Jenom ještě jedna poznámka - já se velmi těším, že se tu opravdu objeví kvalitní úpravy. Ono tu pár šikovných lidí je - většinou samozřejmě s benzíňáky, ale s ostrými vačkami, sníženou hlavou, upravenými mapami, laděnými svody, upraveným sáním ... Tihle lidi tady neplácají ptákoviny a mají můj obdiv. Pak je tu druhá skupina kterou nazývám \"větší Turbo + větší vstříky\" a ti se tady objeví a zase zmizí. Nakecají toho hromadu, graf žádnej, po nějakém čase se po nich slehne zem. Dalším znamením bývá, že jsou hrozně tajemní a vědí kolik koníků to má ale víc neprozradí
Takže fandím těm co to myslí vážně a těším se na kvalitní úpravy !