Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. no minimalne spojka set okolo 110 eur plus robota ked aj zotrvacnik tak cena pojde hodne vyssie plus 300, 400 era odhadom nic potesujuce ja viem
  2. neriskoval by som osobne a odtiahol to do najblizsieho servisu kde by ma nezodrali mozno je to plany poplach ale ak to fakt prezralo pritlacak narobis len skody prvy den to rozoberu objednaju diely na druhy den poskladaju a beries auto prec ak tam nebude viac komplikacii
  3. spojku uz na tom nemackaj v ziadnom pripade pretoze ak to predralo pritlacak(pravdepodobne) tak teraz budes tlacit priamo na kluku a mozes poskokodit axialy(loziska) na nej kluka sa posunie a zablokuje uz som videl takyto pripad
  4. krtek 2

    Netočí sa sahara P406

    no ked je zatuhla vrtula zrejme dlhsiu dobu to uz nefachalo otazka je preco bud spatna sahara alebo nejake ine veci okolo toho
    • 76
  5. krtek 2

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    ja ten orech zohnal tusim za 5 ecok v kely je drahy a stejne jemu uz to nepomoze ked som dobre pochopil tak hrany na cepu uz zorval inak v kelly ho maju pod cislom GV SX027 ale je drahy
  6. krtek 2

    Vibrace od podlahy Peugeot 206

    mohli nieco poskodit na vufuku vlnovec(ten asi nemas) silentblok alebo pravy silentblok motoraalebo akceleracni silentblok ked vyvesili motor(pri vymene prevodovky) treba to omrknut no
  7. rele sa vymenit v niektorych da ale servisi to moc radi nerobia je to nahouby robota je to tam zaliate hmotou , teraz mal znamy presne tento problem na citroen picaso z darcovskej bsm sa vybralo rele a vlozilo do jeho bsm
  8. krtek 2

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    najlepsie je mat znameho v servise ,napr niekedy davno som siel menit spojku a nemal som poriadny kluc na poloosy tak som skocil k nemu povolil mi matky a isiel som si po svoom po robote .ked som ju vymenil tak som zabehol znova a utiahol mi to
  9. krtek 2

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    no niekoho to bavi dokazem to pohopit
  10. krtek 2

    Regulátor tlaku benzínu 1.4i

    tazko povedat nestoji to vela vymen to ,skor asi vypadok by sposobil sarapatu ale ma to chodit plynule no
    • 74
  11. krtek 2

    Regulátor tlaku benzínu 1.4i

    jedna strana ma klesat druha stupat plynule postupnym otacnim kolecka
    • 74
  12. krtek 2

    Regulátor tlaku benzínu 1.4i

    teraz som si vsimol i ked je to mozno blbost ze po nastartovani je elemag ventil benzinovych par zavrety (0)(podla videa co si vlozil) a cca po 4-5 minutach sa otvori(1) ty pises ze po par minutach je vsetko ok moze byt ventil mechanicky sekly a je otvoreny stale skus tu hadicku vytiahnut a zaslepit(tu cast ktora vedie do skrtiacej klapky) moze ti to prave ono rozhadzovat bohatost zmesi pretoze si to pritahuje benzinove pary navyse z nadrzi vtedy kedy nema je to len napad vyskusaj to to ze sa ventil zasekne v otvorenom stave je u starsich aut bezne tiez som ho mal seknuty na 406 1.8 16 v
    • 74
  13. krtek 2

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Ujo nezaistil (nezaklepal)novy cap asi brzo spravi nove videjko
  14. krtek 2

    Regulátor tlaku benzínu 1.4i

    a jak si meral tu lambdu multimetrom zapojenu do konektoru? v aute ci odpojenu?
    • 74
  15. krtek 2

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    aha ty potrebujes vytocit cep z tehlice na to je tiez kluc ale vseobecne to ide nahovno vytocit
  16. krtek 2

