Přejít na obsah

Grlik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    937
  • Registrace

Vše od uživatele Grlik

  1. Grlik

    CiNiC's 207 - BlackBird - H&R Monotube

    hele jenom tak mimo k čemu je lepší mí to radio níže? nějak mi uniká smys edit: folie je folie ale orgio uhlíková vlákna se zase až tak neliší http://www.musketier.com/?site=products&car=2&model=new&mod=207&kat=interieur [upravil dne 12/6/13 15:25 od Grlik]
  2. ta šedá vypadá hodně krutě, teď už by tomu slušely jenom xenony
  3. Grlik

    CiNiC's 207 - BlackBird - H&R Monotube

    proč ta změna?
  4. změna termínu mi taky vuhovuje a ubytování je také pro mě bezpředmětné jelikož bydlím zhruba 15km od frenu
  5. no tohle mám kousek od domu tak bych se taky přijel kouknout
  6. kolečka jsou hodně luxusní, taky by se mi takový líbily maturita je sranda mě teď čekají státnice to je větší peklo
  7. Grlik

    Peugeot 205 cabrio s TD

    a zadní
    • 71
  8. Grlik

    Peugeot 205 cabrio s TD

    Detail přední
    • 71
  9. Grlik

    Peugeot 205 cabrio s TD

    tak konečně došlo k montáži sedadel do auta a takhle to dopadlo
    • 71
  10. Grlik

    Megova 207 - Orange Salamanque

    to je potřeba u té né sport verze sundat celý nárazník když chceš vyndat mlhovky?
    • 50
  11. Grlik

    BMW Z4

    pěkná hračka, celkem tomu sedne i ten zadní spojler, už jsí jel bokem?
    • 38
  12. je mi to jasné, tak Vojta fotí vždy, škoda no
    • 61
  13. jsou i nějaké fotky? ať vím o co jsem přišel
    • 61
  14. Grlik

    Lidskej nevkus

    však já neřekl že je hnusný je to perlička, bohužel tu není vlákno zajímavý tuning nebo tak něco, myslím že do vkusu to zase až úplně nepatří jinak ta felda až na to teplé kolo docela ujde už tu byly mnohem větší obludnosti
  15. Grlik

    Lidskej nevkus

    jedna taková 106tá http://www.sbazar.cz/MIREK.POJER/detail/1895975-prodam-peugeot-106-13-rallye-datum jenom doufám že to není někoho z klubu a tady parlička co vše lze \"upravit\" http://www.sbazar.cz/milan.zvonar/detail/1839384-prodam-peugeot-boxer-20hdi-rv2002najeto-230tis5ti-mistne-neni
  16. bohužel nebude cabrio ani já pač teď malinko nestihám, tak si to kluci užijte až bude ten sraz v ově u těch pecí tak cabro bude snad hotové
    • 61
  17. fajn tak to aspoň nemusím mýt
    • 61
  18. takže místo je stejné jako minule
    • 61
  19. Grlik

    Peugeot 205 cabrio s TD

    tak se účasnilo prvomájového průvodu na oslavě známého
    • 71
  20. tak určitě, třeba se mi do té doby povede oživit 205 Edit: budou ty pece? [upravil dne 4/5/13 09:15 od Grlik]
    • 61
  21. Grlik

    virtual tuning

    aha jo tak to potom pardón
  22. Grlik

    virtual tuning

    nechtěl jsi ty procenta naopak?
  23. Grlik

    Peugeot 205 cabrio s TD

  24. Grlik

    Peugeot 205 cabrio s TD

    po nadání podložek o tloušťce 23mm
  25. Grlik

    Peugeot 205 cabrio s TD

    možná by to sneslo trošku dolů
×
×
  • Vytvořit...