Najskor by som skusil este odpojit na par minut akumulator a potom spat priopojit. Mohlo by to resetnut riadiaci obvod hodin ak sa dostal do nejakeho divneho stavu.
Skus zmerat napatie na konektore hodin (nepytaj sa, na popis konektora, je to tu URCITE popisane,ak pohladas, najdes )?
Ak je 12V a kostra vsade tam, kde may byt, potom uz len elektronika hodin.
Hodiny bezia autonomne, cize nemusis ich mat v aute, staci priviest na spravne piny napatie a budu bezat aj na stole.
Rozobral by som ich a skontroloval, ci ma svab napajanie, ci mu bezi oscilator (osciloskopom).... Datasheet integraca som pred casom nasiel na webe.
Kedze si vlastne hodiny doteraz nerozoberal, nepredpokladam problem v kontaktoch plosak<->display.
Pre ilustraciu plosak zo strany spolov a suciastok.