Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Nejsou cinsky?
    • 8
  2. Benžík

    Chip nebo nechip 406 HDi

    To nevim na kolik by to slo. Moc rychle nejezdim, ale na spotrebu taky ne. Do prace jezdim 10km a je to hodne do kopce a z kopce a jinak jezdim po dalnici 120-130. Tak nevim za kolik by to mohlo jezdit, urcite za min. Ta spotreba je podle pp, nevim jak moc keca. O kolik by to mohlo jit? O pul litru? [upravil dne 9/8/11 od Benžík]
  3. Benžík

    Chip nebo nechip 406 HDi

    A to i kdyz bych chtel snizeni spotreby, ne zvyseni vykonu?
  4. Benžík

    Chip nebo nechip 406 HDi

    At je to s to generalkou jak chce, ten cip by nebyl spatnej, uz kvuli spotrebe. Trochu se ve vlakne prizivim a zeptam se Strakiho na cip 2,1td epic, vykon zvysovat nechci, ale je u toho motoru mozny cipem snizit spotrebu? Vsechno v motoru se zda byt v poradku, jezdim dlouhodobe za 6,0l/100km.
  5. Benžík

    otáčky na 406

    100% nic z toho to neni, protoze to v hdi neni.
  6. Benžík

    seřízení čerpadla lukas

    Nejdriv se podivej jak je na tom vzduchovy filtr a jestli nejsou ucpany naftovy trubky a naftovej fitr. Kouri to? Chytne normalne i za studena?
  7. Tak to vyzkousej. Muzes pouzit treba mliko.
  8. xcarlink je asi nejlepsi reseni, nejlevnejsi je fmtransmiter. [upravil dne 9/8/11 od Benžík]
  9. Benžík

    Převoz neexistujícího auta

    Na podvalniku je to jedno, ale na tyci by melo mit doklady ok. Podval je ale drazsi. Jde o to, jestli chces riskovat moznost, ze ti budou pomahat a chranit.
  10. Benžík

    Pružiny, tlumiče

    Maji to na stk? Jde to otestovat i s tvrdyma perama?
  11. Benžík

    Pružiny, tlumiče

    Dneska jsem se byl zeptat u nas v skoda servisu na ten test tlumicu, maji jen nejaky hakra, neni presny, je jen orientacni a pry je to tak, ze dokud nejsou tlumice vytekly, tak jsou ok, to mi prijde jako pekna blbost.
  12. Benžík

    Chip nebo nechip 406 HDi

    Napiš Strakymu, hlavně musí být motor v pořádku, může být třeba špatná váha vzduchu nebo náká jiná chyba a pak to jede blbě i s generálkou. Mam 2,1td, má to sice víc koní, ale jinak zpřevodovaný a ani naložený to rychlost neztrácí.
  13. Benžík

    Geometrie z. napravy

    Radsi zrepasovanou, nez z vraku. Do stary napravy nevidis, nevis jaka je, ikdyz bude dobra, nevis kdy se rozbije.
  14. Benžík

    Co ste robili cez vikend ?

    Když to byly 5m kusy, jak jste dělali ty obloučky na koncích?
  15. Myslíš něco takového?
    • 8
  16. To jsem chodil do školky, takže asi doma a ve školce. nějak si na to nevzpomínam. Ale docela by mě lákal výlet do Černobylu. A prej když jsem byl malej, tak jsme s dědou hodně chodili na houby. [upravil dne 7/8/11 od Benžík]
  17. Benžík

    Problémy P106

    Vyvážení kol, spodní čepy.
  18. Benžík

    chladící kapalina ubývá:-(

    Napumpovat to můžeš odvzdušnovákem topení.
  19. Benžík

    Kde kupujete dily?

    Plechy naštěstí nekupuju, jednou dávno jsem kupovat blatník na 205 na vrakovišti, měli je sundaný z aut a našli mi i správnou barvu, tak jsem ho jenom namontoval a přilepil tmelem. Jinak skoro všechno nakupuju u Godzili.
  20. Benžík

    Vibrace volantu - felicie

    Jo diky za odkaz, mrknu tam. S tema tlumicema si to taky myslim, jeden se bezne nevymenuje.
    • 6
  21. Benžík

    Vibrace volantu - felicie

    To si nemyslim, pry to delalo nekolik desitek kilometru.
    • 6
  22. Benžík

    Vibrace volantu - felicie

    Delalo mu to pri normalni jizde, ted jak jsme to zkouseli, bylo to ok i pri brzdeni.
    • 6
  23. Benžík

    Vibrace volantu - felicie

    Nene, to by delalo porad. Taky me to napadlo. Jeli jsme s tim 110, deda ke drak a nic to nedelalo. [upravil dne 7/8/11 od Benžík]
    • 6
  24. Ahoj, řešíme takový menší problem s dědovo felicií, přijel s ní z Prahy a říká, že po cesťě mu začal hodně vibrovat volant a pak to zase přestalo, teď jsme to byli projet a je to dobrý. Minulý týden to dělalo to samý, prý to dal do servisu a tam mu vyměnili levý přední tlumič, pak to bylo dobrý, prý se dalo hodně kejvat s pístnicí toho tlumiče. Nemáme možnost to zvednout a vlézt pod to, tak jsem akorát zkusil kejvat s kolem, nějaké vůle tam znát nebyly. Dík za rady, stejně to ale vidim na kontrolu na zvedáku. Může to skutečně dělat ten tlumič? Spíš mě napadla poloosa, ale v teď to nedělá nic ani v zatačkách. V úterý chce jet zpět do Prahy, jaký servis by jste mu poradili v Praze 6? Teď je u nás ve Stříbře, řiká že s tim domů dojede, Řikam mu, ať to nechá opravit tady.
    • 6
  25. Obrousit, natřít odrezovačem a pak základ a lak. To už z toho nikdy nedostaneš uplně a z toho zapertlovanýho okraje už vůbec ne. Ale vůbec se tim netrap, klidně to nech vyhnít, pěknej pár let to ještě vydrží a dveře snadno vyměníš a seženeš za pár korun i v barvě. Ještě neni špatný nastříkat vosk na dutiny do těch dveří, ale ten to taky nezachrání.
×
×
  • Vytvořit...