Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    Draty k brzdovym destickam

    Je mu chybí ten konektor do kterýho se zapojí kablíky od desek.
    • 18
  2. Benžík

    Prodej auta na splátky

    To už kupujícímu vyjde líp pujčit si na to u banky...
    • 24
  3. Benžík

    Draty k brzdovym destickam

    Jestli to opravit nebo ne, to zalezi jenom na tobe. Dalsi vec je, ze tenhle kablik od desticek celkem snadno upadne, takze tomu stejne nemuzes 100%ne verit. Lepsi je se na ty desticky obcas podivat.
    • 18
  4. Benžík

    zarezlý třmen

    Tak to spatne chodi v tech cepech. Vyndej destiky a zkus s tim jezdit do stran, uvidis, ze too pujde blbe nebo vubec. Me to delal ten horni cep. Vyrezla dira v ktery je ulozeni toho cepu, rez mackala na gumu, v ktery je ten cep a pak s tim neslo hejbat, ikdyz uvnitr to bylo cisty.
    • 25
  5. Benžík

    ručná brzda P406

    Diky za rady, zkusil jsem to tak jak radi Ozzy, je to celkem dobry, jen trochu drou bubny o pakny i kdyz je odbrzdeno. No, v nejhorsim to po stk zase trohu povolim.
    • 28
  6. http://www.skyparts.co.uk/190-clutch-clips http://cgi.ebay.co.uk/PEUGEOT-405-1-9-TD-CLUTCH-CABLE-LINK-CLIP-ALL-GENUINE-/370377832083
    • 10
  7. Tak teď už jedině to druhý pivo zapřít. A gratuluju.
    • 38
  8. Benžík

    el. Okno řidiče porucha

    Něco v tom mechanismu jde moc ztuha, takže to vypne a sjede s tim dolu ochrana proti zavření ruky do okna. Takže to budeš muset rozebrat a podívat se co s tim je, nejspíš něco zarezlýho.
  9. Abys to vyndal a vyměnil, musiš odšroubovat osu, na který drží pedál spojky a brzdy, pak vyndáš čep od táhla pedálu brzdy a pak už to vypadne samo. Je to práce tak na hodinu, když to děláš poprvé.
    • 10
  10. Benžík

    ručná brzda P406

    Excentry jsen tam nenašel, jen ty šroubky v bubnech na roztahování paken od sebe. A u těch lanek jsem to taky trochu utáhl, ale víc už nemužu, pak už to trochu brzdí i když je to odbržděný. Stejně to ale brzdí mnohem líp než před výměnou. Před výměnou se to dalo po rovině tlačit zabržděný.
    • 28
  11. A nešlo by to obejít tak, že by se do egru místo zplodin přivedl vzduch ze sání?
    • 19
  12. Benžík

    ručná brzda P406

    Vyměnil jsem pakny i kotouče za nové a ruční brzda pořád brzdí špatně. Pokud utahnu kolečko v bubnu o zoubek, nebo zatahnu ručku jen o jeden zoubek, tak už při otáčení kolem je znát, že to trochu brzdí. V kopci ručku ale musim zatahnout strašně silou, aby to brzdilo. Jak to mam správně seřídit? Dík za rady. Ze starých paken už opadal ten třecí materiál. [upravil dne 4/6/11 17:31 Benžík]
    • 28
  13. Tohle mi u 405 taky prasklo, vyrobili jsme to v práci ze železa (vrtačka, pila, fréza, COčko, pilníky...) Později jsem se v servisu dozvěděl, že to stojí pár stovek (200 - 300) u peugeota. Prý to praskne, když je špatný přítlačák nebo lamela spojky a je potřeba moc velký síly k sešlápnutí pedálu.
    • 10
  14. Benžík

    2.1 TD neukazuje spotřebu

    jj
    • 17
  15. Benžík

    2.1 TD neukazuje spotřebu

    Tady to pěkně popisuje Dave_K
    • 17
  16. Benžík

    Kladka na motore

    http://obchod.autokelly.cz/#PATH=3761801;16;144716;146464;983015;983022;983029;983033|CT=4|PCT=16|CUR=0|PGS=20|PT=0|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0|LNG=0|
    • 11
  17. Benžík

    Kladka na motore

    Když je to takle hodně, tak bych s tim nejezdil.
    • 11
  18. Benžík

    Kladka na motore

    Dvouhmotnostní řemenice, tam ta guma má být. Zbývá jedině vyměnit řemenici.
    • 11
  19. Benžík

    2.1 TD neukazuje spotřebu

    Prohledej vlakni o PP. Nejspis staci dotahnout dva dratky od budiku, dva z konektoru u pedalu a jeden z ŘJ motoru.
    • 17
  20. Benžík

    Xtdt a hdi

    Výfuk, kabeláž, převodovka, části el....
    • 6
  21. Benžík

    Xtdt a hdi

    Do kastle jo, ale jinak by si musel vyměnit asi dost věcí.
    • 6
  22. Benžík

    2.1 TD kolísá

    Co to je ten Halův snímač? To je snímač na setrváku?
    • 13
  23. Benžík

    2.1 TD neukazuje spotřebu

    Musis tam mit dva konektory aby to ukazovalo.
    • 17
  24. U kellyho je maj, taky jsem je kupoval a vyměnoval (405 - brzdy bendix).
    • 7
  25. Benžík

    Koroze

    Taky to tam mam rezavý, ale přitom tam je sucho a to i po dešti.
    • 35
×
×
  • Vytvořit...