Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Ne a je to tu asi 100x
    • 6
  2. koblih69

    Vstřiky- Repas vs. vrakáč

    :D:D:D
  3. koblih69

    Smrad z klimatizace

    Výparník klimatizace je skoro vedle - souběžně s filtrem, takže to tam stačí zastrčit a vystříkat pěnou. Potahuj hadičku dovnitř a ven ať to je po celé ploše a přepni na vnitřní okruh.
  4. Prej formalita
  5. koblih69

    Servo

    V Pežo ti doporučili Castrol? To snad ne . Použil bych origo Total Fluide DA, vypustít to musíš odpojením hadice - např. na přírubě hřebene řízení. Já tam mám taky DEX III a jede to, ale doporučoval bych ten Total, podle mě má mírně jiné vlastnosti hlavně při větším zahřátí.
  6. koblih69

    podvozek 406 sedan vs break

    Myslím, že to vcelku slušně vypovídá o výrobci samotném
  7. koblih69

    Servo

    Jakou máš kapalinu, origo?
  8. koblih69

    Google vlastni vyhledavani

    Že jeslti se mi nový vzhled nebude líbit nebudu zde pokračovat.
  9. koblih69

    jake zadni lozisko p 406

    V Kelly kupuju spíš spotřebák nebo věci co potřebuju rychle. Zde na fóru se pořídí nové díly za lepší ceny než ty nejlepší na netu, takže je potřeba nakupovat s rozvahou.
  10. koblih69

    jake zadni lozisko p 406

    Otázkou je k čemu jsou ti platné Autodíly Hulín, když je nedělní poledne a ty potřebuješ práci dodělat
  11. koblih69

    Google vlastni vyhledavani

    A to my maminko, to my už tu nebudeme
  12. Osobní zkušenost mám jen jedinou, ostatní jsou jen z okolí - nicméně ani v jednom případě se nepodařilo spotřebu oleje odstranit - v lepším případě se snížila na polovic což u oprav v rozmezí 4 - 8 tis. nebylo zrovna to co by majitelé čekali. Mluvím o výměně guferek na ventilech bez další opravy. Stačí aby byl třeba předchozí majitel čunče a trápil to zastudena budou v háji stírací kroužky a pod. O tom, že pokud jsou válce oválné tak překrožkování pomůže na 10 tis není potřeba psát... jen varuju před falešnou představou, že přehodí guferka a je vyhráno... Ale to lze ověřit na testu komprese po zalití olejem. [upravil dne 23/4/13 23:12 od koblih69]
  13. koblih69

    Google vlastni vyhledavani

    Chybí i 4. možnost - j emi to úplně ukradený.
  14. No nevím sice jak to spolu souvisí ale budiž U 407 není s předkem problém. V zásadě je poruchová jen spodní \"pacička\" - čep spodního ramena, ale ten se dá v dobré kvalitě koupit za 1500,-
  15. koblih69

    podvozek 406 sedan vs break

    Podle toho co píšeš to stejně koupíš Jen si schovej ten půjvodní budeš ho potřebovat
  16. Nezmar nežere 3 dcl na 1000 ... stačí si spočítat kolik najede ročně, jak dlouho si auto nechá a porovnat s tím kolik doleje oleje. Při téhle spotřebě to snese i katalyzátor a na emisích to taky projde. S normálním olejem při nájezdu 20 tis. ročně bude stát dolitej olej pokud dobře počítám 600,-
  17. No tak jeslti chceš jezdit se 407 tak to budeš muset zlepšit
  18. Při téhle spotřebě oleje neřešit - rozhodně se nevyplatí to opravovat. Když tak přehodit motor, ono to totiž nebude jen na guferech ventilů Vyzkoušej kvalitní olej a netoč to příliš do otáček.
  19. koblih69

    podvozek 406 sedan vs break

    Ty si koleduješ... kdo chce kam...
  20. Pravidelně resetuju
  21. koblih69

    podvozek 406 sedan vs break

    Myslím, že v tom případě to fakt není směroplatný, kolik má najeto?
  22. Posledních 50 tis mám 6,2
  23. Neřeš detaily
  24. koblih69

    podvozek 406 sedan vs break

    Nejlépe porovnat podle VIN... Ale přehazovat staré tlumiče? No nevím
  25. elton: jo já to nezpochybňuju.. možný to samozřejmě je... Na základě VINu ti zde prověří historii. To že spojka bere nahoře je vlastnost ne vada. Bude to tak i po výměně Spojka se mění kvůli vadnému setrvačníku, né kvůli tomu, že bere nahoře.
×
×
  • Vytvořit...