tak so skusil nasimulovat poruchu snimaca kluky v tomto aute
po pokuse startovat to hodi chybu koherencia snimaca otaciek pri startovani
v meranych parametroch na dia (vstrekovanie) je to pri pokuse o start uplne mrtve neukazuje otacky motora ,DRV-0 tlak nafty-0 takze ak je ko neni sanca natocit
jedine co ma napada je to ze ten snimac u teba neni uplne mrtvy
snimac funguje tak ze cim rychlejsie sa toci zotrvacnik tym vyraba impulzy o vyssom napeti
ak neni uplne ok moze davat nizsie napetie a prave preto ked mu pomozes sprejom ze sa motor(nastartuje bez pomoci vstrekovani) tak sa zvysia otacky mottora a zakonite sa roztoci zot rvacnik rychlejsie a tym padom aj snimac vyroby impulzy o vyssom napeti a vtedy sa to moze chytit
inac si to vysvetlit neviem ,musel by si tam mat hlasku o poruche snimaca , a v meranych parametroch(vstrekovanie)by neslo absolutne nic to by ste museli vidiet na diagnostike
po vymene snimaca ,mazat chybu nemusi v tomto aute (odskusane) natoci hned len zavada sa zmeni z trvalej na prechodnu (ak tam je vobec zapisana)