Týhle hlášce nerozumím, myslím, že to bylo jinak .... ale to je jedno, zajeď na pořádnou diagnostiku. Tohle je k ničemu.
[upravil dne 18/10/12 17:57 od koblih69]
Zanesený filtr pevných částic? U benzínu? Někdy mám pocit, že přemíra informovanosti škodí Až ti to spadne do nouzáku zajeď k někomu na origo diag a hoď sem chybu, která tam bude.
Ticcino jestli můžu radit tak to hledáním problému serva může být někdy běh na dlouhou trať. Buď ať ti prodávající 10k sleví a nebo ať si to vyřeší, nemyslíš?
Je kapalina hodně napěněná?
Navrhuju napsat moderátorům aby dali ban všem uživatelům, kteří neodpověděli a 2 bany těm co odběhli od tématu...
Altíků je na obou modelech 4 prcinky druhů ( Valeo Bosch každý XY typů ) volnoběžka je podle mě pro všechny stejná.
Tyhle už jsou prodaný? http://www.saxoclub.net/index.php?ind=gallery&op=foto_show&ida=2523 asi už jo :D:D
ale von to koukám nebyl inzerát
[upravil dne 17/10/12 22:12 od koblih69]