Molitan je samozřejmě jako výplň dveří nesmysl, ten mikroten na něm ještě větší, pokud teda nechceš šustit do rytmu a kupovat nový dveře místo těch shnilejch. Každá sranda něco stojí a to platí i tady. Nicméně viděl jsem poměrně dobře odvedenou práci z bitumenovejch plátů na střechu, který zbyly jako odpad