hele jenom tak mimo k čemu je lepší mí to radio níže? nějak mi uniká smys
edit: folie je folie ale orgio uhlíková vlákna se zase až tak neliší
http://www.musketier.com/?site=products&car=2&model=new&mod=207&kat=interieur
[upravil dne 12/6/13 15:25 od Grlik]
však já neřekl že je hnusný je to perlička, bohužel tu není vlákno zajímavý tuning nebo tak něco, myslím že do vkusu to zase až úplně nepatří
jinak ta felda až na to teplé kolo docela ujde už tu byly mnohem větší obludnosti
jedna taková 106tá
http://www.sbazar.cz/MIREK.POJER/detail/1895975-prodam-peugeot-106-13-rallye-datum
jenom doufám že to není někoho z klubu
a tady parlička co vše lze \"upravit\"
http://www.sbazar.cz/milan.zvonar/detail/1839384-prodam-peugeot-boxer-20hdi-rv2002najeto-230tis5ti-mistne-neni