Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. Mizlerek007

    406 coupe, 2.2 116 Kw

    coupátko krásný, ten facelift je prostě snad se ho na svém taky dočkám jinak pak dej vědět jak jsi pochodil se sedačkou... mám u spolujezdce obdobnej problém, všechno funguje i posuvnej podel, ale když jí zklopím, tak nezajede dopředu... jinak vítej v klubu a snad se potkáme na vysočině
    • 22
  2. nechci to tu zasírat kuci, ale lepší je to nechat pošít... stejně to tak řeším i já... bude dělat, spodek palubky, volant a střed tunel, jako to měla ultima v hnědé kůži... aby mi to tak nějak všechno ladilo... a hoši mi pracujou na štítku \"Ultima Miza Edizion °01\"
  3. fábka na odpis co ?
  4. to teda
  5. Vvitty : u tebe se se špindírou počítá ty jsi omluven
  6. srazil jsem srnku ale jen tak tuknul, nárazník prasknul a urazilo to mlhovku, když to sundali, tak povyměnovali co šlo ...
  7. nááádhera, ten face je prostě at slouží a naházej foto interieru atd atd
  8. noo, tak to Béďo vypadá na velice hojnou účast
  9. protože z vraku to bude stejně naprd jako jsem to měl... a mám novou, výstuhu, vzpěru nárazníku, nárazník, jeho mřížku, lízátko, mlhovku, světlo, podběh, držák na hadice a el a nějaký drobnosti...
  10. jo to je vtip no bohužel to tak opravdu stálo
  11. výsledná cena
  12. táák a coupé už je konečně doma po necelejch 3týdnech... výsledek, je nový nárazník, bohužel né facelift nové světlo, mlhovka, výstuha nárazníku, mřížka nárazníku atd atd... druhé světlo budu muset pečlivě rozbrousit a vyleštit, aby alespon trochu ladilo s novým...
  13. tak přesně takovýhle piloti nemaj na silnici co dělat... pokud chcete hoši šetřit, tak nevyjíždějte a auto opečovávejte v garáži, nejsem nějakej závodník, ale s prominutím takovýhle pitomce, co brzděj provoz uplně miluju, jen kvuli takovejmhle jsou bouračky, protože potom blbci s línejma pekáčema jdou předjiždět a ejhle, problém je tu a pak je v TV nova o čem povídat jen řeknou jak blbec předjížděl a nedal pozor, ale o lemplovi co ho na 90brzdil a jel 70 aby nejel za 5.3l/100km... já jedu s V6 delší trasy za 7.5l a to to nešetřím, město už bohužel k 10l, ale prostě lehce šlápnu a hned jedu, né že mi trvá rozjezd z 0 - 50km/h nějakejch 6km, abych náhodou nejel o desetinu víc... ale tak každej je jinej no, já se radči vozím, než abych celou cestu přemejšlel, abych nesešlápnul plyn o něco víc nebo mín... za mě tyhle lidi nemaj dostávat auto a jezdit MHD
    • 58
  14. Presne tak, za 50 tis nema cenu shanet takove auto... To bude strasnej kotrmelec... To radsi setri a kup neco solidniho a ne srace za 50tis od koncernu
  15. amaterských závodu se taky zůčastním
  16. Béďo my snad zase taky dorazáme
  17. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    no to s coupé trochu přestřelil borec jsou tam v perfektním stavu r.v.04 v plný možný výbavě za 10tis EUR, ale i to mi přijde moc... to radši koupím BMW e46 M3 nebo slabší základ 330i...
  18. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    tak tohle he ohavnost http://www.autoscout24.cz/Details.aspx?id=227258159&cd=634951504890000000&asrc=st|fs
  19. tak se teda taky chytnu no je to debata o jabku a hrušce.... jel jsem ve všech motorizacích 406 coupé, 2.0 16V 99kw poměrně jede, nejní tak těžká, když se pošteluje trochu výkon, pomění pár dílu, dá se sní dobře pracovat, nicméně v základu je to lenoch a nemotora... 2.2 HDI jede poměrně pěkně v rozsahu 1000otáček takže žádná sláva, ale zespod má poměrně pěknej zátah, ale najednou je mrtvá, nafta pro mě nejní, takže z mé strany mě coupé v naftě vůbec, ale vůůbec nenadchlo... s 2.2 16V 116kw jsem bohužel neměl možnost v coupé jet, ale svezl jsem se sním v obyč sedanu a v tom sedanu je to asi nejlepší volba, opravdu jela pěkně, potom 3.0 V6 152kw - ten to u mě vyhral na plné čáře, ten zátah, ta sílá atd je famozní, je to dědek a pořádně těžkej, žádnej závodák to nejní, ale jako dalniční GT uplně pecka, dlouhé trasy jezdím do 8l na 100km...ze všech motorizací zní motor nejlépe to bez pochyb (kultivovanost), ceny dílu jsou o něco dražší (rozvody, spojka atd...) ale za to ta V6 stojí... svezl jsem se ve 407 coupé 3.0 V6 155kw a musím říct, že 406 mi přijde svižnější... už jen protože má líp spřevodovanou 5° převodovku než ten 6q a je lehčí... ale to je jedno, za mě určitě vol V6 né z toho, že jí mám a měl bych být zaujatý, ale povozil jsem se ve všech a žádnej motor nebyl takovej jako V6, pokud neřešíš spotřebu atd, tak jsi neměl ani zakládat tohle vlákno a rovnou koupit V6 protože tohle je jak ty jabka a hrušky, každej má jiný vitamíny , pečlivě vybírej, v německu je poměrně dost zajímavejch V6 kokni po nich a čekej... občas něco pěknýho vyskočí, tak nemá cenu váhat, ale jednat... hlavně s rozvahou přeji příjemnej kup
    • 42
  20. hoši, prosim vás, nemá někdo nějakej obrázek motoru pro V6 kde je umístěnej startér a jak ho vycuknout ven ? nebo fotku s nějakým popiskem kdo už to dělal ... děkuji
  21. máš tam ano
  22. jsem se taky přepsal má to být ve stylu Ultima Edizion snad se to sjednotí brzy
  23. tak dneska po ukrutném mordování se podařilo vyměnit, čepy a stabilizátory, něco extremního... v pondělí se veze auto do servisu a mohlo by vyjet s menším překvapením
  24. jj tak se to bude dodělávat, volant, kaslík, klit pojistek a ten kousek u něj, střed. tunel stejně jako to měla limite edizion
  25. tak dneska dorazila čistící sada AutoGlym, takže zejtra sedačky pořádně vypucuju, ráno jedu dělat čepy, stabilizátor, geo, sbíhavost a vyvážení kol, takže se na to hned po tom vrhu... auto při té příležitosti trochu opláchnu
×
×
  • Vytvořit...