Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Nastavení žhavení 2,2HDi

    Motor jistě žhaví podle jiného čidla teploty než to které se zobrazuje na displeji. Jinými slovy je mu jedno jesli jsi prděl na zrcátko nebo ne nastavit to myslím nejde, není ani důvod.
    • 6
  2. koblih69

    žárovky H1

    bude kšeft
  3. koblih69

    žárovky H1

    Tož co sa divíš? Dyť to má deklarovanou násobně menší životnost než obyč. žárovka. To přežhavené vlákno se prostě musí projevit.
  4. koblih69

    1.6 hdi zvlastny zvuk

    Dopracovali jsme se k tomu, že když člověk alespoň trochu ví o co jde, koupí kvalitní sadu aniž by za ní zaplatil značkovou cenu.
    • 49
  5. koblih69

    žárovky H1

    Jo a co jsi koupil Cool Blue a nebo SilverStar? Trefil jsem se co?
  6. koblih69

    Spojka na 2.2 JTD

    Spojka se dvěma masovými setrvačníky :D:D
    • 24
  7. koblih69

    žárovky H1

    Pánové nezlobte se na mě ale to je prostě trapas. Kupujete ty nejsra...jší šmejdy a je vám jedno jak budete mít vočouzený paraboly nebo že to nevítí hlavně, že budete vypadat cool. Žárovky HOD jsou blábol který snad nemůže soudný člověk brát vázně. Kupte si kvalitní žárovky od kvalitního výrobce ( Osram, Philips, GE... ) a nevymejšlejte kraviny. Zázraky se nedějí. Nahazujete tu jednu čínskou šajzku za druhou a píšete o dobrém svícení? Chcete bílé světlo (přesvícené vlákno) a vysokou životnost? Já bych chtěl obřího trpaslíka [upravil dne 19/11/12 22:02 od koblih69]
  8. koblih69

    Asi zlobí turbo

    Na lopatkách se usazuje karbon, což může mít vliv jak na nevývahu rotoru tak na změnu obtékání lopatek. Takže pokud se ti chce turbo vyndat tak vyčištěním nic nezkazíš a navíc zkontroluješ jestli tam není nějaké poškození a vůle.
    • 15
  9. koblih69

    Oprava zadnej napravy

    Dělal jsem to, povolit to šlo.
    • 15
  10. koblih69

    Geocaching

    Znám ho velmi dobře, teda pokud myslíš ten pocit kdy mi děti likvidují moji Cash
    • 42
  11. koblih69

    Asi zlobí turbo

    Nejde ani tak o to jeslti je to TD nebo HDI. Pokud máš podezření, že ti jde olej do sání, sundej hadici turba dole a vylej co tam je. Pokud je tam trochu oleje tak je to normální, pokud vyleješ půl litru tak je to průšvih. Mimochodem: pískání značí buď nějakou netešnost na přírubě a pod. a nebo třeba opotřebení lopatky, s prolínáním oleje to spíš nesouvisí.
    • 15
  12. Jojo je to tak, hledal jsem kde je volba povolení nezávislého topení na diag abych to zakázal, ale nenašel jsem.
    • 17
  13. koblih69

    106 tlumiče

    Pokud vybíráš z těhdle 2 tak asi raději nech ty původní.... napiš uživateli Badisák (viz inzerce) a budeš se možná divit za kolik se dá koupit kvalitní tlumič.
  14. koblih69

    Asi zlobí turbo

    S meluzínou jsem u 406 najel 140 tis. a nový majitel sice při koupi ode mě dostal i jiné turbo, ale myslím, že ho nebude potřebovat [upravil dne 19/11/12 19:32 od koblih69]
    • 15
  15. Kolem nuly trvá u tohohle motoru cca 10 km než se zahřeje k cca 80 stupňům, pokud ti to jde pomaleji tak vymeň termostat.
    • 17
  16. Deš na to moc odborně Zatáhni pevně za každý kabel a ten zlomený se ti začne natahovat jen na bužírce
    • 31
  17. koblih69

    žárovky H1

    Ježíš kde to furt berete, takový šajzky :D:D
  18. Tady jsou nějaké příspěvky, ale když pohledáš tak je tu spousta dalších:
    • 17
  19. Co to bylo za diag?
    • 17
  20. hoď sem to schéma a VIN Je tam předhřev nafty, topná mřízka v klimatizaci, ale předhřev vody [upravil dne 19/11/12 18:40 od koblih69]
    • 17
  21. Seš si jistej, že tam něco takového máš? Není spíš vadný termostat?
    • 17
  22. koblih69

    106 chip

    Diesel bez turba nemá smysl řešit.
    • 11
  23. Určitě bych to nepřibližoval dig. zoomem, ten algoritmus bývá mizerný. Pokud není optický zomm tam prostě max. rozlišení a výřez dělat až v PC.
    • 15
  24. Tohle téma už tu také párkrá t je tak jen zopakuju, že běžně jezdím na otočku PL - Rybnik a podobně, což s nějakým ježděním po stavbách dá cca 950 km. Vůbe c mi to nepříjde, Když pak mám jet Chorvatsko, tak sepisuju týden dopředu co připravit a zkontrolovat. Klid bude to OK
    • 56
  25. koblih69

    uni ovladač-dvb-t tuner

    Ten z lidlu je opravdu dobrý až na vyblitý displej, ale funkčně OK. Nicméně se Sencorem nefunguje.
    • 13
×
×
  • Vytvořit...