Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    Peugeot 309 1.9 D šedá metal

    O jedný 309 s TD vim, je s tim motorem už přivezená z německa. Jen nevim jakej má výkon. Jo a má ramena přední nápravy jako GTi.
    • 44
  2. V inzerci PC nebo na vrakovisti. Copak, chtel jsi vymanit termostat a ted v ni mas utrzeny srouby?
    • 7
  3. Benžík

    Zamlžování skel zvenku ??

    Me se to taky trosku obcas udela. Tak 5 - 10 cm velky fleky, staci parkrat setrit + ostrikovac a zmizi a uz se neudelaji.
    • 22
  4. Benžík

    Zamlžování skel zvenku ??

    Teoreticky by melo pomoct pridat do kapaliny ostrikovacu mydlo. To snizuje povrchovy napeti vody a drobny kapicky se slejou do jedny velky a ta nebude videt. V koupelne na zrcadle mejdlo proti zamlzeni funguje. [upravil dne 21/7/10 Benžík]
    • 22
  5. Díky za popis, dají se tam najít pláže kde neni moc lidí?
  6. Benžík

    Nefunkční Klima

    Může zapojit ten spínač seriově s presostatem a nic se nestane.
    • 18
  7. Benžík

    307 vs cesta Slovensko-Murter

    Napiš taky něco o tom Murteru (http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=34), docela mě to zajímá, předloni jsme tam chtěli jet, nakonec jsme jeli do Novalji.
    • 27
  8. Benžík

    řadíte taky tak?

    To se muselo v tátovo š120 z 3 na 2, jinak nešlo podřadit
    • 38
  9. Po startu to hladinu neuhlídá, olejový čerpadlo nasaje olej a hladina klesne. Olej na měrce taky kontroluješ při vypnutym motoru. Myslim, že to jenom ukazuje hladinu olje, nic víc, vyzkoušený to nemam (jako že bych měl málo oleje).
    • 35
  10. Benžík

    Nefunkční Klima

    Tlak nesmi byt ani moc nizky ani moc vysoky aby se to sepnulo.
    • 18
  11. Benžík

    Nefunkční Klima

    Tak jedině to, co píše Freedy. A nebo to máš jako já. Po doplnění (z flašky s chladivem, ne z plnicího stroje) byla přeplněná a taky nešla.
    • 18
  12. Myslim, že se mají zmačknout ty mačkátka na bocích rychlospojek hadic a vytahnout. Jako rychlospojka u vývěvy.
    • 26
  13. Benžík

    Nefunkční Klima

    Můžeš zkusit odpojit presostat (je u ventilu vysokotlaku) a propojit kontakty konektoru. Jeden pár kontaktů je na spínání ventilůtoru chladiče, druhý spíná kompresor. [upravil dne 19/7/10 Benžík]
    • 18
  14. Paraboly mlhovek z 309 jsem si nastříkal chromovou barvou, potom jsem na ně nalepit skla, byly docela pěkný. Taky se můžou nechat zrenovovat, otázka je, jestli se to vyplatí.
    • 49
  15. Benžík

    Nefunkční Klima

    Je dost tlaku chladiva? Pokud ne, nepujde.
    • 18
  16. Benžík

    Dotaz z oblasti sociální

    Po půl roce na pracáku ve Tvém případě nedostane vůbec nic.
    • 26
  17. Benžík

    Naftový filtr

    Je to vyměněný. Nové těsnění bylo o 1/2 silnější než staré. Filtr byl špinavý - šedý jen na spodní třetině a pod fitrem bylo čisto. Vypustil jsem to z fitru vypouštákem do flašky od okurek a byla tam tak kávová lžička kalu, víc ne. Po 13000km.
    • 13
  18. Benžík

    Dotaz z oblasti sociální

    Asi jsi se malo opaloval. Jsme na tom stejne a neda se s tim nic delat, tak to v CR je. Jedine byt zamestnany na cerno a nepriznat zadny prijem. Jde o to, ze mate dohromady vic nez je zivotni minimum, tak nic od statu nedostanete. Ty opaleny samozrejme dostanou.
    • 26
  19. Neco jako rezany pivo?
    • 35
  20. Benžík

    Naftový filtr

    Tak to zitra vymenim. Díky.
    • 13
  21. Benžík

    Díra v bloku motoru 2 - už jezdím

    Tak at jezdí... 35 000? Aspon máš ze starýho motoru nějaký ND, třeba o turbu se tu psalo v souvislosti s timhle motorem...Ale nechci strašit.
  22. Benžík

    SR na GLX

    Ono to tak slozity nemuze byt, v podstate bude jenom prendavat vsechny dily z jednoho auta do druhyho. Horsi bude, az jisti, ze nema nakej dil.
    • 14
  23. Benžík

    Naftový filtr

    To nemuze pri nastartovani prosakovat, je v tom podtlak, nema to cerpadlo v nadrzi. Utahnout to zkusim jenom nevim jak moc muzu, abych neutrh zavity nebo sroubky. Díky za rady a zkušenosti, zatím však nevím, jestli to víčko těsní tím těsněním co je u nový vložky filtru, nebo je tam ještě náký jiný těsnění, nebo to mam jenom rozebrat, namočit těsnění do nafty a dát zpět a utahnout? [upravil dne 18/7/10 Benžík]
    • 13
  24. Benžík

    pomoc při koupi 806

    Foto? Výbava?
    • 12
  25. Benžík

    SOS vlitnul jsem do vody

    Olej určitě je zbytečný kvuli tomu měnit, tam by se voda neměla dostat (pokud to bylo fakt jen 40cm vody - to se namočila jenom tak vana motoru). Můžeš se podívat na měrku, jestli nemáš emulzi (bílý fuj na měrce).
    • 20
×
×
  • Vytvořit...