Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    Prevodovka 406

    ale zas mas zaruku ze nenaletis bud vlastnou vinou alebo vinou predavajuceho
  2. krtek 2

    Prevodovka 406

    tu chybu nespravis proste sleduj inzerat podla fotiek(realnych) a vezmes tu co vyzera ako tvoja ci tam bude trochu dlhsi prevod alebo kratsi moc nepocitis len aby si nevzal omylom tu na 66 kw to je hlavne
  3. krtek 2

    Prevodovka 406

    BE3R to je na 66 kw aspon myslim tak opravujem podla knizky je na 66kw BE4/5 a na80 kw a 2.2 hdi MLT5 doroku 2002
  4. krtek 2

    Prevodovka 406

    zhanaj prevodovku na 80 kw veriu na 66kw ide ina prevodovka na pohlad odlisna ty potrebujes tuto https://www.google.sk/search?q=prevodovka+peugeot+406+2.0hdi&espv=2&biw=1440&bih=809&tbm=isch&imgil=4mPuVq3y4S5B6M%253A%253BS7EAqbt_oZ9Q-M%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fcz.kupimauto.sk%25252Fprevodovka-peugeot-406-20-hdi-id5788089.html&source=iu&pf=m&fir=4mPuVq3y4S5B6M%253A%252CS7EAqbt_oZ9Q-M%252C_&usg=__Tbmht7F01pMbFvD7kutmu_Rf0FU%3D&ved=0ahUKEwi55_ezgPPKAhUhgXIKHQeZAvMQyjcINg&ei=Szi-VvmVHqGCygOHsoqYDw#imgrc=pRRqgNF5Z-t4BM%3A a na 66kw ide tato na pohlad je odlisna tak to sa nepomylis https://www.google.sk/search?q=prevodovka+peugeot+406+2.0hdi&espv=2&biw=1440&bih=809&tbm=isch&imgil=4mPuVq3y4S5B6M%253A%253BS7EAqbt_oZ9Q-M%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fcz.kupimauto.sk%25252Fprevodovka-peugeot-406-20-hdi-id5788089.html&source=iu&pf=m&fir=4mPuVq3y4S5B6M%253A%252CS7EAqbt_oZ9Q-M%252C_&usg=__Tbmht7F01pMbFvD7kutmu_Rf0FU%3D&ved=0ahUKEwi55_ezgPPKAhUhgXIKHQeZAvMQyjcINg&ei=Szi-VvmVHqGCygOHsoqYDw#imgrc=F1YmK7-KjjEBxM%3A pokial mas manualnu prevodovku samozrejme
  5. krtek 2

    vybíjení akumulátoru

    radio je orginal? ci univerzalne? aha to rt3 je ako radio? to neviem pytam sa
  6. no ak len volnobezka dobre by si obstal
  7. iba volnobzka?
  8. krtek 2

    607 2.2i 2001 antipollution, nestartuje

    to mas auto stale u toho isteho ci si zaviezol inam?
  9. vravim co by som spravil ja osobne teba nenavadzam rozhodnutie je na tebe
  10. hm no tak to neni lacny servis ja by rozhodne siel po bazarovom altiku a dal by som na neho novu volnobezku
  11. no len volnobezka stoji cca 50 euro dalej ak na altiku bude spatny regulator tiez nelacna polozka ,popripade nove kruzky ak su menitelne no repas lacny nebude takze sa musis rozhodnut sam ci jazdeny altik alebo repas povodneho ,repas vyjde dost
  12. krtek 2

    Peugeot 806 - prosím pomoc nejedu

    netrap si zbytocne hlavu odnes to do servisu a za den dva to bude opravene ,k tomu starteru ak by to bolo blokovane preco by ti to dovolilo nastartovat roztlacenim? nehladaj nieco co tam neni respektive nema s tym suvis a stejne musis ist pod auto takze servis najlepsie riesenie
  13. krtek 2

    Peugeot 806 - prosím pomoc nejedu

    auto z roku 96 ziadne blokacie na starter mat nebude okrem poistky na spinacku (to by nesvietili kontrolky) takze jak pisal oddie preverit ovladanie startera ,ak je na neho dobry pristup tak na skusku po nom tresknut kladivom ci sa roztoci
  14. krtek 2

    přirezlý ventilek

    no podla toho ktoru cast vnutornu vytocis aj doma ale vonkajsiu cast vymenis len ked je plast dole takze to nema zmysel menit doma pretoze stejne to potom potrebujes obut a vyvazit takze ak chces menit kompletny ventil tak ano do pneuservisu
  15. krtek 2

    přirezlý ventilek

    ak nic nepomoze prinajhorsom ti v pneuservise vymeni komplet ventilky a budes mat nove
  16. krtek 2

    elektrina v sedačkách

    chapem len ci ti poistka zapalovaca vydrzi ak zapnes zapalovac a zaroven budete nastavovat sedadla to rele v tych sedackach neni nahodou bude to mat fajny odber prudov aj koli tomu to tam je pozri na hodnotu relatiek kolko amperove su
  17. krtek 2

    406 2,0 HDI 80KW RHZ

    registruj sa na service box tam podla vin tvojho auta dohladas vsetko co potrebujes
  18. krtek 2

    elektrina v sedačkách

    ok jj staci jedna kostra tak nech sa podari ale ja osobne by som to riesil tak ze rele by som nechal napichnute na pin 1 priviedol kostru na pin 2 priviedol plus od spinacky prva a druha poloha(spolocny kabel na ktorom je plus pri tych dvoch polohach a v ostatnych polohach neni plus) a dat poistku na kabel na pin 3 kabel od baterky (dodatocne dat poistku na ten kabel) a fungovalo by to tak ze ak otocis klucik do prvej alebo druhej polohy ovladanie sedaciek by fungovalo ked klucik je v nultej polohe alebo vytiahnuty alebo poloha start tak sedacky by nesli napajanie by sa prerusilo ale ako chces je to na tebe ako to zapojis
  19. krtek 2

    elektrina v sedačkách

    tazko povedat treba prirucku od 407 a hladat jej hodnotu ale mozes to urobit tak ze das 10 amperovu ak nevydrzi das 15 atd az to bude ok ano mas pravdu kostra bude na tom pine som po nocnej a nespal som takze tak
  20. krtek 2

    elektrina v sedačkách

    a na ten plusovy kabel daj poistku bez toho to nerob obvod musi byt isteni proti pretazeniu a skratu
  21. krtek 2

    elektrina v sedačkách

    ok a nezabudni na tento kabel kabel M52/ M650 musi byt priskrutkovany(jeho oko) bud na kostre sedacky alebo karoserie
  22. krtek 2

    elektrina v sedačkách

    hladaj podla cisel kablov vylucne podla cisel takze na kabel M36D das kostru a na kabel 20 das plus
  23. krtek 2

    elektrina v sedačkách

    to rele vytiahnes a napojis to do tej petice alebo priamo na kable cize na kabel M36D das kostru a na kabel 20 das plus
  24. krtek 2

    elektrina v sedačkách

    za prve ano za druhe na tom rele neni konektor?
  25. krtek 2

    elektrina v sedačkách

    kontakt 3 je prave privod na spinace sedaciek ale kedze ty rele obides tak ten pin 3 nepotrebujes ty pustis trvalo plus na spinace spinaci kontakt rele na scheme je kresleny v kludovom stave takze ked rele naskoci prepoji sa ti pin 3 s pinom 5 a posle plus na spinace kedze ty rele obides pin 3 je ti k nicomu a plus posielas priamo na pin 5 panimajes?
×
×
  • Vytvořit...