pozdava, skusim zavolat. Predpokladam, ze je to ich pevna linka. Mailovu adresu nahodou na nich nemas ?
  15. miroja

    ABS, airbag

    Skusil by som skontrolovat kostry v aute. Jeden bod ukostrenia byva kusok pred baterkou v motorovom priestore. V kabine by to malo byt kdesi okolo (za) poistiek. Kostra byva vedena zeleno-zltymi vodicmi, skus ich sledovat kde su pripojene na kostru.
  16. Ten kontakt by by bodol. Dik moc.
  17. Dik za tip.A boli ste tam, ci z toho zislo? Skusil som kontaktovat majitela mailom... EDIT: Uz odpovedal, ma obsadene... [Edited on 16/8/11 by miroja]
  18. Po vikende (alebo v nedelu) sa chystam vyrazit na dovolenku do Chorvatska. Nechce sa mi ist prilis na juh (tam som bol minule) , takze uvazujem zakotvit niekde v okoli Zadaru. Nema niekto tip na nejaku dedinku so slusnym apartmanom pre troch ludi? Nepozadujem ziadny prepych, beznu kuchynu, chladnicku,socialne zariadenie... Uprednostnujem mensie lokacie, ani nemusi byt uplne na brehu mora:-), ... Ak by mal niekto aj mailovy kontakt, bolo by to super...
  19. miroja

    307 - battery charge fault

    Hlavne kladny a zaporny od akumulatora, kabel z alternatora - ten hruby (ak ide k starteru, tak aj tenten spoj) a v podstate vsetky hrubsie vodice. Nezabudni na prepojovacie vodice medzi karoseriou a motorom. Pozri aj poistky v motorovom priestore (ak tam su, nepoznam detailne tvoj typ auta). Ak je niektory spoj zoxidovany, treba to rozobrat, ocistit do cisteho kovu, jemnucko namazat a opat poskaldat. Pritiahnut primeranou silou. Ak to budes robit SILNE DOPORUCUJEM odpojit akumulator, aby si nenarobil nejake ohnostroje. Ak mas radio na kod, pohladaj si ho pred odpojenim aku.
  20. Neviem preco sa urazas. Ak nevies preco vznika iskra na sviecke v aute, tak sa ti chyba bude hladat ozaj tazko. Ked sa to chces naucit, mozno by stacilo trochu pohladat na nete, pripadne pozriet do literatury, ktora sa venuje zakladom autoelektriky (tiez sa da stiahnut z netu). Som si isty, ze to najdes a nastudujes ako a preco cely ten zazrak s iskrenim funguje.
  21. Si ma potesil, uz som si skoro zacal odkladat centiky na repas cerapadla (na tachometri 200 000, skutocnost asi nikto nezisti...)
×
×
  • Vytvořit...