Pěkné odpoledne všem, chtěl bych poprosit o rady a info k 306 cabrio. Mám 2metry a zvažuji velmi cabrio. Koukám, že se dá i koupit za rozumnou cenu a 306 se mi moc líbí bez střechy, ale nikde a ani tu na fóru jsem nic moc nenašel o chvále a bolestech, spotřebě, v podstatě jen to, že hodně lidem nejde střecha:( Prosím kdo ho má či vlastnil, napište svoje zkušenosti. Docela by mě i zajímala spotřeba a jestli se do toho vlezu s 198cm:) Díky moc Tomáš