Ahoj, řešíme takový menší problem s dědovo felicií, přijel s ní z Prahy a říká, že po cesťě mu začal hodně vibrovat volant a pak to zase přestalo, teď jsme to byli projet a je to dobrý. Minulý týden to dělalo to samý, prý to dal do servisu a tam mu vyměnili levý přední tlumič, pak to bylo dobrý, prý se dalo hodně kejvat s pístnicí toho tlumiče.
Nemáme možnost to zvednout a vlézt pod to, tak jsem akorát zkusil kejvat s kolem, nějaké vůle tam znát nebyly. Dík za rady, stejně to ale vidim na kontrolu na zvedáku.
Může to skutečně dělat ten tlumič? Spíš mě napadla poloosa, ale v teď to nedělá nic ani v zatačkách.
V úterý chce jet zpět do Prahy, jaký servis by jste mu poradili v Praze 6? Teď je u nás ve Stříbře, řiká že s tim domů dojede, Řikam mu, ať to nechá opravit tady.