Osobní zkušenost mám jen jedinou, ostatní jsou jen z okolí - nicméně ani v jednom případě se nepodařilo spotřebu oleje odstranit - v lepším případě se snížila na polovic což u oprav v rozmezí 4 - 8 tis. nebylo zrovna to co by majitelé čekali. Mluvím o výměně guferek na ventilech bez další opravy. Stačí aby byl třeba předchozí majitel čunče a trápil to zastudena budou v háji stírací kroužky a pod. O tom, že pokud jsou válce oválné tak překrožkování pomůže na 10 tis není potřeba psát... jen varuju před falešnou představou, že přehodí guferka a je vyhráno... Ale to lze ověřit na testu komprese po zalití olejem.
[upravil dne 23/4/13 23:12 od koblih69]