Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. no nie nahodou boli prvy vo vesmire ,aspon to tvrdia no ale mohol by si to namazat trochu mu to vrzga
    • 9
  2. krtek 2

    406 2.0HDI r.v 01 druhe radio

    na spinany plus od spinacky nemusis davat silnu poistku tym kablom vykon nejde len ovladanie velke ampere idu prave cez ten zlty hrubsi kabel trvalych 12 voltov tam ma poistku radio vlastnu hned nad stekrom myslim ze tou poistkou je chranene aj to ovladanie cerveny kabel ale nemam istotu a ked date na neho poistku naviac nic sa nestane
    • 13
  3. krtek 2

    Partner nestartuje

    daj vinkod
    • 22
  4. krtek 2

    406 2.0HDI r.v 01 druhe radio

    na scheme je AH25B privod od spinacky tak neviem preco ti to robi co popisujes moze byt ze niekto nieco tam uz bastlil tak v takom pripade ho natiahni od spinacky hruby kabel cislo +AA zltej farby pre istotu by som tam zaradil poistku lebo povodnu poistku v aute obides tymto zapojenim pre istotu by som premeral vsetky kable na tom konektore a mozno tam ten kabel je pod inym oznacenim od spinacky ale schema vravi jasne AH25B ale nemusi byt 100 percent pravda
    • 13
  5. ak mas moznost dat auto niekam do tepla do garaze tak daj a odsleduj ci sa to zlepsi taktiez to moze byt spatny motorcek ktory odobera vela amerov a rj vyhodnoti ze motorcek je pretazeny a aktivuje poistku
    • 14
  6. mozu tam byt necistoty, uvolnena kolajnicka pre sklo poskodene tesnenie v kolajnicke zatuhly snek v bovdene je toho viac co to moze brzdit
    • 14
  7. je tam poistka proti priskripnutiu ruky hlavy (hocicoho) ak to ide ztuha zrejme sa aktivuje a okno spusti dole kludne si to vyskusaj na spolujazdcovom okne (ak mas na nom automatiku)strc tam ruku aby ti ju pritlacilo ak motorcek narazi na velky odpor spusti okno o kusicek spet alebo uplne dolu
    • 14
  8. tak vyskusaj vyskac s oknom po po 1cm hore az bude zavrete podrz spinac na zavretie aspon 5 sekund
    • 14
  9. neodpojival si baterku?(baterky)
    • 14
  10. my to kedysi s kamosom davno robili bez vercajku tak ze sme pruziaciu jednotku dali medzi zarubnu v pivnici a zdvihakom na auto opreli z opacnej strany a stlacovali pruzinu po stlaceni sme ju drotami zaistili aby nevystrelila pocas stlacania musel jeden z nas stat na pruzine inak by sa dvihla a bez misky strelila do plafonu bola to sranda cely cas sme sa bali aby nam to nestrelio do xichtu operacia sa podarila ale uz by som to takto neskusal vac
    • 9
  11. krtek 2

    shanim angels eyes na peugot 406

    ale je ti dufam jasne ze to nebude mat uz homologizaciu ak natrafis na spravneho policajta alebo chlapika na stk tak bude problem
    • 8
  12. ked vidim tie hydraulicke pripravky pre servisy za tisice korun tak mi je do smiechu mozno to niekoho aj inspiruje ak nema stahovaky
    • 9
  13. no mozno to jedneho dna bude jeho tak preco by si to nicil?
    • 46
  14. krtek 2

    406 2.0HDI r.v 01 druhe radio

    na neorigo radio sa nemoze aktivovat ziadne economy mode pokial to napojis jak pisem vyssie bude to fungovat klasicky ako vsade inde otocis klucik doprava zapne sa radio otocis klucik dolava vypne sa radio economy mode robi bsi a ty bsi obides takze do nicoho nebude kecat a stejne kable od bsi by si nemal kde zapojit na obycajne radio mas proste poprehadzovane kable na konektore voci eurokonektoru na radiu to rele v bsi ked naskoci pusti na kabel 12v ked to rele odpadne pusti na ten kabel kostru a zrejme mas ten kabel napojeny na privod do neorigo radia a robi to bordel takze to zapojte ako som ti dal popis vyssie a pojde to bezproblemov
    • 13
  15. krtek 2

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    no lozisko na kuzeli neni urcite ak by bolo tak by len so stahovakom cuknul jednu otacku a lozisko spadne tu ho taha docelo dlho a vidno jak sa taha po oske za dalsie ty potrebujes klepat z vnutornej strany naboja tam nedostanes ani hodinarske kladivko
  16. krtek 2

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    a jak to vyklepes? sak tam sa ani na to nedostanes len kladivom snad razovym kladivom ale stejne by si musel vysustruzit nejaku platnu ku ktorej priskrutkujes naboj aj razove kladivo
  17. krtek 2

    shanim angels eyes na peugot 406

    su dva modely 406 stary a novy stary 1995-1998 novy -1999-2004 to je vsetko
    • 8
  18. krtek 2

    shanim angels eyes na peugot 406

    ale ved mas novy model nie? na new model su ale cena je tak zavratna ze to nema zmysel http://www.ebay.co.uk/itm/406-1999-2004-4DR-CCFL-Angel-Eye-Dual-Projector-Headlight-Chrome-for-PEUGEOT-/320767102077
    • 8
  19. krtek 2

    shanim angels eyes na peugot 406

    to sa nevyraba na 406 na stary model na novy asi hej ale niesom isty
    • 8
  20. krtek 2

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    tu mas inspiraciu
  21. krtek 2

    406 2.0HDI r.v 01 druhe radio

    pises ze pocujes cvaknut relatko a radio zblbne to je prave to relatko v bsi a je to privod 12voltov na origo radio toto proste zrus ako pisem vyssie
    • 13
  22. krtek 2

    406 2.0HDI r.v 01 druhe radio

    kukam schemu zapojenia origo radia a kabel BH10A je trvaly privod kabel AH25B je 12 voltov od spinacky kabel M841 -je kostra takze v tvojom pripade ide BH10A na zlty kabel radia AH25B ide na cerveny kabel radia M841 kostra ide na cierny kabel radia pozri si to ako to mas ty zvysne kable na konektore (od auta nie radia) odcvakni alebo vypichni z konektora a zaizoluj lebo tam je este privod od bsi a podobne somariny a to moze robit to co robi
    • 13
  23. krtek 2

    406 2.0HDI r.v 01 druhe radio

    ked to blbne potiahni si svoje kable a bude ok a mozno su len kable poprehadzovane na konektore treba merat voltmetrm kde co je ozzy bol rychlejsi
    • 13
  24. krtek 2

    406 2.0HDI r.v 01 druhe radio

    pokial ide o univerzalne radio potrebujes trvalych 12v (od baterky) , spinanych 12v od spinacky a kostru to vsetko si zmeraj co mas a co nemas pripadne si to dotiahnes a budes mat pokoj
    • 13
  25. pravdepodobne zltej farby bude aspon u 406 bola dufam ze nemas BSI inak tam nebude pripadne daj vin nech sa pozrem do SB co tam mas v tom aute
    • 31
×
×
  • Vytvořit...