Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Tlumiče vyměníš snadno, ale poud nejsou úplně mrtvé a vyteklé tak to klepaní asi nebude od nich. CHtělo by to zvednout a kouknout kde je vůle.
  2. engine oil level ?
  3. Těsnění dveří se sice namazat silikonem dá, ale já to následný vrzání nikdy nevydržel, takže mažu parafínem.
  4. koblih69

    výměna čidla ABS

    Hlavně zkontroluj jestli ten kroužek není prasklý.
  5. To by mohlo být.. nevím jak je to u 307, ale bude to něco jako \"ICE ALERT\" nebo Black Iice Warning\" nebo něco takového
  6. To je pregnantní popis: \"...něco mi asi chce říct PC\" :D:D Asi to bude chtít tu hlášku přečíst
  7. Davídku, když na ten plyn šlápneš na doraz tak se ten limiter dočasně vyřadí a ty můžeš jet kolik chceš Je to velmi praktická věc.
    • 23
  8. koblih69

    Xenonove vybojky

    Super a kam to ještě hodíš? Je fakt, že vo tak smysluplný téma by neměl nikdo přijít
  9. Co jsi tam dal za olej?
    • 16
  10. Týhle hlášce nerozumím, myslím, že to bylo jinak .... ale to je jedno, zajeď na pořádnou diagnostiku. Tohle je k ničemu. [upravil dne 18/10/12 17:57 od koblih69]
    • 35
  11. Tady máš 68 stran zkušeností
  12. koblih69

    Rachot u rozvodů

    Řemenice na klikovce. Rozhodně nejezdit a zkontolovat i rozvody.
    • 10
  13. Proč jsi nenapsal o jaké motor se jedná?
    • 16
  14. A k čemu jinému by se to používalo?
    • 23
  15. Hm asi to psalo trošku něco jiného, že
    • 35
  16. Po tom Antipollution fault a catalysm converter fault ti nesvítila kontrolka MIL? Nějak se mi nechce věřit, že by tam ta chyba nebyla.
    • 35
  17. Zanesený filtr pevných částic? U benzínu? Někdy mám pocit, že přemíra informovanosti škodí Až ti to spadne do nouzáku zajeď k někomu na origo diag a hoď sem chybu, která tam bude.
    • 35
  18. Libovolnou pěnu na sklo která je na bázi čpavku, běžně k dostání v drogerii. [upravil dne 18/10/12 14:28 od koblih69]
    • 11
  19. koblih69

    Auto pro manželku

    Jojo bylo to asi tohle: http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2006012501 ale podmínkou je, že se dá sehnat ta sada...
    • 8
  20. koblih69

    Auto pro manželku

    Ticcino jestli můžu radit tak to hledáním problému serva může být někdy běh na dlouhou trať. Buď ať ti prodávající 10k sleví a nebo ať si to vyřeší, nemyslíš? Je kapalina hodně napěněná?
    • 8
  21. Navrhuju napsat moderátorům aby dali ban všem uživatelům, kteří neodpověděli a 2 bany těm co odběhli od tématu... Altíků je na obou modelech 4 prcinky druhů ( Valeo Bosch každý XY typů ) volnoběžka je podle mě pro všechny stejná.
    • 15
  22. koblih69

    2.2 Hdi Váha vzduchu

    Pokud jsi čistil váhu lihem tak tam klidně mohl zůstat povlak. Měl by se použít buď sprej na váhy nebo Isopropyl
    • 6
  23. koblih69

    šrouby na čepe

    jojo to je pravda taky jsem si říkal, když jsem hledal ty momenty...
    • 16
  24. koblih69

    Lidskej vkus

    No vidíš takže naděje je
  25. koblih69

    Lidskej vkus

    Tyhle už jsou prodaný? http://www.saxoclub.net/index.php?ind=gallery&op=foto_show&ida=2523 asi už jo :D:D ale von to koukám nebyl inzerát [upravil dne 17/10/12 22:12 od koblih69]
×
×
  • Vytvořit...