Tak elektrika by sa hadam dala dotiahnut,akurat pozhanat konektory, ale su tam dalsie veci - chladic,tam bude treba zhodit cely predok, vyparnik - kde budes musiet dat dole zrejme celu pristrojovku, dotiahnut potrubia, pridat kompresor, iny remen, mozno kladku... Aku tam mas klimu? Rucnu, ci automaticku? Pri tej druhej je kabelaze kus viac.
Myslim, ze to vsetko to rozchodit nie je az take jednoduche, ako by sa na prvy pohlad zdalo. Ale malo by to byt urobitelne.
Treba zvazit, kolko ta to bude stat energie a casu, nuz a co za to v aute ziskas.