Tohle mi u 405 taky prasklo, vyrobili jsme to v práci ze železa (vrtačka, pila, fréza, COčko, pilníky...) Později jsem se v servisu dozvěděl, že to stojí pár stovek (200 - 300) u peugeota. Prý to praskne, když je špatný přítlačák nebo lamela spojky a je potřeba moc velký síly k sešlápnutí pedálu.