Cena byla 1200,- což pavažuju za přijatelné. Bohužel třeba v Mikroekonomii je bez grafů skoro nemožný to pochopit. Stále jsem se tomu bránil a snažil se zapoamtovat vzorce, ale po pochopení grafů my zbylo ze 2 stran vzorců 3 které se odvodit nedaly, resp. daly taky, ale to bych v průběhu testu nestihnul. Navíc jsem zmatkář a pod tlakem dělám chyby a potřebuju si ověřit, třeba výpočet kořenu kvadr. rovnice, nebo průběh derivované funkce abych nenesl tu chybu do dalších výpočtů... Ono dneska nemá taková kalkulačka moc význam, ale NB, tablety a telefony jsou zakázané a kalkulačky ne.
Jinak jěště k tomu proč jsem se rozhodnul pro TI - 89, nejvíc se mi líbí ten NSPIRE ale je to hrozně okatý, už to vypadá moc nabušeně. Takže jsem volil mezi TI a Casio a myslím, že TI se potom prodá lépe než Casio.
[upravil dne 3/3/13 13:24 od koblih69]