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    na to je stahovak ,je tam kuzel ale to urcite vies alebo zapacit dlhu tycku a poklepat po ramenei ale toje prasacky sposob naisto si vytiahnes poloos z prevodovky stahovakom to ide pekne kupis aj za 500kc a budes ho mat na furt
  17. krtek 2

    Spojka nebo převodovka?

    a z tou starou dvojhmotovu im moze rovno omlatit hlavy omg
    • 14
  18. krtek 2

    klima

    ok
  19. krtek 2

    Regulátor tlaku benzínu 1.4i

    biele -vyhrievanie sivy -kostra cierny signal volty tam nepripojuj nech neodseres nieco ale cierny kabel mozes ukostrit (ten signal) hodnota lambdy bude 0 voltov a rj motora by mala obohacovat zmes predlzit dobu vstreku
    • 74
  20. krtek 2

    Regulátor tlaku benzínu 1.4i

    ked sledujes map senzor musis sledovat aj kroky krokaca cim ma viac krokov tym vecsiu dieru v klapke urobi tym padom aj map ukaze viac milibarov lebo motoru sa lachsie dycha
    • 74
  21. krtek 2

    Regulátor tlaku benzínu 1.4i

    skus tam pripojit tvoj 1 volt a pozeraj co dia ukaze takisto ukostri signal od lamdy a musi ukazat dia nulu
    • 74
  22. krtek 2

    Regulátor tlaku benzínu 1.4i

    ja by vymenil paliv filter precistil vstrekovace a odtestoval ked nic pretesnil by som sanie komplet par eura za tesnenia a dokladne skontroloval skrtiacu klapku netesnosti hriadelky hadicky odvetrania motora na klapke a skusil aj zaslepit hadicku od ventila benzinovych vyparov klapka je docela precizne zariadenie a to ked nerobi co ma je to na maslu preco ti lambda ukazuje len 0.6v no neviem bud dia neukazuje spicky alebo skontroluj kabely
    • 74
  23. krtek 2

    Regulátor tlaku benzínu 1.4i

    no ale zisti hlavne kedy v akom case to uz ide dobre a ze sa to nedusi a rob si videozaznam z dia , skus ist na to takto
    • 74
  24. krtek 2

    klima

    pozriet odpory ked nic tak kuknut relatka ak tiez nic tak pravdepodobne kabely, medium sa musi skvapalnit v chladici a to tym ze sa prudko schladi ked je rozdiel teplot maly tak k tomu nedojde ,otazka je ci isto bezal kompresor lebo Rj motora ma spetnu vezbu snima napetie na ventilatore ak tam neni ze sa netoci tak to asi vypne podla mna to len uvazujem ale tu spetnu vezbu ma urcite je to na scheme
  25. krtek 2

    Regulátor tlaku benzínu 1.4i

    Kontrola ochuzení směsi Na kontrolu lambda řízení odpojme vývody lambda sondy a do řídící jednotky přiveďme napětí s hodnotou 1V, která odpovídá bohaté směsi. Když je činnost lambda řízení správná, řídící jednotka by měla směs ochudit. Na zjištění, jestli řídící jednotka vykonala tuto operaci použijeme analyzátor výfukových plynů, který je schopný prokázat množství CO, HC, CO2 a 02 ve výfukových plynech, na základě těchto složek jsme schopní posoudit složení (bohatost) směsi. Kontrola obohacení směsi Na kontrolu činnosti obohacení směsi, musíme pro řídící jednotku nasimulovat signál chudé směsi, t.j. napětí 0 V. Dosáhneme toho tak, že ukostříme signální vedení lambda sondy. Řídící jednotka dostane signál, který zodpovídá chudé směsi a když je činnost lambda řízení správná, bude se snažit směs obohatit. Na zjišťování správné činnosti i v tomto případě použijeme analyzátor výfukových plynů. namiesto analyzatora budes sledovat dobu vstreku v prvom pripade sa bude skracovat v druhom predlzovat
    • 74
×
×
  • Vytvořit...