Přejít na obsah

Speedy306

Uživatel
  • Počet příspěvků

    298
  • Registrace

Vše od uživatele Speedy306

  1. Speedy306

    306 cabrio

    zítra založím vlákno o svém autíčku a nafotím:-)
  2. Speedy306

    306 cabrio

    Takže pánové, cabrio je doma!! Andreww: Teda, jak tak pročítám, tvé vlákno, můžu tě průběžně oradostňovat dotazy? O:-) Podle mě byl kleplý na předek, střecha má pár much atd. ale je to lááááska:) Byl jsem i na jiné kabria, ale opravdu jsem nepotkal žádný aspoň v 90% stavu:) Tak jsem vybral srdcem:) [upravil dne 27/2/13 19:19 od Speedy306]
  3. Speedy306

    306 cabrio

    Zatím všechny které jsem vyděl tak jsou takové, silně opotřebované... Nakonec jsme dnešní cestu odložili, ať se nemusíme přes 100km brodit sněhem s cabrioletem. Andreww: A tobě kromě střechy všechno šlapalo? Nebo na co si dát ještě pozor?
  4. Speedy306

    306 cabrio

    Děkuji za reakce:) Shlédl jsem video a myslím si, že takhle si skočit v Audi Q7 dopadnu úplně stejně... Už jsem se rozhodl a budujen věřit, že se do toho vlezu:) Jestli to dobře půjde, tak dnes si pojedu pro Cabrio:) Ještě jednou děkuji a jestli ho dovezu, určitě přidám foto:) Díky
  5. Pěkné odpoledne všem, chtěl bych poprosit o rady a info k 306 cabrio. Mám 2metry a zvažuji velmi cabrio. Koukám, že se dá i koupit za rozumnou cenu a 306 se mi moc líbí bez střechy, ale nikde a ani tu na fóru jsem nic moc nenašel o chvále a bolestech, spotřebě, v podstatě jen to, že hodně lidem nejde střecha:( Prosím kdo ho má či vlastnil, napište svoje zkušenosti. Docela by mě i zajímala spotřeba a jestli se do toho vlezu s 198cm:) Díky moc Tomáš
  6. Speedy306

    306 Štartovanie za studena

    A tu se musí vybrat vačka ven na vůle, nebo je tu ještě klaviatura u tohoto starého 1.9D?
  7. 407 sem s pedály na sedana 407:)
  8. A toto je přestavba, nebo se to opravdu vyrábělo?
  9. Kdyby jsi jej sehnal, prosím pošli ho i mě otteam@email.cz hledal jsem jej už několikrát a nikdy nenašel. Díky
    • 16
  10. Speedy306

    vzduchový filtr 1.9TD DHY

    To tělo v kterém je filtr mám celý kovový. Jo, jde to v pohodě Jen mě vypadl těsnící kroužek toho víka a s tím jsem si chvilku hrál, ale celý za 10 minut.
    • 15
  11. Speedy306

    vzduchový filtr 1.9TD DHY

    Mě nejvíc fascinuje, že je to celý kovový:-o
    • 15
  12. Speedy306

    vzduchový filtr 1.9TD DHY

    Poldiss: Taky lezeš k filtru spodem auta jako já na 95?
    • 15
  13. Speedy306

    1.9 TD

    Pánové PROSÍM O RADU zkušenějších! Dnes ráno chci vyrazit do práce, odemknu, otevřu, ale už nezavřu!!!! Po asi 20 minutách pobíhání kolem auta cvak a zámek opět funkční bez mého přičinění. Může zámek zamrznout že otevře, ale už nezaskakuje zpět? Nevím co mám dělat, abych se teď bál otevřít dveře:-O Moc děkuji Za info
    • 48
  14. Speedy306

    1.9 TD

    To samo čerpadlo.
    • 48
  15. Speedy306

    1.9 TD

    Mě to teď se zimou drží studené cca 800-900ot. zahřáté zpět 750ot a třepe to docela dost.
    • 48
  16. Speedy306

    1.9 TD

    Tak a mám další dotaz:) Křuplo mi ve střešním okně a teď nefunguje:-/ Mám tento typ, myslím si, že je to originál, má s tím někdo zkušenost jak na to? Moc děkuji [upravil dne 2/12/12 15:35 od Speedy306]
    • 48
  17. Speedy306

    1.9 TD

    Takže 7000diesel a 75W80 OK tisíceré díky:)
    • 48
  18. Speedy306

    Asi zlobí turbo

    Tak říkáš netrápit se tím a prostě dokud táhá a točí jezdit Já nad tím nikdy nepřemýšlel, jelo to úplně normálně, tak žádnej stres a už to tak má najeto hoooodně km
    • 15
  19. Speedy306

    1.9 TD

    Jo a ještě jedna otázečka, jaký olej do motoru a do převodovky? Nemám tu originál příručku a v autě žádné štítky nemám. Stačí toto TOTAL QUARTZ 7000 DIESEL 10W/40 nebo je lepší tam nalít 9000???? A jaký do převodovky prosím?
    • 48
  20. Speedy306

    1.9 TD

    Zatím teda absolutně nemůžu najít čím to je, ale 100% to ovlivňuje teplota, takže asi nějaké ty gumy. Budu hledat dál:)
    • 48
  21. Speedy306

    Asi zlobí turbo

    Já když měl 306 HDi tak taky dělala \"meluzínu\" já s ní najel hodně a teď jezdí ještě načipovaná a furt jezdí!!
    • 15
  22. Speedy306

    1.9 TD

    Super, díky, odpoledne půjdu hledat vůle:)
    • 48
  23. Speedy306

    1.9 TD

    A netušíš z jakého důvodu je ten Lucas takový???? Spíš mě to zajímá ze zvědavosti než kvůli friťáku:) A nový dotaz, když přejedu nerovnosti ozívá se mi zepředu takové vrzání a čím chladněji, tím víc, nestává se to i někomu jinému? Či co s tím?
    • 48
  24. Speedy306

    1.9 TD

    ferrari: a ty jsi to zkoušel, nebo to tam liješ? Povídej:) Jinak teď jsem se šel podívat a mám čerpadlo Lucas TYPE XUD.103 to jsem vyčetl ze štítku jestli to stačí, co to znamená? Znamená to nějaký rozdíl když mám Lucas a ne Bosch?
    • 48
  25. Speedy306

    1.9 TD

    Snad jo, mě už jen pak spíš vadí, že ten motor tak řve. Ono stejně na dlouhou trasu je lepší si vzít 407:)
    • 48
×
×
  • Vytvořit...