Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    tak nieco je zle bud kable od rj motora alebo rj motora neni ukostrena
  2. krtek 2

    Signál pedálu akcelerátoru

    potenciometer vytvara dva signaly jeden na vodicu 1 a druhy na tom vodici 2 jeden signal je vzdy o polovocnom napeti voci druhemu ,v akejkolvek polohe plyn pedalu vtedy je vsetko ok ak ten signal o polovicnom napeti uz neni polovicny rj motora to zaznamena a napise ti co napisala zlu koherenciu cize sa porusila nastavena rovnovaha medzi signalmi koherencia je sudrznost predstav si zem a mesiac ,mesiac stale obieha okolo zemi po danej drahe ak by sa z tej drahy vychylil to by bola porusena koherencia a velky pruser mozes si to premerat Cesta 1 : Výstupní signál 1 Cesta 2 : Výstupní signál 2 Cesta 3 : 5 volt Cesta 4 : Kostra Pedál akcelerace uvolněný : Napětí mezi kostrou a cestou 1 : 0,5 volt Napětí mezi kostrou a cestou 2 : 0,28 volt Pedál akcelerace sešlápnutý nadoraz : Napětí mezi kostrou a cestou 1 : 3,35 volt Napětí mezi kostrou a cestou 2 : 1,6 volt
  3. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    toto chcem
  4. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    tym ze merias voci kostre piny protikusu merias az do rj motora cize rj motora musi byt zapojena cize zistis ci je kabel dobry aj ci je rj motora dobre ukostrena ale neviem co robis asi si nerozumieme neviem
  5. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    predchvilov si napisal ze dva ti zapipali a teraz ze len jeden kabel ti ukazuje nizky odpor tak jak to je? klucik maj vypnuty jeden hrot na kostru auta alebo minus pol baterky a druhy postupne prikladas na tie tri piny protikusa snimaca otaciek maj nastaveny rozsah 200 potom daj rozsah 200kohm a znova vsetky 3 piny premeraj
  6. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    nedavaj to na plus pol cosi , pomeraj este raz a nie pipak ale ohmy si nastav dva musia ukazat odpor blizky nule potom merak prepni na vyssi rozsah a musi ukazat radovo v desiatkach kiloohmov merias voci kostre vozidla ziaden plus pol chces odfajcit nieco?s merakom sa sice nic nestane ale keby to tam pripnes holym dratom odje.. rj motora
  7. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    tam neni ziaden kabel od baterky je tam signalovy vodic ide do rj , kostra signalu ide do rj ,a tienenie co je vlastne tiez kostra a ide na kostru
  8. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    ano a malo ti ukazat 1 ohm ,1 ohm . a napr 30kiloohm ked je to tak jak pises nejde ti signal od cidla otaciek do rj motora klucik bol zapnuty?
  9. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    tak ked si to meral dobre na protikuse konektora snimaca otaciek(nie konektor snimaca otaciek ale jeho protikus) tak to neni dobre
  10. krtek 2

    Čerpadlo otestování

    hej posles ho odbornikovi na skusacku 30-50 eur
    • 6
  11. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    snimac meraj protikus konektor ten co do rj motora ide merias odpor voci kostre dva piny ti ukazu odpor blizky nule napr 0.6 ohma a ten tretitimusi ukazat odpor v desiatkach kiloohmov kable do rj motora nemeraj odpor ale volty otocis klucik a merias napetie na pinoch rj motora voci kostre a kostry do rj motora mozes merat odpor pri vyp kluciku otocis klucika na pine 18 a 37 rj motora musis mat 12v proti kostre auta piny 14,2,19 su kostry snadto sedi
  12. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    no musis premerat napajanie a kostry RJ motora a tiea premerat kabel snimaca otaciek co ide do rj motora meras proti kostre odpor a na troch pinoch musis namerat kostra, kostra , desiatky koliohmov
  13. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    a snimac otacok jak vies ze je ok davali ste ho do kamosovej 1.6?
  14. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    ked klucik otocis naskoci aspon jedno rele v tom dvojrele?
  15. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    stare pezoty nesvietia preto je to nahouby myslim ako old model nemas tam ani na to kontrolku
  16. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    skus pohynat kablami na citacej cievke ci to natoci inak zdechlo to za jazdy ale si prisiel k autu a uz nenatocil?
  17. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    ne ,ked je bloknuta rj motora od immo
  18. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    zato ta nespoji bo je to zablokovane
  19. krtek 2

    + 12V po nastartování motoru

    to netusim ,nemam schemu ale to rele na altik je tovarenske zapojenie bolo to takto v old 406 tak bude to fungovat aj v 306 ,on ho tam asi aj ma lebo schema ukazuje rozvetvenie toho kablu z altiku ale uz neukazuje kam ide ak tam rele neni tak ho tam proste dobastlit ak tam niekde je bude najskor v poistkovej skrinke motora inak sa nazyva rele chodu motora alebo engine runing relay ak ma BSI co neviem ci tam davali tak to rele uz mat nebude uz to robi elektronika
  20. krtek 2

    + 12V po nastartování motoru

    tam je napetie uz po otoceni klucika,on chce napetia az ked bezi motor aspon u 406 hdi to tak je
  21. krtek 2

    + 12V po nastartování motoru

    z alternatora ale pouzit rele ten tenky kablik altika na jeden pin cievky relatka druhy pin cievky relatka na kostru a na zvysne dva silove kontekty relatka (na jeden privedies +12 z nejakej poistky) a druhy pin uz je vlastne ten privod +12 volt pre tvoj spotrebic
  22. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    diabox- win7 32 bit stary pp2000 a lexia- win xp 32 bit\ podla toho co pises mas stary pp2000 a lexiu takze mas spatny windous alebo nainstaluj diabox na ten win 7 32 bit pp 2000 a lexia su jeho sucastou ,oba programy(diabox a (stary pp 2000 a lexiu) ) na jeden windous nemozes instalovat
  23. ked spravne chapem ak ti to zdochne a nesvietia ti kontrolky tak mas problem v elektrike
  24. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    keby je zly snimac otaciek auto nenatoci vobec
  25. krtek 2

    Neštartuje -opravené

    no vidis vravim ze nemas problem snimac zohnat ci novy alebo pouzity je jedno nie?
×
×
  • Vytvořit...