Tak pro ty, kteří ještě nevěří - dnes přišla odpověď na moje dotazy. Měl jsem jich poněkud více takže připjím jen tu odpověď na dotaz zda muí mít fólie na zadních a zadních bočních dveřích atest:
Vážený pane,
odpovědi na Vaše dotazy jsou následující :
1) ano, použité fólie musí mít příslušný Atest8SD….. (a číslo atestu), který uděluje Ministerstvo dopravy, odbor silničních vozidel
2)....
Tak jenom abychom předešli zbytečným dohadům