Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    407sw 2.0 hdi nevrací se spojka

    odvzdusnenim nic nepokazis
  2. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    PP 2000 co je sucastou diaboxu ti nepojde na starsie auta aspon mne nesiel
  3. krtek 2

    407sw 2.0 hdi nevrací se spojka

    sice neviem zatim k comu ti to bude ale cislo tvoje sady je 2052 N1
  4. krtek 2

    407sw 2.0 hdi nevrací se spojka

    ako si vybral valecek ,odpojil si ho od trubky? ci ostal na trubke
  5. krtek 2

    407sw 2.0 hdi nevrací se spojka

    skontroluj ci netecie ak netecie skus odvzdusnit ,na tom valecku je odvzdusnovak ,povolis odvzdusnovak ,dvakrat trikrat zatlacis a vytiahnes spojkovy pedal a potom odvzdusnovak zatocis a vyskusaj ci sa to zlepsi
  6. krtek 2

    407sw 2.0 hdi nevrací se spojka

    ano slapnutim musi vykonat pohyb ,ked pustis pedal sa vydlicka vrati co si mohol vsetko zmrvit neviem ,nevidel som co si robil spojka sa ti chova akoby nebola tesna hydraulika ,hadicky trubky valecky ked bol valcek (z vidlicky)demontovany neslapol niekto na spojkovy pedal?
  7. krtek 2

    407sw 2.0 hdi nevrací se spojka

    vidlicka tlaci cez spojkove lozisko na pritlacny tanier spojky respektive pohybom paky vypinas spojku ked sa vydlicka vrati spojku znova sepne
  8. krtek 2

    407sw 2.0 hdi nevrací se spojka

    netecie ti brzdova kapalina na zem? (nahodou napr prasknuta trubka) je v tom kvapalina (hydraulika) a ovlada to ten valcek na pake prevodovky hadicka a trubky musia byt suche
  9. krtek 2

    406 2.0 HDi 80kw netáhne

    preventivne to vycistit mozes ale chce to diag
  10. su aj horsie auta vermi ,toto je najskor robota toho co si mu dal spojku menit
  11. to ja viem ze si to pisal , ja riesil preco mu to nehodilo chybu ,bola by tam ulozena prechodna zavada snimaca ta sa nevymaze sama ked ten snimac odpois chybu to hodi
  12. tak so skusil nasimulovat poruchu snimaca kluky v tomto aute po pokuse startovat to hodi chybu koherencia snimaca otaciek pri startovani v meranych parametroch na dia (vstrekovanie) je to pri pokuse o start uplne mrtve neukazuje otacky motora ,DRV-0 tlak nafty-0 takze ak je ko neni sanca natocit jedine co ma napada je to ze ten snimac u teba neni uplne mrtvy snimac funguje tak ze cim rychlejsie sa toci zotrvacnik tym vyraba impulzy o vyssom napeti ak neni uplne ok moze davat nizsie napetie a prave preto ked mu pomozes sprejom ze sa motor(nastartuje bez pomoci vstrekovani) tak sa zvysia otacky mottora a zakonite sa roztoci zot rvacnik rychlejsie a tym padom aj snimac vyroby impulzy o vyssom napeti a vtedy sa to moze chytit inac si to vysvetlit neviem ,musel by si tam mat hlasku o poruche snimaca , a v meranych parametroch(vstrekovanie)by neslo absolutne nic to by ste museli vidiet na diagnostike po vymene snimaca ,mazat chybu nemusi v tomto aute (odskusane) natoci hned len zavada sa zmeni z trvalej na prechodnu (ak tam je vobec zapisana)
  13. nejde ani na sprej?
  14. skusaj mozno sa podari mozno sa chyti ale v rozumnej chvili to nechaj tak aby si nevybil baterku
  15. jedine ze je v nom uvolneny magnet a ten poklepkava alebo skor vibruje cievka ide o to kde e zbytok snimaca ak je vo vnutri prevodovky je to nahouby ,rozstreli ti to aj novy snimac tiez pozri na spode prevodovky ,nechyba ten plechovy kryt prevodovky(polmesiac) spodny dekel motoru musis dat dole a pozret ci tam je ak tam neni uvidis zuby zotrvacnika a to je zle tade ti moze chytit bodrel a nasledne rozbit snimac
  16. v nom nema co cvakat je tam len cievka a magnet stejne treba novy snimac takto rozbite som to estte vzivote nevidel vecsinou to ohloda len spodok toto je vylamane cele
  17. hej vecsinou
  18. no musi byt spravna vzdialenost snimaca od zubov zotrvacnika pokial si dal podlozku pod snimac tak nie netrafi ho ale ak si nedal mozes ho hodit do kosa ,sice stejne ho hodis do kosa
  19. dal si tam aj tu podlozku?
  20. ci si ho ty nahodou neposekal pri vymene spojky tym ze si ho nevybral von ked sa manipulovalo s prevodovkou?
  21. zmeral si jeho odpor?
  22. tu mas jeho cislo 1920 8S
  23. tak mi daj udaje (meno adresu) do SZ a poslem ti ho 20 eur plus posta na dobierku
  24. nic som nedorabal ,jasne ze snimace maju vplyv na start bez snimaca otaciek nenastartujes vobec bez vackoveho tiez nenatocis to co som pisal som myslel tak ze asi moja rj motora si nerozumie vo vsetkom s univerz diag pretoze mam origo PP200 a tam mi ziadnu synchronizaciu neponuka ako keby to moja RJ motora neobsahovala
×
×
  • Vytvořit...