Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    derava nadrz,co stym?

    pozri na ohen ti treba dve veci palivo a vzduch ,ak to chces bezpecne urobit musis aspon jednu z tychto veci odstranit a nie ju tam pridat ano kvapalny benzin nehori ,ale otvoril si niekedy bandasku benzinu ktora sa piekla na slnku? a co z toho vyfuci? no kvapalina to neni a benzin je moc rozpinava a prchava latka takze ked ti to zacne striekat cez tu dierku tak sa to okamzite rozprasi a chyti od horaka
  2. krtek 2

    derava nadrz,co stym?

    ten plyn ok ,ale ten beznzin to asi nie lebo sa ti to nahreje a benzin expanduje cez tu dierku a je jasne co sa asi stane budes mat druhy horak ae mega horak
  3. krtek 2

    derava nadrz,co stym?

    no hej tak by to slo,ja niesom zvarac ale parkrat som varil s autogenom ale nic komplikovane ja to len viem od nasich zamocnikov ti ked varia potrubia tak voda sa spusta ,inak by to nenahrial do svaciny autogenom
  4. krtek 2

    derava nadrz,co stym?

    ale ta voda tam ostane? sak tu nadrz (miesto zvaru) nenahrejem ci ?
  5. krtek 2

    derava nadrz,co stym?

    skus,dik na kurzoch sa ucia veci okolo bezpecnosti ,hlavne o bezpecnosti prace
  6. krtek 2

    derava nadrz,co stym?

    zavarit je s cim len sa trochu toho bojim lebo to neni jakel ale nadrz s vyparmi,no asi sa poradim s profi zvaracmi par ich poznam a mozno sa aj ponuknu sami na odstrelenie tej hlavy
  7. krtek 2

    derava nadrz,co stym?

    autogen je mosadz tiez ,borax zozeniem len aby tam nic neostalo
  8. krtek 2

    derava nadrz,co stym?

    to len jediny raz posvietm slubujem
  9. krtek 2

    derava nadrz,co stym?

    no zhodim tu nadrz rozoberem kolko pojde(cerpadlo) snad do vnutra uvidim
  10. krtek 2

    derava nadrz,co stym?

    ide o Hondu CBR 600 to asi nebude primitivne jedoducha nadrz ,urcite ma nejake prepazky ,dutiny a bohvieco , a dostat vsetok benzin z nej asi neni moc jednoduche to len predpokladam kazdopadne pokial neviem ako je vo vnutri konstruovana tak to varrit isto nebudeme
  11. krtek 2

    derava nadrz,co stym?

    sak prave ,si ma predbehol kto sa taky odvazny najde to varit , aby mu to neustrelilo hlavu
  12. Zdar chlapi mate nieco overene na zalepenie nadrze? jedna sa sice o motorku (plechova nadrz) i ked je to podla mna somarina lepit ale predsa mozno sa niekomu nieco osvedcilo ,kamos ma s tym problem neda mi stym pokoj netesnost je mala (pomalinky to kvapka) jo a v tom slove na konci stym (s tym )mam chybu sry neviem ako to upravit
  13. nemas zac ,nech ti to chladi cim dlhsie, mne to po doplneni chladiva fungovalo poldna ,potom strelil chladic tak premyslam ci investovat do toho ci nie
  14. ci mas alebo nemas dostatok chladiva si overis na tlakovom spinaci a to tak ze prezvonis piny na nom 1 a 4 musia zapipat vtedy je to ok chladivo tam je( merias na cidle nie na konektore ktory nan strkas) ale chladivo tam bude inak by pri zapnuti klimi nezoplo to rele v BSI a neroztocila by sa sahara je to blokovane od tych pinov 1a4 ak nesu spojene ak toto bude ok tak bud merat na kabloch klimakompresoru ci je naskoceny alebo nie ,alebo napojit kompresor na priamo ako pises alebo ak mas diag tak chod do akcnych clenov v BSI alebo RJ motora (nepametam presne) a zopni klimaspojku cez diag a sleduj ci naskoci pripadne meraj ci to spina skusackou merakom mozes mat problem s tym rele v bsi ktore spina klimaspojku a to taky ze ma opaleny spinaci kontakt ,dost casty problem rele sice naskoci ale kontakt nedokaze preniest potrebne prudy aby spojka zopla
  15. krtek 2

    406 svítí kontrolka dobíjení

    nemas zac ,no pokial ti tam nieco huli kludny by som rozhodne nebol poriadne to omrkni ,nesu s tym zarty
  16. krtek 2

    406 svítí kontrolka dobíjení

    nie nic spalit ti to nemoze,preto lebo vyraba stejne napetie ako ten povodny len tento je schopnejsi dodat viac amperov cize v urcitych prpadoch moze viac zatazit motor remen kladky proste prislusenstvo po mechanickej stranke ,ak ti tam nieco dymi problem bude inde v elektroinstalacii
  17. Chilliluknahod nejake fotky toho kombika
  18. krtek 2

    Náhradne diely z 406

    niektore motory davali rovnake ,o viac veciach neviem je to treba pozret cez SB ci by tie zamky pasovali ale tipujem ze nie
  19. Stiblo-no to som pisal tebe aby si vedel ktore cislo dat do tej kalkulacky ak nenajdes na stitku tak najdes v SB Havlicek-no u teba ten isty popis, pojdes do SB zadas tam svoj vinkod pojdes /na charakteristiky opises si dam cislo DAM ,vzor som dal vysie a das ho do starkiho kalkulacky
  20. no ja zase mam zastriekany stitok na slpiku
  21. pozri pokial si zrucny ze si to vies opravit sam ,tak objednas si tu u badisaka diely za slusne ceny ,a das to akotak dokopy aspon tie brzdy a lozisko ,tycky , pokial servoolej moc neunika neriesil by som ,karoseriu taktiez neriesil ,tie rozvody je to na tebe ja by ich vymenil ale je to tvoje auto
  22. tak to polep aby to aspon vydrzalo( hlavne tie brzdy ) do dalsej stk a potom asi vrakac ,pochybujem ze budes do toho vrazat ked mas male deti, jak pisu predomnou
  23. proste to predaj ,i ked je to odvaha predavat po tom vsetkom co si vypisal ,jedno auto nestaci?
  24. krtek 2

    Nefunkčné vyťahovanie CD

    zo stareho ovladaca na televizor dopasuj vytrihni a nejako dobastli
  25. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    rob to tak ze vzdy ked ta pp 2000 vyzve zapnut zapalovanie(je jedno pri ktorom kroku a ako daleko uz si) a ty ho uz mas zapnute tak ho vypni a znova zapni ,lexia to takto vypisuje (najprv vypni potom zapni) ale pp 2000 nie ten ti napise zapni zapalovanie a skontroluj pripojenie kabla vies kolko som sa stym natrapil nez m to doslo raz to islo raz to neslo no horor ,tie cinske dia maju proste svoje muchy
×
×
  • Vytvořit...