Zámek na 206 jsem rozdělaný neměl, ale u 406 je třeba nerozebíratelný, takže když ho rozebereš uvidíš uvnitř zmíněný mikrospínač. Nekdy jsou ty zámky snýtované, ale to se dá taky vyřešit..., nebo jiný z vraku.
No tak 200 Eček snad né . Jinak samozřejmě chápu. Nedávno jsem to řešil s tátou, který se bránil zuby nehty já mu nakonec dovezl identické auto a bilance byla, že za 10 tis. dostal auto ve výrazně lepším stavu a ještě mu jedno zbylo na ND.
Rozdíl mezi 16 a 17 u mě dělá odchylku 1,5 km/hod. takže tím se přliš při výměnně nevzrušuju. Rozdíl ve stabilitě je nicméně nevidím ho tak propastně. Denně jezdím stejnou trasu a rozdíl třeba mezi 406 a 407 je opravdu propastný (bez zásahu ESP) Nicméně u 16 a 17 kol věřím, že to aspousta řidičů ani nepostřehne.
No nebudu komentovat jeslti je to reklama nebo ne, ale teda narovinu po shlédnutí sekce \"Další zajímavosti\" mě napadlo jenom: Já jsem teda při opravách elekroniky velký prase ale totok :D:D
No tak to psát asi nemusím. Ale když už jsem to hledal:
OEM Pežo - 4534 67 viz FOTO ( komplet s kablíkem )
Náhrada např. Facet: 7.1213K s kablíkem nebo 7.1213 bez kablíku
Tlumič přední levý má OEM kód: 5202 NF
Tlumič přední pravý má OEM kód: 5202 NG
Podle toho kódu 100% identifikuješ správný díl u každého běžného dodavatele. Můžeš vyzkoušet na Webu Kelly, Elitu apod. Jinak asi nejlíp uděláš když do Mototechny už nepůjdeš a napíšeš uživateli Badisák. Ušetřené peníze pak můžeš poslat na konto nějaké charity
To MUX auto má tzv. multiplexní síť což je dneska běžné, ale tenkrát to začínalo.... na 1. pohled to poznáš podle tvaru páček, ale mírně jiný tvar má i volant a jeho Airbag. U Bagu spolujezdce si nejsem 100% jistý ale mám pocit, že měl 2 pyropatrony místo jedné u neMUX modelu. Palubka samotná by použít šla.