Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    Problém se světly

    tiez este skus odpojit F 22 pod volantom a f 25 nechaj zastrcenu a sleduj svetla a potom zapoj obe poistky a odpoj packu steracov
  2. krtek 2

    Problém se světly

    nie nemam to v aute najskor niekde v poistkovke ale zistil som ze ta poistka F25 je pod napajanim az ked je klucik v prvej alebo druhej polohe takze vezmi skusacku alebo merak vytiahni tu F25 poistku a meraj na oboch zdierkach (klucik vytiahnuty) ak zdierka od strany spinacky ukaze 12 volt proti kostre neni to dobre a potom este odpoj z poistkovky 2 pinovy konektor od spinacky ci to zhasne alebo maj vytiahnuty klucik a meraj na tom dvojpin konektore oba kably nesmie byt napetie ani na jednom potom ten konektor odpoj od poistkovky tiez nesmie tam byt napetie a taktiez nesmie byt napetie ani na tom jednopinovom konektore na poistkovke od spinacky bavinme sa o hrubych kabloch od spinacky pockaj ale tebe sa to rozsvieti po otoceni klucika tak nic toto nerob nemeraj skus dalsi krok pisem nizsie
  3. krtek 2

    Problém se světly

    oprava ,ostrekovac svetlometov je tiez napajany z F25 nasiel som to ale napaja to len jeho rele nie priamo motorcek rele by som pohladal a vytiahnul
  4. krtek 2

    Problém se světly

    pise predne a zadne ostrekovace ak mas aj na svetlomety ostrekovace mozu byt napojene na tu istu poistku v knizke mi to uz nepise a v scheme ich tiez nemam problem bude najskor v kabloch a nie priamo v motorceku ten by jedine tak do skraru mohol ist ale overit odpojenim treba
  5. krtek 2

    Problém se světly

    sry mam anglicky manual v slovenskom pise cerpadlo ostrekovaca vies kde je ? na pravym prednym kolesom plastkovy podbeh musi dole
  6. krtek 2

    Problém se světly

    F25pod volantom ano? pokial pod kapotou je to F25 a to je palivove cerpadlo tak ktora to je?
  7. krtek 2

    Problém se světly

    odpoj konektor steracov ,vyber ten plast pod oknom a dostanes sa na neho ,sterace musis demontovat tusim a pokial mas zadny sterac tak aj zadny odpoj ale to asi nemas
  8. krtek 2

    Problém se světly

    to su sterace
  9. krtek 2

    Problém se světly

    npajanie spinacky cislo 12 odpoj este poistku F23 pod volantom zapalovac treba vylucit vsetko a skus otocit klucik potom odpoj F 11 a 12 pod volantom poistky brzdoviek opet otoc klucik ci sa zapnu svetla
  10. krtek 2

    Problém se světly

    pri poruche brzdovky svietia vsetky 3? pri nestlacenom brzdovom pedale
  11. krtek 2

    Volnoběžny regulačni ventil

    ano moze ,ale to moze robit aj dalsich 100 veci pokial je vyhlodany tak ho vymen
  12. krtek 2

    Volnoběžny regulačni ventil

    ano ale over si to takze kliknes na niektory ventil a tam klikni na OEM cisla ak medzi nimi bude tvoje cislo je to ok
  13. krtek 2

    Volnoběžny regulačni ventil

    nz
  14. krtek 2

    Volnoběžny regulačni ventil

    1920 1F https://autodily.automedik.cz/code/1-1/1/0/1920[spc]1F
  15. krtek 2

    Problém se světly

    mas nejaky iny typ BSI pravdepodobne novsi na tu schemu nemam proste je treba na skusku odpojit kabel z Bsi (ja ho mam ) na parkovacky cislo kablu W 18 u mna ale toto ti rozvieti(ked to hapruje len parkovacky) nie brzdy alebo proste odpoj celu bsi a otoc klucik ci sa rozsvietia svetla to tazne zariadenie je robene ciste len kablam?i alebo je tam aj nejaka riadiaca jednotka? k tej bsi isto to nemas takto?
  16. krtek 2

    vypnutí motoru

    v navode pisu ze je tam rozpinacie rele (v kludovom stave je prestrihnuty kabel v aute spojeny ako v orginale),chapem to tak ze pokial je vsetko ok a robis vsetko ok tak sa prestrihnuty vodic tym rele nerozpoji rozpoji v momente ked to bude chciet niekto ukradnut a vtedy to auto zdochne a moze hodit nejaku hlasku
  17. krtek 2

    Ostřikovače čelního skla

    no preco si to daval opravovat? nesliel predny ostrekovac? ak nesiel tak ti len vymenili hadicky na motorku ostrekovaca (nic ti neopravili) len to provizorne prekopali ,lebo prednny ostrekovac je dolezitejsi to iste akoby doma na baterii prehodis privod teplej vody za studenu a studenu za teplu
  18. krtek 2

    Problém se světly

    ok tak mas staru elektriku vytiahni zeleny konektor z BSI pod poistkovkou po volantom je 16 pinovy otoc klucik ak sa svetla nerozsvietia ,keca do toho ta bsi packou by mali svetla fungovat normalne dalej
  19. krtek 2

    Problém se světly

    hm tak podla vin tam ukazuje oba typy paciek da sa ti packa vytiahnut samostatne? prava aj lava? alebo je to v celku ako blok co sa nasuva na volantovu tyc?
  20. krtek 2

    Problém se světly

    luke napis vin nech vieme co mas vlastne za elektriku v aute
  21. krtek 2

    Problém se světly

    poistka 6 pod volantom? asi ano v knizke mi tiez pise nieco o FAP ci poistka 6 pod kapotou -tato je tiez napajanie BSI podla paciek poznas ci mas mux su gulate ,ale podla roku vyroby by si nemal mat
  22. krtek 2

    Spínacia skrinka

    nedosadali plasty?
  23. krtek 2

    Problém se světly

    packy mas ake nemux? toto skor vypada na spatnu kostru prever kostry svetiel aspon cosa tyka tych brzdovych svetiel a polovicneho jasu svetiel ak ma ziarovka spatnu kostru najde si nahradnu kostru napr cez ziarovku brzd svetiel cize vznikne seriove zapojenie svetiel a to potom svieti polovicnym jasom tiez to moze sposobovat tu samovolnu druhu polohu klucika na ziarovke brzdy je parazitne napetie ktore z opacnej strany po zmacknuti brzdy privedie to parazitne napetie na spinacku na vystupe a rozsieti kontrolky pristrojovky celkovo osetril by som vsetky kostry poistka F9 pod volantom je napajanie BSI jednotky takze to samovolne zapinanie svetiel sposobuje asi ona ked si ju vytiahol a prestalo to
  24. krtek 2

    Ostřikovače čelního skla

    pokial to dobre chapem ,predny ostrekovac ti funguje zapnutim zadneho ostrekovaca na packe ak ano tak ti len prehodili hadicky na motorceku ostrekovava
  25. krtek 2

    Nestartuje

    pri starte ukazuje na dia otacky motoru ?
×
×
  • Vytvořit...