Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Centralne zatvaranie dverí

    Zámek na 206 jsem rozdělaný neměl, ale u 406 je třeba nerozebíratelný, takže když ho rozebereš uvidíš uvnitř zmíněný mikrospínač. Nekdy jsou ty zámky snýtované, ale to se dá taky vyřešit..., nebo jiný z vraku.
  2. koblih69

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Co je tu blbě? No chybí to foto :D ... jojo už to jede.... to je jasný není tam žádnej Pežot [upravil dne 3/10/12 22:27 od koblih69]
  3. koblih69

    Zhoda dielov

    No tak 200 Eček snad né . Jinak samozřejmě chápu. Nedávno jsem to řešil s tátou, který se bránil zuby nehty já mu nakonec dovezl identické auto a bilance byla, že za 10 tis. dostal auto ve výrazně lepším stavu a ještě mu jedno zbylo na ND.
    • 15
  4. No vidíš, ani to nebolelo
  5. koblih69

    Zhoda dielov

    Jó vlastně viděl... a nějak nespojil - díky za nakopnutí Rozhodně neopravovat !!!
    • 15
  6. Po Helčině kamarádce nebo po tý díře v zemi ?
    • 38
  7. koblih69

    Zhoda dielov

    I když jsem ani fotku neviděl tak nejspíš opravdu neopravovat. Zbytek rozprodat na ND a koupit jiný kousek.
    • 15
  8. koblih69

    disky + pneu

    Rozdíl mezi 16 a 17 u mě dělá odchylku 1,5 km/hod. takže tím se přliš při výměnně nevzrušuju. Rozdíl ve stabilitě je nicméně nevidím ho tak propastně. Denně jezdím stejnou trasu a rozdíl třeba mezi 406 a 407 je opravdu propastný (bez zásahu ESP) Nicméně u 16 a 17 kol věřím, že to aspousta řidičů ani nepostřehne.
    • 60
  9. koblih69

    Centralne zatvaranie dverí

    Dělá to spínač v zámku, případně by to mohl být kabel k němu. Naposledy jsem to tady psal tak před týdnem.. ach jo.
  10. No nebudu komentovat jeslti je to reklama nebo ne, ale teda narovinu po shlédnutí sekce \"Další zajímavosti\" mě napadlo jenom: Já jsem teda při opravách elekroniky velký prase ale totok :D:D
    • 8
  11. koblih69

    teplomer

    mirec taky ... tak teď můžeme tohle vlákno zprznit
  12. Já už raději mlčím snad jen, že mě to tak mrzelo...
    • 8
  13. koblih69

    Založení živnosti

    Chlapci to je trohcu mimo téma... já to uváděl jako příklad jak získat potřebný výuční list.
    • 24
  14. Celkem by mě zajímalo jak se takovej kablík porouchá
  15. Líp ho asi nekoupíš ani v replice teda myslím ten komplet s kabelem.
  16. Kolik že stojí ten origo v Pežo?
  17. koblih69

    teplomer

    né jen špatně reagoval na předchozí vlákno
  18. No tak to psát asi nemusím. Ale když už jsem to hledal: OEM Pežo - 4534 67 viz FOTO ( komplet s kablíkem ) Náhrada např. Facet: 7.1213K s kablíkem nebo 7.1213 bez kablíku
  19. koblih69

    Přední Tlumiče Hdi

    Tlumič přední levý má OEM kód: 5202 NF Tlumič přední pravý má OEM kód: 5202 NG Podle toho kódu 100% identifikuješ správný díl u každého běžného dodavatele. Můžeš vyzkoušet na Webu Kelly, Elitu apod. Jinak asi nejlíp uděláš když do Mototechny už nepůjdeš a napíšeš uživateli Badisák. Ušetřené peníze pak můžeš poslat na konto nějaké charity
  20. No ale podle OEM ano, dej se vin prosímtě...
  21. koblih69

    netahne

    Výfukem?
    • 36
  22. koblih69

    Založení živnosti

    Ano je to tak jak píše Peta. Jinak ten učnák je v Praze na Lhotce, mohl bych zjistit přesně...
    • 24
  23. Jak našlo? Musíš hledat podle VIN a OEM kódu.
  24. koblih69

    Zhoda dielov

    To MUX auto má tzv. multiplexní síť což je dneska běžné, ale tenkrát to začínalo.... na 1. pohled to poznáš podle tvaru páček, ale mírně jiný tvar má i volant a jeho Airbag. U Bagu spolujezdce si nejsem 100% jistý ale mám pocit, že měl 2 pyropatrony místo jedné u neMUX modelu. Palubka samotná by použít šla.
    • 15
  25. Já ti asi nerozumím - dyť je každý úplně jiný
×
×
  • Vytvořit...