pozri pokial si zrucny ze si to vies opravit sam ,tak objednas si tu u badisaka diely za slusne ceny ,a das to akotak dokopy aspon tie brzdy a lozisko ,tycky , pokial servoolej moc neunika neriesil by som ,karoseriu taktiez neriesil ,tie rozvody je to na tebe ja by ich vymenil ale je to tvoje auto