Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Kvalita pneu

    Naprosto nesmyslný žvýsty autora o ničem - to že guma tvrdne tuší i malé dítě. Nicméně i mezi naprosto novými pneumatikami jsou fatální rozdíly. Stejně tak mezi starými, tím spíš pokud byly různě skladované. Nechápu, že vůbec někdo takový balast zveřejní. [upravil dne 16/4/13 09:48 od koblih69]
  2. koblih69

    tlmice

    Dobře děláš, měl bys špatný spaní
  3. koblih69

    tlmice

    No tak ti to napíšu natvrdo, před 20-ti lety to byla bomba, dneska bych to na auto nedal
  4. koblih69

    Lidskej nevkus

    Není, v bílé nebo černé vypadá OK... nicméně v matné modré by vypadala hnusně i Táňa Kuchařová
  5. koblih69

    tlmice

    Nechápu proč jsi sem zadal dotaz... když si to stejně uděláš po svém
  6. koblih69

    Prosím o radu před koupí

    Asi byl i LP blatní, ale kapota se opravdu nedá poznat z fotek téhle velikosti. Ať ti pošle pořádné fotky ze všech stran a né za přímého sluníčka.
  7. koblih69

    Rozkmitaná řemenice na volnoběh

    Pevná je nesmysl, akorát tak odejde volnoběžka... náhrada za 3500,- je malinko drahá, dneska koupíš druhovýrobu za 1300,-
  8. koblih69

    Prosím o radu před koupí

    Polož prodejci jednoduchou otázku - v popisu uvádíte nebourané, přesto je z fotografií zjevné nepřesné spasování předního nárazníku a jiný odstín. Bylo tedy auto bourané? ... No a podle odpovědi se pak zařídíš. Varianta A: né to se vám jenom zdá - dělá z tebe debila Varianta B: né to je jen přelakované kvůli oděrkám z parkoviště - dělá z tebe debila Varianta C - ano máte pravdu lhal jsem úmyslně, myslel jsem, že se na to nepřijde - dělá debily ze všech [upravil dne 15/4/13 22:30 od koblih69]
  9. koblih69

    Prosím o radu před koupí

    No a Marcelko, jaký fotky myslíš že komentuju?
  10. koblih69

    Prosím o radu před koupí

    A coo chceš vědět? Z těch mizernejch fotek není vidět skoro vůbec nic. Po té bouračce trochu netrefili barvu a spasování nárazníku
  11. koblih69

    Rozkmitaná řemenice na volnoběh

    O kolik ta řemenice lítá?
  12. koblih69

    Rozkmitaná řemenice na volnoběh

    Jo to je mi jasný, ale tohle není setrvák proti převodovce, ale celá sestava příslušenství se třese s motorem, takže nevěřím, že by to mělo vliv. Řemenice by klidně mohla být už v háji, pokud to byla nějaké levnější značka...
  13. koblih69

    Rozkmitaná řemenice na volnoběh

    Ozzy sorry, ale to co chceš naznačit se mi nezdá
  14. koblih69

    Rozkmitaná řemenice na volnoběh

    Pak se přiznám, že moc nevím kam tvůj dotaz směřuje
  15. koblih69

    stromček WUNDER-BAUM

  16. Tak pro ty, kteří ještě nevěří - dnes přišla odpověď na moje dotazy. Měl jsem jich poněkud více takže připjím jen tu odpověď na dotaz zda muí mít fólie na zadních a zadních bočních dveřích atest: Vážený pane, odpovědi na Vaše dotazy jsou následující : 1) ano, použité fólie musí mít příslušný Atest8SD….. (a číslo atestu), který uděluje Ministerstvo dopravy, odbor silničních vozidel 2).... Tak jenom abychom předešli zbytečným dohadům
  17. koblih69

    Rozkmitaná řemenice na volnoběh

    No to že se na 2.0 HDI rozsype řemenice je jedna z nejčastějších závad popisovaných tady na fóru, takže vítej v klubu PS: oprav to dříve než ti shodí řemen a ten se zamotá do rozvodů a ende...
  18. koblih69

    Kontrola vozu před koupí

    Na stk řeší akorát geo předku a ještě jen tak aby se neřeklo (naposledy jsem tam byl dneska )
  19. koblih69

    tlmice

    Vzhledem k tomu, že KyB se dá koupit za skoro stejný peníze preferoval bych je spíš než Monroe.
  20. koblih69

    406 – co se to stalo u sání?

    Co je pertlovací sada? Vrtačka, vrták a kousky tvrdého drátu?
  21. koblih69

    vecicky Peugeot

    No tak podobná Čína jako je v odkazu stojí řádově od 10-ti USD opravdu kvalitní hodinky cca 150 USD, ale uměl bych sehnat i kolem 100 USD + něco úprava. Nicméně na 1000% říkám, že dříve než v Srpnu na to nesáhnu
  22. koblih69

    Kontrola vozu před koupí

    1. to problém není stejně bys musel na evidenčku 2. typoval bych vadné spodní silentbloky což není tak hrozná oprava. 3. no to se těžko posuzuje - musíš si to poslechnout. Můžu to být znak horších vstřiků 4. to je normální neměj strach. Asi to zní celé dobře, trochu ho stáhni kvůli tomu riziku vstřiků ( max 10 tis tak třeba o 5 ) a ať nechá udělat STK a ber to.
  23. koblih69

    vecicky Peugeot

    Jinak už jsem dělal pár edicí hodinek pro různé příležitosti - třeba pro doktory a pod. Kdybych měl čas mohl bych třeba někdy přes prázdniny nějakou edici navrhnout. Úprava je to jednoduchá, ale museli bychom se shodnout na nějakém jednotném vzhledu aby se dělalo alepoň třeba 10 ks. Já bych samozřejmě preferoval kvalitní, mechanické a chlapsky masivní hodinky - né něco takového jako je v odkazu ale to je vcelku jedno.
  24. koblih69

    Smrad z klimatizace

    Nejsi.. protože klima v zimě stejně neklimuje... prostě se teploty dostaly nad mez pod kterou klima nejde a tak auta začaly smrdět. Taky jsem to zaznamenal, takže jak bude chvilka proběhne desinfekce a bude to zase OK.
  25. koblih69

    Vyfuk Pug 206 - cas vymenit?

    Ona je ale podle mě uhnilá jen ta spona kolen. Takže vezmi proužek plechu znovu jí naohýbej přivař držák a jedeš dál. To opraví v servisu za pár korun...
×
×
  • Vytvořit...