Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    výhřev zadního okna

    kontrolka na pristrojovke ti svieti? a ledka na spinaci ohrevu tiez svieti? ked zapnes vyhrev? pokial ti svieti ledka v spinaci tak rele je naskocene lebo ta ledka je napojena paralelne ku spiralam ,problem tych starych relatiek je ze ohoria jeho piny v petici
  2. krtek 2

    výhřev zadního okna

    tak potom mas este klasicke elektronicke rele vyhrevu (rele zltej farby) najdes ho za poistkovou skrinkou no napetie ti spadne na nulu ked je rele opalene (alebo zaoxidovany spoj alebo kabel)lebo v momente ked ten konektor napojis na spiralu mas skrat a napetie ti stiahne a cez kontakt rele(alebo iny prechodak) uz nedokazu tiect potrebne ampere aby napetie udrzalo to mas stejne jak s tuskovou baterkov das ju do skratu a ked na nej budes meriat napetie tak nenamerias nic lebo ta baterka je meky zdroj a neudrzi napetie v skrate
  3. krtek 2

    výhřev zadního okna

    rele je v BSI pod volantom nevymenis ho len tak ako klasicke rele na ten pol napoj klasicku halogenovu ziarovku( 55 wat) jeden pin ziarovky na ten pol druhy pin ziarovky na kostru vozidla ak nezasvietii alebo bude svietit biedne mozes mat problem so zapalenym relatkom ako popsujes odpor spiraly ma byt maly obvod je isteny 40A poistkov cize tecu tade velke prudy preto spirala musi mat maly odpor
  4. akoze tam bude studeny spoj? no staci zistit ci vypadavaju aj predne parkovacky ak vypadavaju tak tym to nebude
  5. poistka asi nie to by central nesiel vobec skor mas nieco s klucikom alebo primacom ale do toho uz tak moc nevidim
  6. v tej Bsm su miniaturne rele zato to odchadza kdez to v starej sieti mas este poctive klasicke autorelatka i ked parkovacky v starej sieti nespinalo rele ale priamo packa na volante sleduj kedy ti zase vypadnu parkovacky a ked sa to stane zozen si pomocnika nech ti zapina a vypina parkovacky a ty pocuvaj ci v tej bsm cvaka relatko ak cvaka tak bude mat relatko ohoreny kontakt ak cvakat nebude tak do uvahy prichadzaju este blbnuce mux packy
  7. krtek 2

    Netáhne a kouří p 406 HDI 66kw

    staci chytit trubku od egru co ide do sania ak je horuca tak prefukuje
    • 9
  8. ok najprv over co tam je ci bsm alebo klasicka poistkova skinka
  9. no to je ten figel ono je zabudovane vo vnutri na plosaku neni to klasicke rele ktore vytiahnes a duhe zalozis
  10. no sb vravi ze ju mas ale najlepsie sa je fyzicky pozriet
  11. no vtom su tie poistky v motorovom priestore v kastliku nad(za) baterkou pripadne daj vin pozrem ci to mas alebo sa pozri realne co tam je ak by tam bola klasicka poiskovka bolo by to jednoduchsie ak tam mas bsm bude to horsie no
  12. ked mas na miesto klasickej poistkovej skrinky toto cudo tzv BSM
  13. ak mas bsm v motorovom priestore tipujem rele v bsm na svetla pozri aj poistky
  14. ty mas mux vsak? na to nemam schhemu mas bsm v motorovom priestore?
  15. 406 hej?co nejde? svetla a smerovky osvetlenie spz len vzadu?
  16. krtek 2

    2.0 hdi neroztoci starter

    na spalenu poistku ti nebude cvakat cievka startera ale rele ovladania startera podla to usudzujem ze ho mas a zamenujes si zvuk cievky startera a relatka ovladania startera alebo fakt cvaka cievka startera a rele ovadania startera nemas a cochvila sa ti to vrati spet jedna s tych dvoch variant , lebo nemam schchemu zapojenia
  17. krtek 2

    Peugeot 806 - prosím pomoc nejedu

    co konkretne sa kontrolovalo? pokial ti nejde aj topenie vypada to na spatnu spinacku alebo poistka
  18. krtek 2

    klesnutí výkonu auta

    no kdesi som cital vyskusane to nemam ze ked to hlasi potenciomet plynu a vymena nepomohla je treba odstrihnut kabel (kostra) ktory je spolocny pre vahu vzduchu a potenciometer plynu a ukostrit samostatne oba vzniknute konce , vraj na to bola aj zvolavacka niekedy a takto sa to riesilo tie dva komponenty sa hadali na spolocnej kostre kabelu
  19. krtek 2

    Problém s ventilátorem

    no to rele moze byt zle ze ma zlepeny kontakt treba to rele premerat ale ak neni zlepene problem bude inde
  20. krtek 2

    nefunkční blinkry

    skus pozrel rele blinkrov(prerusovac) tusim je niekde nalavo od budikov v pristrojovke musis demontovat budiky alebo sa dostanes odspodu za poistkovou skrinkou na doske relatiek takto vypada http://www.ebay.ie/itm/Peugeot-Citroen-Flasher-Relay-part-number-6323-24-/262178731560?hash=item3d0b11f628:g:xlAAAOSw~bFWQhFW
  21. krtek 2

    Problém s ventilátorem

    to budu klasicke autorele jedno 35A a druhe 45A
  22. krtek 2

    Problém s ventilátorem

    daj vinkod ten obrazok co si dal nesedi s tvojou 807
  23. krtek 2

    1.1i 44kW po nehode nestartuje

    tu mas orientacne hodnoty neni to na tvoje cidlo ale staci si zapametat par hodnot ono je to vzdy cca moc podobne 10 stupnu ---- 3500 až 4100 ohm 20 st ------ 2300 až 2600 30 st ----- 1580 až 1800 40 st ----- 1080 až 1230 50 st ---- 760 až 850 60 st ---- 540 až 615 80 st ---- 290 až 320 90 st ---- 215 až 245 ohm
  24. krtek 2

    1.1i 44kW po nehode nestartuje

    od nikial mam to v hlave vsetky su cca podobne maju male rozdiely v odporoch len som pozrel kolko ma tvoje pri 100 stupnoch celzia(pise to v popise na nete u predajcov) a hodnota bola moc podobna cidlu pri 100 stupnoch o ktorom viem hodnoty takze tak ked si napisal ze si namerar 7 kiloohmov a dnes vonku bolo cca 12 stupnov som vedel ze je to tym
  25. tu mas zapojenie https://www.peugeot-club.com/topic/40140-p406-vyhrivani-sedadel-dodelani-a-postup/ asi bude ledka ko v tom spinaci alebo samotny spinac, ovlada to spinac ak mas vsetko zapojene ako ma byt
×
×
  • Vytvořit...