Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Odčerpanie nadrže

    Doporučuju si napřed natáhnout tím balónkem a pak teprve připojit ten motůrek.
    • 38
  2. koblih69

    Odčerpanie nadrže

    Ano klidně třeba i takhle.
    • 38
  3. Pokud ti jden vstřik takhle propouští do zpátečky tak bude prostě při plné zátěži nedostatečný tlak.
    • 29
  4. koblih69

    anténa

    Nevím co máš na střeše, takže těžko radit. Pokud je pasivní tak můžeš hned pod střechu dát kvalitní předzesilovač. Bohužel v ČR jsou k sehnání tak 2 typy co za něco stojí ostatní je horší než původní. Otázkou je v jakém stavu je třeba anténa, nebo její \"přizemění ke střeše\"
    • 74
  5. koblih69

    nekdo ochotny s EBAY uctem ?

    Jedna poznámka - už o tom trochu psal h4wk3y. Nemá žádný smysl přihazovat v průběhu aukce. Nedělám to nikdy. Pouze tehdy když je kup teď tak nízká, že hrozí že by to někdo koupil rovnou. Takže jen sleduju, 2 minutky před koncem se přihlásím, synchronizuju si čas a cca 10 s před koncem odklepnu příhoz. Pokud přihazuješ průběžně dáváš ostatním najevo svůj zájem a šroubuješ cenu úplně jinam než mohla být
    • 54
  6. koblih69

    Odčerpanie nadrže

    Jeslti má nebo nemá čerpadlo nevím, stačí kouknout jestli je tam balónek, ne? Pokud nemá čerpadlo tak mám báječnej postup. Vezmi hadr obal ofukovací pistoli vraž jí do nádrže a sundanou hadičku od filtru prodluž do kanystru ... a nepřežeň to s tlakem kompresoru
    • 38
  7. koblih69

    Antipollution fault

    Předpokládám, že to nezmizelo 2: den ale po dalších 5-ti startech. Bez diag je to zbytečná diskuse.
  8. koblih69

    FAP cena

    Vezme ruční měřák za ani ne 1500,- USD a za minutu je s tebou hotovej
    • 22
  9. koblih69

    nekdo ochotny s EBAY uctem ?

    OK, super. Jnom dodám: pokud má teď třeba 100 a ty hodíš 200 tak to přihodí jen tolik aby jsi ho překonal ale když začne přihazovat někdo další tak systém bude za tebe přihazovat až do 200 automaticky....
    • 54
  10. koblih69

    nekdo ochotny s EBAY uctem ?

    Jejda, jak ti to mám vysvětlit? Tu přihazuje samo. Nemusíš nic nastavovat. Musíš hodit víc nez má on nastavené maximum.
    • 54
  11. koblih69

    nekdo ochotny s EBAY uctem ?

    Jak nastavit? Co chceš nastavit? Prostě ho musíš přehodit. Musíš dát víc než je jeho nastavená cena.
    • 54
  12. koblih69

    Odčerpanie nadrže

    Buď sepni relé čerpadla a nebo dej 12V přímo na čerpadlo. A vlastně není to náhodou tak, že se ti spustí rovnou po zapnutí klíčku?
    • 38
  13. koblih69

    lambda sonda, motor TU5JP4

    Mrkni na net, najdeš obrázky jak má ta strmost průběhu vypadat a jak to vypadá když lambda slábne.
    • 10
  14. koblih69

    Nefunkční topení

    No tak mylsím, že z tohohle vlákna je dostatečně jasné, že je to nesmysl. V tom servisu počůrej dveře a jeď jinam.
  15. koblih69

    nekdo ochotny s EBAY uctem ?

    Ten druhej tam má nastavenou nějakou vyšší částu než dáváš a tím pádem to přihazuje automaticky jak tam dáš příhoz. To je stejný jako na Aukru...
    • 54
  16. koblih69

    lambda sonda, motor TU5JP4

    Vada vyhřívání je nejvíc znát u studeného motoru. Chvilku po startu to jede bez lambdy ( musí mít čas se vyhřát ) pak se přepne na regulaci podle lambdy, ale motor je ještě studený. Potom je problém když nejde výhřev. Až se motor ( resp. výfuk ) zahřeje tak je to zase víceméně OK. Pokud by byla špatná ( \"slabá\" ) tak to moc jinde nepoznáš, projevuje se to třeba na zvýšené spotřebě, ale auto leniví pomalu.... kdežto na to volnoběhu je to hned.
    • 10
  17. koblih69

    Antipollution fault

    U benzínu spíš ne, není to tak citlivé jako nafta. Potřebuješ diag a reálnou vadu, která to způsobila.
  18. koblih69

    Antipollution fault

    Můj Fiátek 500 jde na 2 válce stále...
  19. koblih69

    FAP cena

    Jojo to jsme my. Každej jenom myslí na to jak co vobechcat, uplatit, podfouknout
    • 22
  20. koblih69

    lambda sonda, motor TU5JP4

    Záleží v čem je problém - může být přerušené vyhřívání, to se snadno proměří. U starší většinou bývá problém v tom, že už není tak \"rychlá\" což se nepozná jinak než osciloskopem.
    • 10
  21. koblih69

    Nefunkční topení

    Hm to byl teda zajímavej servis
  22. koblih69

    Chyba P1435 307/2002

    Jezdím denně 80 km - okreska a vesničky, nahoru dolů, samá zatáčka, regeneruje se mi po cca 600 km, ale málo kdy si toho všimnu.
    • 19
  23. koblih69

    virtual tuning

    Já hlasuju za černou lesklou a znak pryč.
  24. koblih69

    Rozvody u 106

    Težko radit třeba cenu když nenapíšeš co máš za motor
  25. koblih69

    lambda sonda, motor TU5JP4

    Na emisích poznají houby. Ano dá se podle měření tipnout, ale nemůže 100% říct, že to způsobuje lambda protože on měří to co leze ven a ne signál z ní. Místo slepého měnění je potřeba lambdu změřit osciloskopem. Klidně to může být někde jinde ( krokáč, netěsné sání... ) a lambda se to snaží doregulovat, ale rozsah nestačí. U tebe ten rozdíl nebude velký takže to ještě nepadá do chyby typu \"překročena regulace lambda\" Jinak na regulaci volnoběhu má vliv ta 1. [upravil dne 21/9/12 14:13 od koblih69]
    • 10
×
×
  • Vytvořit...