Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    Sedačky

    Mam starý model, rozdělený to mam tak, jak píšeš. A mam ošklivej sedák u řidiče (propálenej) a chtěl bych ho vyměnit, ale nemůžu sehnat ten hadr ze sedačky se stejnym vzorem. Nemáte ho někdo? Stačí mi fakt jenom ta látka na spodek sedačky.
    • 28
  2. Benžík

    Problém- nefunguje posilovač bŕzd

    • 33
  3. Benžík

    Pár dotazov na P405

    Možná tam ani ten balonek mít nebudeš. V 405 jsem měl na naftovym fitru takovou tahací pumpu. Nejdřív se vyšroubovalo plastový držátko tý pumpy a pak se s tim tahalo nahoru a dolu. Bylo to vedle baterky. V 205 to bylo taky, dokonce vyhřívaný vodou.
  4. Další magor na D1: http://www.novinky.cz/krimi/221025-agresivni-ridic-na-d1-predjizdel-auta-zprava-a-pak-prudce-brzdil.html
    • 65
  5. Tak vstriky uz prisly i s trubkama. Diky Ricky!! Ridici ma utrzenej ten kablik, ma 107 ohm, to by melo byt ok, ale nevim jestli neni dulezita polarita toho snimace. Kdyz prehodim dratky od snimace a kabely meraku, ukaze to stejne, proti pouzdru (kostra auta) nekonecno. [upravil dne 30/12/10 14:03 Benžík]
    • 29
  6. Máš nový jenom torzní tyče, nebo i ty ložiska (nebo co to v tom je)?
  7. Benžík

    Kde je motor 2,0HDi, 79kW, RHT ?

    Číslo je na bloku? To psal Pe.Tr, že blok je stejný, s blokem, klikou a pístama ani nic nemusí být. Tak to poskládat, blok zustane i s číslem. Ale je to asi víc práce než přehodit jen motor. [upravil dne 29/12/10 14:51 Benžík]
    • 23
  8. Benžík

    Kde je motor 2,0HDi, 79kW, RHT ?

    Neni možný do 807 namontovat RHZ, RHY?
    • 23
  9. Možná už zítra budou doma.
    • 29
  10. Benžík

    IsoFix a autosedačky

    To je fakt, navíc malej strašně rychle roste, takže to vyzkoušení je skoro k ničemu.
    • 14
  11. Benžík

    IsoFix a autosedačky

    Asi bych to nevybíral jenom podle testů, dojel bych někam kde ty sedačky mají a zkusil bych si jí pujčit a dát do auta i s dítětem, pak bych se rozhodl jakou, neříkam, že bych jí tam rovnou koupil, ale aspon bych věděl jakou hledat.
    • 14
  12. Nerez trubku na vyfuk na 405 jsem kupoval v Plzni ve Ferumu, chteli za ni myslim 500Kc. Nebylo to na metry, ale na cm.
    • 11
  13. 60 na 5ku asi taky ničí dvouhmoťák.
    • 32
  14. Nepomohlo by tý kapotě nastříkat jí zespoda nákym voskem na dutiny? Pokud teda už neni nahnilá.
    • 79
  15. Trysky budu mít všechny čtyří za 500Kč od člena Ricky001. Jen ten řídící má utrženej konektor, kablík tam je, bud přendam snímač z toho mýho vstřiku, nebo najdu ve sklepě nákej konektor a přiletuju ho tam. Do konce týdne je budu mít.
    • 29
  16. Benžík

    Vstrekovac po 13rokoch

    S jakou spotřebou jsi jezdil před opravenim?
    • 21
  17. Jsou to bindry.
    • 21
  18. Benžík

    fm mp3 nebo

    Xcarlink je jenom do new modelu.
    • 26
  19. Benžík

    fm mp3 nebo

    Oboje je na (). Nejlepší máš dodělat AUX vstup a připojit normální mp3. Nebo jiný radio.
    • 26
  20. Benžík

    Nefunguje ABS 2,1 Td

    A když to změříš na snímači přímo u kola?
    • 13
  21. Benžík

    Sháním ?tranzistor? W9NK70Z

    Gratuluji.Jak jsi to nasel. Ja to hledal ale bez uspechu. Diky.Jdu delat objednavku Akorat ze ja mam jine pouzdro. [upravil dne 26/12/10 15:24 straki007] Našel jsem to jednoduše. V tom datasheetu, co jsi sem dal, je to bez W na začátku, tak jsem to dal do vyhledávání gesu bez W a našlo se to samo. [upravil dne 26/12/10 15:30 Benžík]
    • 21
  22. Benžík

    Sháním ?tranzistor? W9NK70Z

    http://www.ges.cz/index/search.html?search=9NK70Z
    • 21
  23. Benžík

    Nefunguje ABS 2,1 Td

    To neni tim, že je vadný, měřil jsi něco s napětim, proto máš ohmy se zápornou hodnotou. Takže ten levý přední jsi nejspíš nezměřil.
    • 13
  24. Benžík

    Světla anglán vs. evropa

    Výška se dá snadno doštelovat šroubkama na světlech. Anglický se liší tvarem kužele světla, na levý straně svítí moc nahoru, ale ne tim, že by to svítilo do země. Označení na světlech nevim. [upravil dne 26/12/10 18:25 Ferry]
    • 14
  25. Benžík

    306 štartér

    Tohle mi v 405 1,9D dělal olej, byl tam 15w40 a nějak ztuhnul (viz viskozní třídy). Starter v mrazu točil strašně pomalu a vůbec nešlo nastartovat, baterka byla za chvíli mrtvá. Na roztlačení z kopce to chytlo suprově, po vyměnění oleje (10w40) taky. [upravil dne 26/12/10 14:28 Benžík]
×
×
  • Vytvořit...