Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Odlucovac kondenzatu ke kompresoru

    Čekal jsem spoustu příspěvků od profíků a kupodivu nic... já mám odlučovač přímo na kompresoru. Pokud máš rozvod v plastu tak se myslím nemusíš bát ho dát taky na začátek. Jinak to pro domácí použití není nijak citlivé já koupil na Aukru starý ruský a funguje úplně OK. Při lakování nemám s kondenzátem problém u ostatního je to podle mě jedno.
  2. No benziňáky zase tolik trháním silenbloků netrpí, takže napřed kouknout který to je. On to může být klidně jen držák výfuku a pod. Svíčky bych vytáhnul a kouknul na ně. Mohlo by na nich být rovnou vidět který válec zlobí.
  3. koblih69

    407-607.....co je lepší?

    Od rozhodnutí do reálné koupě bývá dost dlouhá cesta
  4. Asi to budou 2 věci, jednak něco co auto rozvibruje a jednak něco co pak začne rezonovat
  5. koblih69

    brzdové kotouče

    No tak vono pokud za 1000,- v pohodě seženeš Bosch tak fakt nevím co by mě donutilo... Navíc moje představa o výdrži kotoučů je kolem 100 tis.
  6. u 1,6 benzínu?
  7. Já bych na diag. moc nespoléhal za mě asi elektrika - svíčky, rampa... prostě opravdu vynechává jeden válec. Setkal jsem se i s podfouknutou (nedotaženou svíčkou).
  8. koblih69

    Podpis - obrázek

    Jo, utíká před AUDI... v další fázi odhodí nos ... ty vobrázky v podpisu bych taky zakázal [upravil dne 12/8/12 23:22 od koblih69]
  9. koblih69

    Výměna ramene??

    Výměna je tady popsaná stačí pohledat, ale není to nic strašného.
  10. Kup oba Sidem, Impregon jsou vyhozené peníze
  11. koblih69

    poradte

    + zkontoluj konektor váhy vzduchu.
  12. koblih69

    Problem s palubnim pocitacem

    Je to 10A
  13. Manželka jednou přijela na vrakáč kde jsem měl zamluvenou výztuhu nárazníku na 406. Chlapci koukali kam to jako chce dát. Stáhla střechu a píchla to tam zvenku na stojáka
  14. Ano přesně tak
  15. Myslím, že F600 to měl stejně
  16. Mám F500, páčky na podlaze mám 2 jedna je sytič a druhá startér
  17. koblih69

    Výměna ramene??

    A proč bys to v kelly kupoval celý? Tak tam kup jen ty silentbloky ne?
  18. Problém to není zlášť né u tvrdých plastů, které popisuješ. Lakoval jsem totéž a bylo to mnohokrát stříknuté cockpit sprejem a bylo to úplně OK. Zdrsnění smirkem 1000 základ na plasty...
  19. No tak vidíš, když bude dělat blatník dá mu to stejnou práci a dostane min. 2x tolik ... a má jistotu, že to bude držet
  20. Jo? A o jaký díly jde a kolik za to chceš dát?
  21. No abychom byli poctiví tak třeba různý přípravky s obsahem silikonu jsou dost houževnatý. Já tomu lakýrovi rozumím - hromada prcání s malejma dílama a když to nebude držet tak nad tím stráví hromadu času za ničemný peníze... Koukám, že jsem napsali s PeTrem to samý [upravil dne 12/8/12 20:41 od koblih69]
  22. Nic
  23. Musíš dát na té závadě F6 a podívat se co je to za číslo chyby...
  24. koblih69

    Výměna ramene??

    Můžeš je vyměnit zvlášť čísla máš v příloze. Rameno.pdf [upravil dne 12/8/12 19:44 od koblih69]
  25. koblih69

    Výplně do dveří - izolace

    Molitan je samozřejmě jako výplň dveří nesmysl, ten mikroten na něm ještě větší, pokud teda nechceš šustit do rytmu a kupovat nový dveře místo těch shnilejch. Každá sranda něco stojí a to platí i tady. Nicméně viděl jsem poměrně dobře odvedenou práci z bitumenovejch plátů na střechu, který zbyly jako odpad
×
×
  • Vytvořit...