tu chybu nespravis proste sleduj inzerat podla fotiek(realnych) a vezmes tu co vyzera ako tvoja ci tam bude trochu dlhsi prevod alebo kratsi moc nepocitis len aby si nevzal omylom tu na 66 kw to je hlavne
zhanaj prevodovku na 80 kw veriu na 66kw ide ina prevodovka na pohlad odlisna
ty potrebujes tuto https://www.google.sk/search?q=prevodovka+peugeot+406+2.0hdi&espv=2&biw=1440&bih=809&tbm=isch&imgil=4mPuVq3y4S5B6M%253A%253BS7EAqbt_oZ9Q-M%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fcz.kupimauto.sk%25252Fprevodovka-peugeot-406-20-hdi-id5788089.html&source=iu&pf=m&fir=4mPuVq3y4S5B6M%253A%252CS7EAqbt_oZ9Q-M%252C_&usg=__Tbmht7F01pMbFvD7kutmu_Rf0FU%3D&ved=0ahUKEwi55_ezgPPKAhUhgXIKHQeZAvMQyjcINg&ei=Szi-VvmVHqGCygOHsoqYDw#imgrc=pRRqgNF5Z-t4BM%3A
a na 66kw ide tato na pohlad je odlisna tak to sa nepomylis https://www.google.sk/search?q=prevodovka+peugeot+406+2.0hdi&espv=2&biw=1440&bih=809&tbm=isch&imgil=4mPuVq3y4S5B6M%253A%253BS7EAqbt_oZ9Q-M%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fcz.kupimauto.sk%25252Fprevodovka-peugeot-406-20-hdi-id5788089.html&source=iu&pf=m&fir=4mPuVq3y4S5B6M%253A%252CS7EAqbt_oZ9Q-M%252C_&usg=__Tbmht7F01pMbFvD7kutmu_Rf0FU%3D&ved=0ahUKEwi55_ezgPPKAhUhgXIKHQeZAvMQyjcINg&ei=Szi-VvmVHqGCygOHsoqYDw#imgrc=F1YmK7-KjjEBxM%3A
pokial mas manualnu prevodovku samozrejme
no len volnobezka stoji cca 50 euro dalej ak na altiku bude spatny regulator tiez nelacna polozka ,popripade nove kruzky ak su menitelne no repas lacny nebude
takze sa musis rozhodnut sam ci jazdeny altik alebo repas povodneho ,repas vyjde dost
netrap si zbytocne hlavu odnes to do servisu a za den dva to bude opravene ,k tomu starteru ak by to bolo blokovane preco by ti to dovolilo nastartovat roztlacenim?
nehladaj nieco co tam neni respektive nema s tym suvis
a stejne musis ist pod auto takze servis najlepsie riesenie
auto z roku 96 ziadne blokacie na starter mat nebude okrem poistky na spinacku (to by nesvietili kontrolky) takze jak pisal oddie preverit ovladanie startera ,ak je na neho dobry pristup tak na skusku po nom tresknut kladivom ci sa roztoci
no podla toho ktoru cast vnutornu vytocis aj doma ale vonkajsiu cast vymenis len ked je plast dole takze to nema zmysel menit doma pretoze stejne to potom potrebujes obut a vyvazit
takze ak chces menit kompletny ventil tak ano do pneuservisu
chapem len ci ti poistka zapalovaca vydrzi ak zapnes zapalovac a zaroven budete nastavovat sedadla to rele v tych sedackach neni nahodou bude to mat fajny odber prudov aj koli tomu to tam je pozri na hodnotu relatiek kolko amperove su
ok jj staci jedna kostra tak nech sa podari
ale ja osobne by som to riesil tak ze rele by som nechal napichnute
na pin 1 priviedol kostru
na pin 2 priviedol plus od spinacky prva a druha poloha(spolocny kabel na ktorom je plus pri tych dvoch polohach a v ostatnych polohach neni plus) a dat poistku na kabel
na pin 3 kabel od baterky (dodatocne dat poistku na ten kabel)
a fungovalo by to tak ze ak otocis klucik do prvej alebo druhej polohy ovladanie sedaciek by fungovalo
ked klucik je v nultej polohe alebo vytiahnuty alebo poloha start tak sedacky by nesli napajanie by sa prerusilo ale ako chces je to na tebe ako to zapojis
tazko povedat treba prirucku od 407 a hladat jej hodnotu ale mozes to urobit tak ze das 10 amperovu ak nevydrzi das 15 atd az to bude ok
ano mas pravdu kostra bude na tom pine som po nocnej a nespal som takze tak
kontakt 3 je prave privod na spinace sedaciek ale kedze ty rele obides tak ten pin 3 nepotrebujes ty pustis trvalo plus na spinace
spinaci kontakt rele na scheme je kresleny v kludovom stave takze ked rele naskoci prepoji sa ti pin 3 s pinom 5 a posle plus na spinace kedze ty rele obides pin 3 je ti k nicomu a plus posielas priamo na pin 5 panimajes?